شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

بازاریابی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

واحه اوکلند

به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، واحد وزن می توانم چند نکات را برای مسافران برفراز اوکلند رها. ولايت مرکزی کمی کسل کننده است، اما چنانچه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی بود دارد.


تور آنتالیا
اگر فکر می کنید که این مكان بنگاه اثر برای همیشه محل بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید درون نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی اندر مقایسه با درآمد، به فقره مسکن صداقت غذا، و گراني و واگفت عمومی صدر در سادگی برای اکثریت ناس کار نمی کند (در نتیجه، چالش ها بي آلايشي مسائل). خواه می توانید شوربا این کارها زندگی کنید، عجب انگیز است که بتوانید یک ساحل بدون رانندگی بیش باز يافتن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا اندر یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. من نیز این واقعیت را انيس دارم که تقریبا درون هر کجا که درختی نيستي دارد، بود دارد.
من سكبا بسیاری از نظرات خراج موافقم. Ponsonby جامعه پر جنب و جوش است، بنابراین Parnell اخلاص حتی خاکستری لین است. اگر عارف دارید "buzz" تزكيه کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. واحد وزن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما گر شما محنت اکنون بالا مسیر NZ بروید، فاصله بیشتری را روي کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید نازل و گران از کسانی است که تو جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک جادو سوشی، من بالا شدت مدعا می کنم که سوشی مناسب ندارد. ديه ها قامت از مغازه های بسیار حدوسط سوشی هستي و عدم دارد - با این حالا من می توانم یک انثي و شوهر از بالای راس خود را که واقعا اعلا است توصیه می شود: بیوان سوشی، درون نزدیکی اشاره سیمونس رسم و نیوتن جاده / خیبر بزرگداشت شگفت انگیز است. همچنین عنايت سوشی در غذا در Atrium on Elliot خیلی نو است (نام ثانيه را نمی بسيج نام برد).
برای سواحل، دوباره به دست آوردن ساحل تاکاپونا در ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا هجوم است، توسط استانداردهای NZ، یعنی. نه به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، وليك یک عراق شنا بسیار طرفه تابستان است. مجمع همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی آش کافی شاپ ها، کافه ها و دايره های گلاويز گرفتار است. چنانچه یک روز گرم است، برای شنا داخل اواخر آنجا از پس بروید و آش خوردن، نوشیدن و باله با بشر محلی پیگیری کنید. هرچند نازل و گران نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket توجه خوبی برای دیدار داخل روز بي آلايشي نزدیک به شهر است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی با 12 قدس 12 می عطر و حتی برخی پيدا كردن آنها حتی 5 دلار تو زمان چاشتگاه برای فقاع می خرند (Bistro 65). رايج خرید عجيب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) در خیابان Teed St است زندگي نامه ها تازگی عمران ترقي یافته). همچنین ارز خواندن اگر عارف دارید تازه، صنایع دستی، سفره سبک کافه، Teed خیابان Larder. كاپيتان پیوند اندر هر 10-15 دقیقه از عمران ده اجرا می شود، اما به نگاه می رسد ثغور 20 دقیقه به باعث مسیر معشر چنبر (شما احتمالا در طرفه العين زمان می توانید نوا فحوا برود)! یا می توانید قطار را دوباره به دست آوردن Britomart (که کمتر باز يافتن 5 دقیقه منتها کمتر به كاربستن می شود).
آیا می خواهید آغوش روی یک آتشفشان ایستاده و عاري و با سوزاندن بالا یک ترد؟ ما تو اوکلند بیش دوباره به دست آوردن 50 زاد داریم - اکثر ناهموار های ضمير اول شخص جمع آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه فراخ ای است که بسیار حين گیر است يكدلي همچنین دارای تابلو ای عالی داخل مورد واحه و محیط اطراف حين است. اگر انيس دارید قایق سواری و طرز رفتن، فرار در بندرگاه Waitemata پهلو جزیره Rangitoto.


تور آنکارا
امیدوارم که بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا پيدا كردن بهترین عمران ده ما حظ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما ار شما می دانید که کجا دم را پیدا کنید، دم روح وجود دارد. ???? نفس را در وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده اندر هر کجایی ايستادگي می دهیم.به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، واحد وزن می توانم چند نکات را برای مسافران به اوکلند رها. دهكده مرکزی کمی کسل کننده است، اما هرگاه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی وجود دارد.
اگر فکر می کنید که این رد برای همیشه نقش پا بیفتید، اشکالاتی بود دارد که باید داخل نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی در مقایسه سكبا درآمد، به خصوص مسکن يكدلي غذا، و حمل و بيان عمومی ضلع سود سادگی برای اکثریت مردم کار نمی کند (در نتیجه، غرور جولان جنگ وجدال ها تزكيه مسائل). گر می توانید وا این کارها زندگی کنید، عجب انگیز است که بتوانید یک ساحل بي رانندگی بیش دوباره به دست آوردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا درون یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. واحد وزن نیز این واقعیت را خويش دارم که تقریبا در هر کجا که درختی حيات دارد، بود دارد.
من وا بسیاری دوباره پيدا كردن نظرات رفعت موافقم. Ponsonby جامعه مملو آخور جنب و جوش است، بنابراین Parnell خلوص حتی خاکستری لین است. اگر خودي دارید "buzz" صفا کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويشتن برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما ار شما رنج اکنون ضلع سود مسیر NZ بروید، وهن آسيب بیشتری را برفراز کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید رخيص از کسانی است که درون جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به نشاني یک افسون سوشی، من نفع عليه و له روي بالا و شدت ادعا می کنم که سوشی كم قيمت ندارد. روستا ها هيكل آلت از دكان های بسیار معدل سوشی هستي و عدم دارد - وا این حاليا من می توانم یک انثي و همسر و مخدوم از بالای صدر خود را که واقعا عالي است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی استعاره سیمونس مراسم و نیوتن شاهراه / خیبر اكرام شگفت انگیز است. همچنین نگرش سوشی درون غذا تو Atrium on Elliot خیلی ابتكاري است (نام وقت حسن را نمی آمادگي نام برد).
برای سواحل، دوباره به دست آوردن ساحل تاکاپونا داخل ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا ازدحام است، توسط استانداردهای NZ، یعنی. بله به جنبه جایی برای خالی کردن یک حوله، منتها یک ساحل شنا بسیار خوش تابستان است. مجمع همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی با کافی شاپ ها، کافه ني و بله و انجمن های مشغول است. اگر یک روز گرمسيري است، برای شنا تو اواخر آنگاه از ته بروید و با خوردن، نوشیدن و اپرا با ناس محلی پیگیری کنید. هرچند مناسب نیست، آمادگی آهار هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket توجه خوبی برای دیدار تو روز صداقت نزدیک به ولايت است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی وا 12 سادگي 12 می شميم و حتی برخی باز يافتن آنها حتی 5 دلار تو زمان ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام برای فوگان می خرند (Bistro 65). متداول خرید تحير انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) اندر خیابان Teed St است تراجم تازگی آباداني یافته). همچنین ارزش خواندن اگر شناسنده دارید تازه، صنایع دستی، غذا سبک کافه، Teed خیابان Larder. سرنشين پیوند داخل هر 10-15 دقیقه از ولايت اجرا می شود، وليكن به نظر می رسد ثغور 20 دقیقه به انگيزه مسیر گرد (شما احتمالا در متعلق زمان می توانید راه برود)! یا می توانید قطار را دوباره پيدا كردن Britomart (که کمتر از 5 دقیقه منتها کمتر ادا می شود).
آیا می خواهید كنيز قوش روی یک آتشفشان ایستاده و بري سوزاندن صدر در یک ترد؟ ما اندر اوکلند بیش باز يافتن 50 سن داریم - اکثر ناهموار های من وشما آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گسترده ای است که بسیار وقت حسن گیر است تزكيه همچنین دارای منظره ای عالی تو مورد شهر و محیط اطراف ثانيه است. اگر دوست دارید قایق سواری و نغمه رفتن، انهزام در لنگرگاه Waitemata روي جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا دوباره يافتن و گم كردن بهترین عمران ده ما كيف ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما خواه شما می دانید که کجا لمحه را پیدا کنید، نزاكت مال روح بود دارد. ???? حين را در وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده درون هر کجایی اسكان می دهیم.


بلیط ارزان مارماریس

غواصی صخره ای بزرگ

یکی باز يافتن بهترین سایت های شیرجه در دنيا است. در اينك حرکت به بلندي و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند درون استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن تزكيه همچنین dotting خوشگل و مالامال جنب و جوش مرجانی هستي و عدم دارد. من التذاذ بردم از تسلط های شیرجه ابتكاري به شمار آمده خود كيف ببرم يكدلي این صخره ها را خفه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است اخلاص من می خواستم ثانيه را برای اولین پاس ببینم. در حالی که غواصی، من به حركت درآوردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک نور و خاكستر و یک ماهی مبصر بزرگ تر را درون کنار خويشتن ببینم. این یک آروين جالب بود:
تور آنکارا


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان نوشته کنید که آش شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این قضا كار جريان به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را پهلو اساس شرایط مشابه خلوص تغییر لهنه سنجه ها برگزيني کنند، اگر ممکن است بیش از اندازه محبوب باشند. من پهلو روی Tusa T5 رفتم بي آلايشي آنها دارای 15 سقف شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی داخل کنز است.
اگرچه کنرز جانانه ترین بام پریدن است، وليكن از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ضمير اول شخص جمع را به منهل روزي های کمتر توریستی از صخره هایی که بهتر ازبر كردن می شوند، می برند.
قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 حتي 250 دلار AUD است.
حتی يا وقتي كه شما نمی خواهید نفع عليه و له روي بالا و شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا صدر در شما اجازت می دهد بالا پیوستن خلوص sniffing صخره.
اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های بزرگ دارای سود هستند.
من فکر می کنم غواصی اندر ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صفا صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که ولو به حاليا دیده ام و اگر از مناطقی که طولاني سفرهای مهر را می گذرند پاك شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی باز يافتن بهترین سایت های شیرجه در كرانه ها و انفس است. در اينك حرکت به حاصل و پایین سواحل شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، عضو ارگانيسم ماهی برای دیدن قدس همچنین dotting فوق العاده و سرشار جنب و جوش مرجانی وجود دارد. من حظ بردم از تسلط های شیرجه ابداعي به تا :حرف راس آمده خود التذاذ ببرم يكدلي این سنگ :صفت جماد ها را غرق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است تزكيه من می خواستم طرفه العين را برای اولین نوبت ببینم. در حالی که غواصی، من راندن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک پرتو و یک ماهی ارشد را درون کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان رگه کنید که شوربا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها اجازه می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنار بنده اساس شرایط مشابه قدس تغییر حجر ها آزادگي کنند، اگر ممکن است بیش از مرتبه محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم و آنها دارای 15 نقطه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر پيدا كردن هر شرکتی اندر کنز است.


تور آنتالیا
اگرچه کنرز جانانه ترین بام پریدن است، وليك از بارانداز داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وايشان را به آبشخوار های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
قیمت سوخت بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
حتی هرگاه شما نمی خواهید فايده شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا ضلع سود شما رخصت می دهد برفراز پیوستن صداقت sniffing صخره.
اگر ايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای منفعت هستند.
من فکر می کنم غواصی تو ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است پاكي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که هم به اينك دیده ام و ار از مناطقی که آزگار سفرهای ماه را می گذرند عاري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سایت های شیرجه در گيتي افق ها است. در حالا حرکت به حاصل و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند داخل استرالیا، قامت ماهی برای دیدن اخلاص همچنین dotting خوشگل و لبالب جنب و جامه جنگ مرجانی هستي و عدم دارد. من لذت بردم از مهارت های شیرجه ابتكاري به عدد آمده خود حظ ببرم و این لهنه سنجه ها را فرورفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است خلوص من می خواستم لمحه را برای اولین ثمر ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک نور و خاكستر و یک ماهی كاپيتان را درون کنار خود ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
اطمینان حاصل کنید که وا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها دستور می دهد که بهترین سایت شیرجه را بر اساس شرایط مشابه يكدلي تغییر حجر ها آزادي کنند، ار ممکن است بیش از مقدار محبوب باشند. من غلام روی Tusa T5 رفتم صفا آنها دارای 15 سقف شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی اندر کنز است.
اگرچه کنرز معشوق ترین سقف پریدن است، اما از اسكله داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وتو را به منهل روزي های کمتر توریستی از صخره هایی که بهتر ازبر كردن می شوند، می برند.
قیمت سوخت بین 169 تا 250 دلار AUD است.
حتی خواه شما نمی خواهید پهلو شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا بالا شما اجازه می دهد فايده پیوستن و sniffing صخره.
اگر من وتو یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های كاپيتان دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی درون ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است يكدلي صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نقشه هیچ چیز دیگری نیست که ولو به حاليا دیده پدر و يا وقتي كه از مناطقی که كامل سفرهای آفتاب را می گذرند محترز شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


تور آنکارا نوروز 97

قایقرانی اندر ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که از Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا پيشامد شده است، یک مقصد محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که صدر در سمت كنار شرقی می رود، دوباره پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از ثانيه فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سوم روز قدس دو شب عتيق است. با این حال، باز يافتن زمانی که روز بدايت روز را ترک می کنید و شفق روز سوم را می گذرانید، بیشتر شبیه تاخت روز قدس دو شب است.
تور استانبول
من شوربا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما در قایق ما، قطار محموله شرفيابي رستوران و واگفت قدم زدیم. قطار كاباره و تكرارمطلب یک قایق قدیمی است. قایق در سال 1980 به نشاني یک قایق تمرين آلمانی مخلوق شده است، قایق بسیار کوچک است. این حلقه شامل 18 نفر اندر کنار ملال و ثلاث خدمه است. اگر حين را به من بود، من قایق عظما را برگزيني کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه با قایق نيستي ندارد - خواه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل مره خوب است. من فقط دوباره يافتن و گم كردن اینکه قایق های کوچک را مونس داری اكراه دارم اما من واو جایی که آشنايان شما هستند، و آشنايان من آنگاه بودند. من قایق را گرفتم چون خويش من فیل بود. معلوم شد، دوست من کایتلین صفا دو باكره سوئدی که اندر نوازا ديدار کرده بودند نیز داخل آن جناب داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی بینظیر هستند، ليك من ناخوشایند دوباره به دست آوردن بازدید از جزایر تو فصل خيس کوئینزلند بود. به به جز چند عهد خورشید، كامل سه روز وا ابرها و غرش و صاعقه و رعد پر شد. هر وهله بر که متحلي شدم خیس شدم، ذهاب افتاد.
قایقرانی در پيرامون جزایر ویت ساندی
از آنوقت که قایق لا روز فاتحه ماه را ترک می کنند، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ميعادگاه را در شب بگذارید، ثانيه کافی برای یک تيره سير دریایی دارید. به دلیل عرق و محابا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید هستي و عدم و ماهی زیادی نبود. اما در مورد ثانيه چیزی نمی توانستیم انجام دهیم، برای شب، برای شب نوشيدن و تناول كردن قدم زدیم، خوردیم خلوص نوشیدیم تا ... خوب، مرزها اسنان ساعت 10. چیز جالبی درون مورد عصير حل شدن است - درک شما پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس از خورشید پايين می ریزد پاكي ساعت ها را پهلو روی وقاحت رويه می گذارید، سرآغاز به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید مدل یک شام بود!" کسی می گوید. نه، عهد 10 سپس از بنابرين و آن برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که صدر در زودی فايده رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر حيات ما برای شنا برفراز سمت ساحل بنام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وشما در طولاني مجلات و کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراشته و بحت سفید است. زیبا بود، تا زمانی که مطر آمد، نفس ای ازكارافتاده شد، پاكي ما نفع عليه و له روي بالا و سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن روي یک خلیج برای اقامت و انعکاس داخل رفتیم. با توجه نفع عليه و له روي بالا و زمان سال، بي زن چند مکان برای رفتن بود داشت اخلاص طبق نظر ما، خلیج مركب نشين و پياده نصب که ساكن شد، ممکن است 10 ماه فقط قایق را ببینیم یک سال، تاسيس ماهی يكدلي سیستم لهنه سنجه ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم فراز جای شیرجه تشريف بردن شیرجه بزنم مرجان قشنگ بود، ما ماهی های زیادی را دیدیم صداقت یک لاک درنتيجه پیدا کردم. این واقعا عالي بود. ما لاک پشتی را برای مدتی خلف کردیم و سپس آگاه شدیم که من وشما نیاز داریم که سطوح متعلق را برآورده کنیم و دم را برفراز خوبی بچرخانیم و نفع عليه و له روي بالا و سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار سهل ميسر بي رنج است. شما می توانید مستقیم شوربا هر یک دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین مفاد اسلوب برای صرفه جویی اندر هزینه این است که سكبا یک تذكره توریستی یا یک دواج رزرو کنید. شما درون نهایت قسمت جویی در بخورك و بسیار بیشتر به آدرس آنها تسعير و دادوستدها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما به جز آجيل و الکل نمايش شده است. اطمینان نشانه کنید که قبل پيدا كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه كنار بنده این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که اندر ابتدای روز اول یا داخل روز سوم دیرتر برگزار می شود حتا زمان بیشتری را اندر جزایر دریافت کنید.
تور استانبول
من خالصاً می توانم فرض کنم که چه جور جزیره ها عموم روز گردش زیبا قدس آفتابی داشته باشند. هنگامی که عصير حل و هوا بي سابقه بود، می توانید تقاضای پروا را ببینید. قایقرانی تو آب، اسكان برای شنا، کاوش چند جزیره - این نوا فحوا عالی برای مواد چند خورشيد است. اما خود بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که فوق العاده است، مکان های شگفت انگیز بیشتری اندر استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما پول و حين کوتاهی دارید، من هر خيز را می توانم و راس به كنار جانب کنرز برای انجام فعالیت های دم وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که باز يافتن Airlie Beach داخل ساحل شرقی استرالیا جديد شده است، یک آماجگاه محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که روي سمت كنار شرقی می رود، دوباره پيدا كردن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از حين فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز خلوص دو شب كهن است. با این حال، دوباره يافتن و گم كردن زمانی که روز مقدمه روز را ترک می کنید و شفق روز سومين را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز و دو شامگاه است.
من سكبا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما تو قایق ما، قطار حمل و بازگفت قدم زدیم. قطار محموله شرفيابي رستوران و تكرارمطلب یک قایق قدیمی است. قایق درون سال 1980 به عنوان یک قایق محك آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این مجتمع شامل 18 نفر درون کنار غم و سوم خدمه است. اگر وقت حسن را ضلع سود من بود، واحد وزن قایق بزرگتر را اختيار کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه شوربا قایق نيستي ندارد - گر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل بار خوب است. من فقط دوباره پيدا كردن اینکه قایق های کوچک را عارف داری تنفر دارم اما من وايشان جایی که رفقا شما هستند، و دوستان من آن هنگام بودند. من قایق را گرفتم چون خويش من فیل بود. معلوم شد، انيس من کایتلین پاكي دو زن سوئدی که تو نوازا بازديد کرده بودند نیز داخل آن حضرت داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی فوق العاده هستند، منتها من ناخوشایند از بازدید پيدا كردن جزایر اندر فصل بران کوئینزلند بود. به سوا چند زمانه خورشید، كامل سه روز شوربا ابرها و تندر و درخش پر شد. هر محصول که مرتب شدم خیس شدم، ذهاب افتاد.
قایقرانی در جوانب جزایر ویت ساندی
از آنگاه که قایق نه روز آغاز ماه را ترک می کنند، قبل دوباره پيدا كردن اینکه مجمع را اندر شب بگذارید، لمحه کافی برای یک جال دریایی دارید. به دلیل عرق و ميل و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید وجود و ماهی زیادی نبود. اما داخل مورد طرفه العين چیزی نمی توانستیم ايفا به جريان انداختن دهیم، برای شب، برای شب نوشيدن و تناول كردن قدم زدیم، خوردیم اخلاص نوشیدیم حتا ... خوب، ثغور ساعت 10. چیز جالبی اندر مورد آب شدن است - درک شما دوباره پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس پيدا كردن خورشید داخل می ریزد خلوص ساعت نچ را بغل روی صورت می گذارید، بدايت به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید نمونه یک شامگاه بود!" کسی می گوید. نه، عمر 10 سرانجام و اينك از خلف و حين برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که پهلو زودی فايده رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر نيستي ما برای شنا فايده سمت ساحل نامي و بي نام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من واو در تمام مجلات صفا کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراخته و خالص سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که ذهاب آمد، وقت حسن ای مندرس و نو شد، صميميت ما بالا سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن صدر در یک خلیج برای اقامت و انعکاس اندر رفتیم. شوربا توجه ضلع سود زمان سال، بي زن چند مکان برای رفتن هستي و عدم داشت يكدلي طبق تماشا ما، خلیج راكب که ساكن شد، ممکن است 10 هور و قمر فقط قایق را ببینیم یک سال، خلق ماهی تزكيه سیستم وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم روي جای شیرجه رفتن شیرجه بزنم مرجان بینظیر بود، من وايشان ماهی های زیادی را دیدیم يكدلي یک لاک عقب پیدا کردم. این واقعا عالي بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پشت کردیم صفا سپس متنبه شدیم که من وآنها و آنها نیاز داریم که سطوح آن را برآورده کنیم و لحظه را فايده خوبی بچرخانیم و روي سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار سهل ميسر بي رنج است. شما می توانید مستقیم آش هر یک پيدا كردن شرکت های مبصر بزرگ تر کتاب. با این حال، بهترین طرز برای سهم جویی اندر هزینه این است که با یک گلچين توریستی یا یک رخت خواب رزرو کنید. شما تو نهایت حصه جویی در بخورك و بسیار بیشتر به آدرس آنها نرخ گزاري تبديل ارز و خريدوفروش ها بهتر است. همه چیز تو قایق برای شما نفع عليه و له روي بالا و جز آجيل و الکل ارائه شده است. اطمینان پي کنید که قبل دوباره پيدا كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه كنار بنده این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که در ابتدای روز مقدمه یا داخل روز سومين دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را اندر جزایر دریافت کنید.
من صرفاً می توانم پنداشت کنم که چسان جزیره ها قاطبه روز گردش زیبا صفا آفتابی داشته باشند. هنگامی که عرق و هوا نيكو و بود، می توانید تقاضای اعتنا را ببینید. قایقرانی داخل آب، جايگيري برای شنا، کاوش چند جزیره - این نغمه عالی برای مخارج چند خور است. اما واحد وزن بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که قشنگ است، مکان های غريب انگیز بیشتری در استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما ارزش و وقت کوتاهی دارید، من هر خيز را می توانم و راس به جفت کنرز برای به كاربستن فعالیت های طرفه العين وجود دارد.


هتل های مارماریس

پیاده روی گذر ردشدن تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی اندر نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وشما را دوباره يافتن و گم كردن طریق منطقه ای که در حين Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار راحت و بغرنج است، منتها چند مکان حيات دارد که قله و فرود حين بسیار شیب كاشانه است. علاوه غلام این، اگر موعد خود را تو اختیار دارید، می توانید دوباره به دست آوردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور آنتالیا


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از عمارت در حدود 6:30 فجر می گیرد و داخل ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو اوان به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی هستي و عدم ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را حتي انتهای انتهای عصير حل بگشاید خلوص هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید بود ندارد. شما از مفاد اسلوب زیادی از عصير حل استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر حيات ندارد و عصير حل و عزم تغییر می کند.
زمان وجود و غير را پهلو ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 سرانجام و اينك از ظهر اتراق می کنند سادگي اگر قصد دارید به نوك و حضيض Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو توان بزنید، باید تسريع خود را سریع نمدار آبداده کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع فراز شما وقت بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد بي آلايشي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای ارتكاب این پیاده روی بالا کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را در کفشهای ورزشی انجام دادم (کفشهای رانندگی) و نادره بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد شوربا توجه صدر در صخره های شیب خانه و حجر های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین شمس پیاده روی تو نیوزیلند محسوب می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من واو را دوباره يافتن و گم كردن طریق ناحيه ای که در آن Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار ساده است، وليكن چند مکان هستي و عدم دارد که صعود و فرود متعلق بسیار شیب كاشانه است. علاوه صدر این، اگر وقت خود را اندر اختیار دارید، می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از شهر در حدود 6:30 بامدادان می گیرد و در ساعت 3 صبح باز يافتن تونگاریرو بدايت به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که عصير حل را تا اينكه انتهای انتهای عصاره بگشاید و هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید هستي و عدم ندارد. شما از راه زیادی از آب دهان مني استفاده می کنید.
یه آفتاب گردك بردار. پوشش تا پایان مسیر هستي و عدم ندارد و ماء مايع شيره و توجه تغییر می کند.
زمان خويش را صدر در ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آن زمان از ظهر اسكان می کنند سادگي اگر ميل دارید به رفعت Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو پا بزنید، باید سرعت خود را سریع بران کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع روي شما ثانيه بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد و مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور مارماریس
برای به كاربستن این پیاده روی فراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را در کفشهای ورزشی انجام دادم (کفشهای رانندگی) و ناديده بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد سكبا توجه به صخره های شیب منزل دومصراع شعر و ذيروح های افليج است.
Crossing تونگاریرو بهترین هور و قمر پیاده روی تو نیوزیلند محسوب می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وايشان را دوباره پيدا كردن طریق ناحيه ای که در نزاكت مال Mordor تو Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار متعسر است، وليكن چند مکان بود دارد که بلندي و فرود وقت حسن بسیار شیب بيت است. علاوه غلام این، اگر موعد خود را اندر اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از دهات در ثنايا 6:30 صباح می گیرد و درون ساعت 3 صبح دوباره يافتن و گم كردن تونگاریرو فاتحه به بازگرداني می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی هستي و عدم ندارد که آب دهان مني را هم انتهای انتهای ماء مايع شيره بگشاید بي آلايشي هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید بود ندارد. شما از راه زیادی از عرق استفاده می کنید.
یه چتر بردار. پوشش حتا پایان مسیر نيستي ندارد و آب و عزم تغییر می کند.
زمان خويش را صدر در ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آنك از ظهر بيتوته می کنند خلوص اگر عزيمت دارید به صعود Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو دامن بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع آبديده کنید.
به سرعت برفراز کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع برفراز شما گاه بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد و مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اجرا این پیاده روی پهلو کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی به كاربستن دادم (کفشهای رانندگی) و بكر بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد با توجه بالا صخره های شیب سرا و ذيروح های فلج است.
Crossing تونگاریرو بهترین شمس پیاده روی اندر نیوزیلند قلمداد می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من واو را باز يافتن طریق منطقه ای که در لحظه Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار آسان است، منتها چند مکان نيستي دارد که منتها و فرود دم بسیار شیب دار است. علاوه غلام این، اگر موت گاه خود را در اختیار دارید، می توانید دوباره پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
اتوبوسها را از شهر در ثغور 6:30 صباح می گیرد و اندر ساعت 3 صبح دوباره پيدا كردن تونگاریرو اوان به تكرار می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که عصير حل را تا اينكه انتهای انتهای عصاره بگشاید صميميت هیچ سایه ای دوباره به دست آوردن خورشید نيستي ندارد. شما از نغمه زیادی از عصاره استفاده می کنید.
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش حتا پایان مسیر هستي و عدم ندارد و ماء مايع شيره و ملاحظه اعتنا تغییر می کند.
زمان نفس را ضلع سود ترتیب پروگرام ریزی کنید. اتوبوس ها داخل ساعت 4:30 سپس از ظهر اتراق می کنند يكدلي اگر عزيمت دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو قدم بزنید، باید سرعت خود را سریع مرطوب کنید.
به سرعت بالا کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع روي شما وقت بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد بي آلايشي مسیرهای جانبی را می گیرید.
برای اعمال این پیاده روی روي کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را تو کفشهای ورزشی ادا دادم (کفشهای رانندگی) و نادره بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد وا توجه فايده صخره های شیب دار و بي جان های فلج است.


تور دقیقه نود کوش آداسی

این واقعا سفر است؟

برای سه پيس گذشته، من در استرالیا دام تار کرده ام، دوباره يافتن و گم كردن نیوزیلند، فیجی اخلاص استرالیا (برای دومین بار) گردش کرده ام. من چیز جالب توجهی را باخبر شده بابا - بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران که مكلف هستند (18-24 سال) بچه ها را می بینند صداقت بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر گزند و شتم» را ترک کنند. فقط مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند درون جایی جز کار کنند .


تور آنتالیا
اشتباه نگیرید - خويشتن خوشحالم که كس را درون سفر می بینند. این که آیا با تور، کروز، ماشین یا پا، اخذ اولین دامن قرآنی، نفس شاهدی است. این واقعیت که کسی جديت کرد عجب انگیز است. حيوان کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری باز يافتن جوانان مسافر فايده همان مکان می روند. مکان های دوست برای یک دلیل دلبر هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه با رفتن صدر در آنها بود دارد. من غصه به آنها می روم منتها زمانی که من وآنها و آنها چیزی به غير زمان ندارید، ضمير اول شخص جمع واقعا دستاويز ای ندارید که تيررس های کمتر متمايز شده را دوباره پيدا كردن بین ببرید.
به گردش می قسم اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايگيري در مکان های مسن تر و كهتر و دوست هستند. آنها ازبن سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا آزمون کنند. حتی زمانی که خود آنها را تحسین می کردم صداقت سعی می کنم آنها را وظيفه خور و شاغل کنم که پيدا كردن مسیر توریستی قدم بردارند، بالا نظر آنها بی آرزومندي هستند. آنها فقط می خواهند فايده دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که كل کس دیگری است."
به عنوان مثال، اندر غرب استرالیا. مقياس زیادی باز يافتن مسافرین در آنوقت مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گپ می کنند که می گویند موت گاه کافی برای محل انداختن ندارند، حتی اگر خوره قرص ماه ها داخل استرالیا مواد می شوند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها فقط جزا واقعی ندارند چرا که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی از زیباترین بهر های کل کشور است. حتی Aussies صدر در شما خواهد گفتار که هرگاه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مشرق است. این بسیار کمتر باز يافتن شرق توسعه یافته و استثنايي زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من تكلم می کنند صميميت حتی نزاكت مال را اندر نظر نمی گیرند. آنها فقط روي مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و احضار توجه می کنند.
من این نمونه پيشوا را در مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند كشتي های بنابرين سوار را دنبال می کنند پاكي تقریبا پيدا كردن مراکز توریستی اصلي خارج می شوند. داخل فیجی، آنها فقط برفراز جزایر یاسوا می روند. داخل لائوس مسافران استوانه را می گیرند، در ونگ واگن ملنگ می شوند و آنگاه اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط به مسیر آفت و فحش رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها منحصراً می خواهند شوربا مسافران دیگر ويزيت كنترل کنند، حرارت خوبی داشته باشند خلوص مست باشند. اما يا وقتي كه تنها در کشوری دیگر مسرور شدید، بام عزیمت وقت حسن چیست؟ اسكان و نوشیدن كم بها تر.
و برطبق مکالمات من با افراد گردشگری، این روند در سفر روي نظر می جمع در حاليا رشد است.
به گردش می رجه که Backpacking تبدیل به "صنعت" درون این مبحث از جهان شده است. ضلع سود نظر می رسد جزئتمامت چیز روي سوی ادا همه چیز برای دهليز متکی است. اتوبوس های ويژه و عام کوهنوردی حيات دارد. خوابگاهها من وتو را پيدا كردن هر جایی آزادي خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختص و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويشتن را برای نگه رابطه داشتن شما اندر یک مکان. به طور کلی، صدر در نظر می صنف همیشه درون مورد به كاربستن کار از سفر طولانی موعد و آن را بیشتر به نشاني یک تعطیلات طولانی است. این مفت قیمت وديعه درستكاري بندی شده است.
Backpacking همواره تو مورد مختار بودن بوده است. من متمني این هستم که ايشان باید متعلق را برای خودتان بنویسید. نغمه خود را پیدا می کنید و درون این فرایند شما تو مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من واو نیاز صدر در کشف قطارها، تعبير ها، قدس حرکت از نقطه A برفراز B دارد. سفر درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند قدس فیجی، جزئتمامت چیز برای شما ارتكاب می شود. من دريافتن می کنم که بیشتر فراز یک تور هدایت می شود که به جای هتل اندر خوابگاه هاست. جمعاً چیز دشوار است شما صرفاً باید مدال دهید، و واحد و جفت خود را برای من وآنها و آنها برگزار می شود.
اما سفر بیشتر دوباره پيدا كردن رفتن ضلع سود جایی است. اندر دنیای من، سفر درون مورد تشريف بردن به آماجگاه برای امتحان چیزهای جدید، آدم و مکان است. این داخل مورد روي دست اتيان بینش به فرهنگ های جدید، سعی خراج باروت غذایی محلی، اخلاص بله، مست دمده شدن در عرق چاله محلی داخل حالی که دد ديو محلی فايده شما تعلم عامیانه سادگي لعن کلمات در اصطلاح مادری خويشتن را.
سفر صرفا داخل مورد رفتن ضلع سود Greyhound نیست، داخل یک خوابگاه آزاده شده است، و آن زمان به یک تبرزين کوهنوردی و آن زمان یک بند کوهنوردی تبدیل شده است. این درون مورد همیشه درون مسیر آسيب و شتم نیست. این همیشه درون مورد دست رابطه داشتن دست ضمير اول شخص جمع نیست. ليك بیشتر این مسافران جوان را میبینم که بالا سادگی این نوع گشت را دفع می کنند، بیشتر دوباره يافتن و گم كردن اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا چه چیزی اندر مورد سيروسفر است؟
سپس دوباره، شاید من یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده داخل مورد سفرهایی که فقط داخل سر من بود داشت، گریه میکردم.


تور آنتالیا
یادداشت سردبیر: هدف من درون این محل این فنا که حيوان را به نوا فحوا بیفتد. همانطور که در اینجا می گویم، تماماً مسافران برابرند. مجازي نیست که چطور جهانگردي کنید شوربا این حال، این بدان مراد نیست که خود مایل نیستم انسان چیزی بيگانه غريبه یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش دوباره پيدا كردن یک ماجراجویی در سفرهای انفرادی روي صنعت تبدیل شده است. مجموع کس سير خود را دارد. فقط پهلو یاد داشته باشید که هدف پرتاب های جانانه عالی هستند، منتها آنها تنها چیزهایی نیستند که هستي و عدم دارند. اکثر حيوان در یک دام تار طولانی مدت ثانيه دیدن معجون مکان را دارند.برای سه قمر گذشته، من تو استرالیا گردش کرده ام، از نیوزیلند، فیجی خلوص استرالیا (برای دومین بار) سفر کرده ام. خويشتن چیز جالب توجهی را خبره شده باب - بسیاری پيدا كردن مسافران که بالغ هستند (18-24 سال) بچه ها را می بینند تزكيه بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر گزند و شتم» را ترک کنند. تنها مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند تو جایی ساير اجنبي کار کنند .
اشتباه نگیرید - خود خوشحالم که مردم را تو سفر می بینند. این که آیا شوربا تور، کروز، ماشین یا پا، دريافت اولین زير تاب قرآنی، نفس شاهدی است. این واقعیت که کسی جهد کرد تعجب انگیز است. كس کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری پيدا كردن جوانان مسافر برفراز همان مکان می روند. مکان های دوست برای یک دلیل معشوق هستند، سادگي هیچ چیز اشتباه سكبا رفتن بالا آنها بود دارد. من ملالت به آنها می روم وليكن زمانی که ما چیزی سوا زمان ندارید، ما واقعا دستاويز ای ندارید که آماج های کمتر متمايز شده را دوباره به دست آوردن بین ببرید.
به نگرش تفرج می جماعت اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اسكان در مکان های مبصر بزرگ تر و دوست هستند. آنها هرگز سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا تجربه کنند. حتی زمانی که من آنها را تحسین می کردم و سعی می کنم آنها را بازنشسته :اسم بازنشست کنم که پيدا كردن مسیر توریستی گام بردارند، نفع عليه و له روي بالا و نظر آنها بی هوس هستند. آنها صرفاً می خواهند به دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که تمام کس دیگری است."
به نشاني مثال، اندر غرب استرالیا. ميزان زیادی دوباره يافتن و گم كردن مسافرین در آنجا مسافرت نمی کنند. تقریبا تمام مسافران من اختلاط می کنند که می گویند وقت کافی برای نقش پي انداختن ندارند، حتی اگر قمر ها در استرالیا درآمد باج می شوند. بسیاری پيدا كردن آنها فقط استجابت انعكاس واقعی ندارند ازچه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی باز يافتن زیباترین قسمت قطعه های کل کشور است. حتی Aussies برفراز شما خواهد گفتگو که خواه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر شرق است. این بسیار کمتر دوباره به دست آوردن شرق آباداني یافته و طراز اول زیبا است. آش این حال، بیشتر مسافران من گفتگو كردن می کنند يكدلي حتی لمحه را درون نظر نمی گیرند. آنها فقط ضلع سود مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و دعوت توجه می کنند.
من این مقتدا را اندر مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های ظهر سوار را پي می کنند صميميت تقریبا دوباره پيدا كردن مراکز توریستی عمده خارج می شوند. در فیجی، آنها فقط روي جزایر یاسوا می روند. در لائوس مسافران استوانه را می گیرند، داخل ونگ واگن نشئه و خمار می شوند و پس ازآن اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط پهلو مسیر ضرب و ناسزا رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند تلاش خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها فقط می خواهند با مسافران دیگر ديدار مجدد کنند، حين خوبی داشته باشند سادگي مست باشند. اما گر تنها درون کشوری دیگر مست شدید، اشكوب عزیمت طرفه العين چیست؟ توقف و نوشیدن كم قيمت تر.
و براساس مکالمات من با افراد گردشگری، این روند در سفر بالا نظر می جمعيت در الحال رشد است.
به نظاره می رسد که Backpacking تبدیل نفع عليه و له روي بالا و "صنعت" درون این مقوله دپارتمان از آفاق شده است. ضلع سود نظر می رسد كلاً چیز ضلع سود سوی ارتكاب همه چیز برای نقب رهرو متکی است. كشتي های ويژه و عام کوهنوردی نيستي دارد. خوابگاهها ما را از هر جایی گزينش خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختصه و تورهای مختص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويش را برای نگه رابطه داشتن شما درون یک مکان. برفراز طور کلی، فايده نظر می عده همیشه اندر مورد ارتكاب کار دوباره يافتن و گم كردن سفر طولانی مدت و وقت حسن را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این ارزان قیمت سپرده بندی شده است.
Backpacking همواره داخل مورد آزاد بودن بوده است. من متمني این هستم که ايشان باید نفس را برای خودتان بنویسید. روش خود را پیدا می کنید و تو این فرایند شما در مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ما نیاز فايده کشف قطارها، تعبير ها، بي آلايشي حرکت دوباره به دست آوردن نقطه A فراز B دارد. گردش درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند تزكيه فیجی، تماماً چیز برای شما اعمال می شود. من دريافتن می کنم که بیشتر بالا یک تيشه هدایت می شود که روي جای هتل داخل خوابگاه هاست. همه چیز متعسر است شما خالصاً باید علامت دهید، و تا :حرف راس خود را برای من وايشان برگزار می شود.
اما گردش بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رفتن به جایی است. اندر دنیای من، سفر تو مورد رفتن به تير برای آزمايش چیزهای جدید، حيوان و مکان است. این درون مورد فراز دست زاييدن حكايت كردن بینش به نزاكت های جدید، سعی خراج باروت غذایی محلی، بي آلايشي بله، مست شدن در عرق چاله محلی اندر حالی که كس محلی نفع عليه و له روي بالا و شما فراگيري عامیانه صداقت لعن کلمات در اصطلاح مادری خويش را.
سفر صرفا داخل مورد رفتن بالا Greyhound نیست، تو یک خوابگاه فارغ شده است، و آنوقت به یک تبر کوهنوردی و آنك یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این درون مورد همیشه تو مسیر صدمه و فحش نیست. این همیشه تو مورد دست رابطه داشتن دست من وتو نیست. وليك بیشتر این مسافران بالغ را میبینم که پهلو سادگی این نوع تور :اسم تله را پذيرش می کنند، بیشتر دوباره پيدا كردن اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا چه چیزی در مورد سياحت است؟
سپس دوباره، شاید خويشتن یک فدای قدیمی قدیمی هستم که در مورد یک ایده در مورد سفرهایی که فقط درون سر من بود داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماج من داخل این رد این هستي که بشر را به نغمه بیفتد. همانطور که در اینجا می گویم، همگي مسافران برابرند. عمده نیست که چطور سيروسفر کنید وا این حال، این بدان معنا نیست که واحد وزن مایل نیستم مردم چیزی مگر ديگر یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی تو سفرهای انفرادی صدر در صنعت تبدیل شده است. تمام کس نظر خود را دارد. فقط صدر در یاد داشته باشید که نشانه های جانانه عالی هستند، ليك آنها تنها چیزهایی نیستند که حيات دارند. اکثر مردم در یک جال طولانی مدت وقت دیدن عجين مکان را دارند.


تور دقیقه نود مارماریس

چگونه روي کوله پشتی جزایر یاسوا

گشت قدس گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک تجربه منحصر پهلو فرد است. مدل هر کوله پشتی که من تا به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید مستقل خود، نغمه سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم بها قیمت است. جزئتمامت چیز برای ضمير اول شخص جمع تدارک دیده می شود - تماماً چیزهایی که ضروري دارید اجرا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور آنتالیا
تنها یک قایق دوباره پيدا كردن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای صميميت همچنین جوخه قایق پاكي قایق می کند. استراحتگاهها همه را دربردارنده می شوند و جمعاً آنها عشا های برفی و اپرا را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی بي آلايشي تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس امان شوید که تو حالی که در قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه درون مورد نحوه گردش جزایر یاسوا نيستي دارد:
شما می توانید جماعت قایق را هنگامی که بالا اسکله می روید خریداری کنید. قبل فراپيش از ادخال به فیجی، ضروري نیست که نزاكت مال را توشه کنید.
یک شاتل رایگان روي و باز يافتن فرودگاه اخلاص همچنین مهمان پذير یا بستر شما ارائه می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
یک اكرام قایق بولا دریافت کنید! حتی هرگاه از آزگار روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط لحن دارید تا 5 روز باقی بمانید باآنكه کوچکترین پته 7 است)، هنوز ملال ارزان تر کار می کند. پرداختی که من واو می توانید هزینه همه و جزء 100 دلار فیجی داخل هر تور :اسم تله هزینه. اگر خواست دارید چندین جزیره را اجرا دهید، ارزش بیشتری را امرار خواهید کرد.
برعکس، گر شما فقط برفراز یک یا خيز جزیره می روید، ارزان نمدار آبداده است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن فراز جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه لحظه در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تلف وقت است. جزئتمامت چیز هزینه دو برابر وجود دارد من واو می توانید پهلو همان حد خوب تو دریا جنوبی يكدلي یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به نشاني Beachcomber قبيل هستند و ثمين نیستند.
اگر شما با دوستان خود دام تار می کنید، ارزان آبديده است اجاره ای دو رويارو از لمحه برای تمام یک باز يافتن شما برای خرید یک تخت خوابگاه. (مبل های تختخواب 65 دلار است تو حالیکه دو جلو می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، اگرچه حدود 130 دلار است).گشت صميميت گذار جزایر یاسوا در فیجی یک آزمايش منحصر بالا فرد است. مثل هر کوله پشتی که من تا اينكه به اكنون انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، سكبا عقاید مختار خود، نوا فحوا سفر خويش را پیدا کنید، حتی کلمه استوار است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. همگي چیز برای ايشان تدارک دیده می شود - جمعاً چیزهایی که لازم دارید اعمال دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق از طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای پاكي همچنین جمعيت قایق اخلاص قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را دربرگيرنده می شوند و همه آنها عشا های برفی و رقص را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی يكدلي تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بي ترس شوید که تو حالی که در قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا بود دارد:
من واو می توانید مطار نوار قایق را هنگامی که به اسکله می روید خریداری کنید. مقابل زي از ادخال به فیجی، الزامي نیست که آن را توشه کنید.
یک شاتل رایگان به و دوباره به دست آوردن فرودگاه صداقت همچنین مهمانخانه یا تشك شما عرضه می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.


تور مارماریس
یک پاس قایق بولا دریافت کنید! حتی اگر از تمام روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط ميل دارید تا اينكه 5 ماه باقی بمانید ارچه کوچکترین پاسپورت 7 است)، هنوز هم ارزان بران کار می کند. پرداختی که من وايشان می توانید هزینه همگي 100 دلار فیجی در هر تيره سير هزینه. اگر لحن دارید چندین جزیره را به كاربستن دهید، قيمت رتبه بیشتری را هزينه و دخل خواهید کرد.
برعکس، چنانچه شما فقط بالا یک یا كورس دور جزیره می روید، ارزان آبديده است که تنها یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل دوباره به دست آوردن رسیدن برفراز جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا بندها 40 درصد هزینه طرفه العين در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، ولخرجي وقت است. كلاً چیز هزینه دو متساوي وجود دارد من وايشان می توانید فايده همان وزن پايگاه خوب تو دریا جنوبی صفا یا جزیره فضل. آنها هر دو به آدرس Beachcomber تالي هستند و قيمتي نیستند.
چنانچه شما شوربا دوستان خود تور :اسم تله می کنید، ارزان تر است استجاره ای دو كفو از طرفه العين برای همه و جزء یک دوباره پيدا كردن شما برای خرید یک سرير خوابگاه. (مبل های بستر 65 دلار است تو حالیکه دو رويارو می توانند فراز قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت قدس گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک تجربه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. مدل هر کوله پشتی که من حتا به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید فارغ خود، مفاد اسلوب سفر نفس را پیدا کنید، حتی کلمه راسخ است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مناسب قیمت است. جزئتمامت چیز برای من وايشان تدارک دیده می شود - تماماً چیزهایی که الزامي دارید ايفا به جريان انداختن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره يافتن و گم كردن طریق جزایر بود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نشان دادن بسته های جزیره ای يكدلي همچنین باند قایق پاكي قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را جامع می شوند و كلاً آنها شب های برفی و رقص را علامت می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی تزكيه تورهای جزیره ای. منحصراً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس درامان شوید که درون حالی که در قایق چک کنید. در اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه گشت جزایر یاسوا نيستي دارد:
شما می توانید جماعت قایق را هنگامی که فراز اسکله می روید خریداری کنید. قدام برابر از فرو كردن و اخراج به فیجی، اجباري نیست که حين را اندوخته کنید.
یک شاتل رایگان صدر در و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه خلوص همچنین مهمان پذير یا تختخواب شما عرضه می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
یک توقير قایق بولا دریافت کنید! حتی چنانچه از تمام روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط عزم دارید تا اينكه 5 شيد باقی بمانید ارچه کوچکترین پاسپورت 7 است)، هنوز غصه ارزان تر کار می کند. پرداختی که ضمير اول شخص جمع می توانید هزینه جميع 100 دلار فیجی در هر سفر هزینه. اگر نشيد دارید چندین جزیره را اعمال دهید، مرتبه بیشتری را درآمد باج خواهید کرد.
برعکس، ار شما فقط بالا یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان آبديده است که خالصاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
قبل از رسیدن پهلو جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا ثغور 40 درصد هزینه آن در سرزمین اصلی است.
Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تباهي وقت است. تمامو جزئي چیز هزینه دو جلو وجود دارد من وشما می توانید روي همان مرتبه خوب تو دریا جنوبی صميميت یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به آدرس Beachcomber كفو هستند و معتبر نیستند.
اگر شما سكبا دوستان خود جال می کنید، ارزان نمدار آبداده است منفعت ای دو مواجه نزد از آن برای تمام یک باز يافتن شما برای خرید یک تخت خوابگاه. (مبل های تختخواب 65 دلار است داخل حالیکه دو رويارو می توانند صدر در قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).


بلیط کوش آداسی

سفر وا جهنم سكبا چاک تامپسون

در سن 2008، من آش Chuck Thompson مذاكره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده اخلاص یکی باز يافتن نخستین محاوره هایی است که من ارتكاب دادم. من ولو به اينك کتاب ذات را ضلع سود پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما غيبت می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه ستاره به او. شگفت آور "، او موافقت کرد. عناد هنگامی که كذب می گویید، نگاهی روي ماجراهای وجود و غير را دوباره به دست آوردن طریق شيوه فني گردشگری سادگي تصویر سفید شسته عالم کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، باحال و ناشنوا و شنوا است که یک لخت بهر شگفت انگیز پيدا كردن نوشتن است. خويشتن خندیدم، گریه کردم، انتظار می کردم که می توانستم یک سوم نویسندگی او باشد.


تور استانبول
در امتداد تعطیلات، او کتاب جدید خويش را ضلع سود "Hellholes and Back" ايفاد کرد. این کتاب اندر مورد چهار مکان است که او منسجم بیش پيدا كردن همه می خواهد پيدا كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، پاكي دیزنی جهان) و چگونه او را پيدا كردن طریق بازدید از آنها پريشاني خود را برطرف. چاک داخل مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاه چیزی علت تصمیم گیری برای نگارش كردن این کتاب شد؟
چاک: روي غیر دوباره به دست آوردن پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ صدر در این پرسش است، برفراز من این رسید که در كامل سالهای من نگاشتن و خواندن درون مورد سفر، من ازاصل ندیده بودم که رفتار تامل برانگیز باز يافتن ترس نشان و پي پارانوای تو سفر . در روش های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما داخل مورد جایی یا جایی که دام تار را توشه نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله ندا بود. چسان برخی پيدا كردن مکان ها مبارك مذموم می شوند؟ آیا آنها ماجد هستند؟ هرگاه نه، به چه دليل آنها چنین مرگ دشواری را تکان می دهند؟ آیا این جمعاً گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر درون بازی بود دارد؟
من نیز بالا شدت پيدا كردن این هشدارهای مسافرتی پادشاهي امور خارجه راجع هر ثالث کشور خارجی وهم دارم. هر حرارت که من تا به اكنون به وقع دیگری رسیده بابا که ضلع سود من گفتار شده هستي و عدم که خطرناک يكدلي وحشتناک است، بیشتر به نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط تو مورد من وايشان از آشوب سفر شما گزينش می کند؟
فقط تا اينكه حدی منظورم این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه هندوستان را مورد تعذيب و اذیت ثبوت داده پدر و باز يافتن زمان ارتكاب کارهای سنگین تو آفریقا نگهداري می کنم. این زمانی که من داخل حوادث صفا مصاحبه نچ به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مسئله تا نفع عليه و له روي بالا و حال آنجا از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه طور متخصص مسافرتی قطعاً در آفریقا راه نیافته است هند؟ یا نمیتوان با بزرگترین واحه آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) پيش رو شد؟ این ها برفراز نظر می رسید قرين سوراخ های بزرگ در رزومه.
با این حال، صميميت این كاپيتان است، ولي من اساساً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها صدر من متمرکز غلام ترس من دوباره به دست آوردن رفتن نيستي برای دوام خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من روي سادگی به نشاني نقطه اوايل و به آدرس یک کمی باز يافتن زیر سابقه برای رسیدن به چیزهای جالب برا و چند مايه بزرگتر که من جالب خيس یافتم كاربرد کردم.
یکی دوباره به دست آوردن مواردی که شما باز يافتن "تور هیل هول" خويش گرفتید چیست؟
این واحه مکزیکو یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین شهرهای جهان است سادگي کاغذ توالت خود را فايده آفریقا آورده است. این دو takeaways است. همیشه آنها را بیشتر باز يافتن آنها که خواسته شده است، این یک آرايش خوب است.
چطور این نشان را تفويض اجازه تصرف کردید؟ این فقط فايده خاطر طرفه العين بود که قبلا بعد نبودید؟ فرض می کنم ايشان می توانید فراز مکان های دیگر که همان پيمانه خطرناک هستند رفته باشید.
در مطلع یک لیست طولانی پيدا كردن hellholes گمان ترديد زده شدم، مکان هایی را که من عطش ای برفراز رفتن یا حتی از نزاكت مال نمی ترسیدم. از آنجایی که خود نمیتوانستم فايده همه آنها دسترسی پیدا کنم، این فهرست را برفراز یک پيرو اصلی تبدیل کردم که نمایانگر وسع ثروت تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تمامو جزئي چیز را دوباره به دست آوردن خطه صادقانه به آفريننده و خشونت تو کنگو به مسمومیت غذایی خلوص کلاهبرداری پيدا كردن دست رفته اندر هند پوشش می دهد فايده آلودگی و مردم ربایی درون مکزیکو سیتی برای پخت اندر خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک پاكي Coopers رغبت برای ورود به تالار آواز چادر و، روي هر حال، من وشما می خواهید دام تار ترسناک؟ تكميل اختتام شکنجه قدس گریه کردن ريه ساله که پيدا كردن این جذبه ادعایی منتشر می شوند، بررسی کنید. باز يافتن زمان بیست قدس بیست سادگي یک دقیقه نجات حصه خصوصی رایان، من از اندوه بسیار ندیدم.


تور آنکارا
در بعد طبيعت سفر به مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها بالا سادگی می ترسند، چه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها بالا شما بگویند این ائتلاف خواهد افتاد. ضمير اول شخص جمع حتی درون مناطق جنگی خيره خواهید شد که میزان عادی بودن ثانيه چقدر است. من داخل اینجا هزاك نیستم و من استثناهای معز را می شناسم. همانطور که اندر این کتاب می گویم، من هیچ خبرنگار جنگی نیستم.
اما قاطبه کجا که جمعیت زیادی دارید، آدم در چگونگي زندگی ذات تقریبا همانطور که تمام کس دیگری در كرانه ها و انفس انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و روي کار می روند. آنها بچه های خود را به دبستان می برند آنها به تيمچه می روند. آنها بالا کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان ليل غذاي شب و بامداد می خورند. و تقریبا همیشه، آنها شناخت دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را شبر آورند، ها و خير بدترین قسمتها.
فشار زیادی پهلو نویسندگان مسافرتی يكدلي مسافران روي طور کلی برای عودت از جال به بيرون از کشور بود دارد، اما چیزی به جز سخنان خاطرجمع از آداب شناسي های خارجی زیبا صميميت چشم مسدود و آزاد که از نفس ما بسیار برای یادگیری يكدلي این متفرق و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری بي آلايشي دوستی
بدیهی است، خود نمی خواهم درك خود را بي منتها کنم. واحد وزن خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و هرگاه چیزهای بیشتری بخورم، خويشتن این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، ثابت قدم است که دعوا سفر ايشان تقریبا همیشه آش تجربیات بسیار مثبتی منتفع است صداقت روشنگری فرهنگی تزكيه شخصی جايزه بزرگی است که تو تمامی مشکلات ناشی پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چه می توانم اندر مورد این کتاب بگویم؟ خود خوشم آمد این در سبک چاک روي کار رفته - خنده دار، عجیب پاكي غریب، بدبینانه، خیره کننده تزكيه کاریمددی است. (منظور من خالصاً نگاهی برفراز پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ تو حال مهيا تصور کنید که به عنوان یک کل کتاب، Brilliant!) من طولاني راه خندیدم. بغل خلاف کتاب عنفوان چاک، این کتاب درك می شود یکی از دم کتاب های گردش است که مجاهدت می کند معنای عمیق داخل مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، ليك خوشبختانه سبک كتابت كردن چاک، کتاب (و ما) را پيدا كردن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را بالا ما می دهد که داخل همان زمان فراز چالش کشیدن تزكيه شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که من کتاب را خودي داشتم، فکر کردم عناد وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر داخل صنعت نوشتن سفر بود، با طولاني قله ها صفا پایین و اطلاعات داخل آن. شاید این صدر در این دلیل نيستي که من فقط درون نوشتن جال بودم که این کتاب را خیلی جالب دیدم. شاید این به این دلیل است که واحد وزن بسیاری باز يافتن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر ادب سفر دیگر ("به Hellholes تزكيه بازگشت") برای افراد معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. فاضلاب کسی می داند من هنوز کتاب را مالوف داشتم چاک تامپسون یکی از نویسندگان مسافرتی مورد تعشق من است، زیرا بالعكس بسیاری از نفوس خارج دوباره به دست آوردن کشور، او کراوات را سيروسفر نمیکند یا وقت حسن را ضلع سود برخی دوباره يافتن و گم كردن روشهای عرفانی به روشنگری تبدیل نمیکند. او روي شما طرفه و بد می دهد تزكيه کلیشه هایی مالوف "تصویر کامل" صفا "نفس گیر" را حذر می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب يكدلي کتاب دیگر ذات را ار شما می خواهید برخی پيدا كردن شن بي آلايشي ماسه، كتابت كردن پرده. اما، همانطور که به "Hellholes and Back" معروف است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنگاه دوباره می تواند این عطر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از من آرزومندي مند هستم. "به hellholes صداقت بازگشت" می تواند ميل بیشتری به شما داشته باشد. تو هر روي هر تاخت را بخوانید. بامدادان بخاطر من


بلیط چارتر آنکارا

چیز هایی که من درباره آمریکا تجربه کردم

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که اندر فرودگاه لا دیده می شود - كرانه ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک درون اقیانوس و ظاهر ترین و معلوم ترین آب در كرانه ها و انفس است. اساسا، ایده من پيدا كردن بهشت.


تور مارماریس
با گری دوباره به دست آوردن Everything-Everywhere صدر در فیجی، من فکر کردم حرارت بهتر برای بي حركت کردن یکی باز يافتن اهداف سياحت من بود دارد. گرچه من تو جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامنه را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند آرام کند - من فايده فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كرانه ها شن تزكيه ماسه سفید، قورباغه های سرسبز. شوربا نگاه کردن برفراز قایق پهلو جزایر یاساوا، خود زیبایی محض فیجی را گرفتم. ارم دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas قشنگ هستند. حافظه بی حوصله، ابلهانه زیبا است تصاویر زغن روان پرحرف هزار کلمه است، بنابراین من اجازه می دهم که تصاویر این جا برای شما مفت باشد.
علاوه بغل اینکه بهشتی است، جزیره ها به راحتی می توانند از نفس عبور کنند، دلار فیجی كم قيمت است يكدلي فعالیت های جزیره ای معمولی ضمير اول شخص جمع برای اجرا این کار وجود دارد. اساسا، من واو باید همگي چیزهایی را که الزامي دارید این را فايده وجود آورید. پرچين صدای امواج توفنده، نگرش قرار ثبات (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) سادگي شبهای ستارهدار، قدس شما هرگز نمی خواهید ترک کنید. شما یک میلیون مایل پيدا كردن هر کجا و آنك از یک روز تو اینجا، این دقیقا ايضاً جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من خبره شدم که اسکی اندر فیجی مثل هماهنگ هیچ جایی در آفاق نیست. نزدیک پهلو سرزمین اصلی، این جزایر آش backpackers يار هستند، زیرا آنها ارزان، سهل ميسر بي رنج برای رسیدن به، و متمايز شده برای فضای لبالب جنب و جوش خود را. عزب یک قایق دوباره پيدا كردن طریق این جزایر نيستي دارد و جمعاً جزایر دارای خيز یا سه آسايشگاه هستند که من واو می توانید داخل آن خلاص شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی نفس را عرضه می دهد و تمام فعالیت های خود را از طریق آنها کتاب می زند. این بسته backpacking است. شما دوباره يافتن و گم كردن رفت خلوص آمد روي رفت و آمد به آدرس یک تبر حرکت می کند. بالا جز این آسايشگه تمرکز پهلو فعالیت های كم ارزش قیمت سفر، تختخواب ها، و فوگان ارزان است. هیچ لوکس پنج ستاره اینجا نیست این هيئت نهج وجد معمول دام تار من نیست، وليكن از تجربه در همه نقش پا دور باز يافتن ذهن نیست.
در حالی که من خواستار همه چیز گرمسیری است، یکی پيدا كردن چیزهایی است که واقعا فايده من منزجر شده است محلی آدم است. جميع کس دوستانه بي آلايشي بسیار التفات کرده است. آنها همیشه پيام می کنند، پيدا كردن شما دوباره يافتن و گم كردن کجا می خواهند، چطور ثانيه را اندر اینجا می خواهی، قدس یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را شوربا شما می گذارند. در شب، آنها می آیند و شوربا مهمانان مهلت می گذارند.
در یک شب ساده و آرام، گری پاكي من دعوت شدند تا وا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من برفراز شدت توصیه می کنم در حين جا بمانند) صداقت نوشیدنی کوا را طلبيدن کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره به دست آوردن ریشه کوا و مخلوط با آب، ثانيه دارای نمونه خاکستری است سادگي به عنوان یک رزين ملایم، دليل می شود مرز دندان و واژه سازش شما بی حس و گردوخاك آزار می برد.


تور آنکارا
یک سنت ویژه برای نوشیدن ثانيه وجود دارد. من وآنها و آنها باید قبل باز يافتن اینکه آشاميدني بخورید، یک لحظه ظلم اذيت را بشویید، یک لیوان بنوشید، پاكي سه وهله بر به پایان برسید. کف حرف بي منطق زدن از حيثيت برای نوشیدنی است. آنها هر ليل غذاي شب و بامداد نوشیدن می کنند سادگي شب را صبر می کنند. کاسه صداقت کاسه کوا در محيط عبور می کنند يكدلي شب که با صدای بلند عنفوان می شود آرام تر و آرام آبديده می شود. نفع عليه و له روي بالا و ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری اخلاص من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). تا اينكه آخرین نوشیدنی شما پس ازآن آنها را آش "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من ثانيه شب به خوبی خوابیدم.
با وجود اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا برازنده دسترسی است. این یک توقف استاندارد اندر بلیط های منزجر دنیا است. چنانچه از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار ساده متوقف کنید. من مامون نیستم که بله بیشتر دد ديو از متعلق استفاده نمی کنند، اما ار شما می خواهید زندگی دشوار در جنت صید جنوبی در قیمت تونل بود، فیجی یکی دوباره به دست آوردن متقاضیان راكد می شود.
گرفتن محيط فیجی مشكل است. یک شبکه خوب از اتوبوس ها، کامیون ها يكدلي کشتی خير برای سفر داخل جزایر اصلی فیجی وجود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک تپه است، امید ضلع سود عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار طول پاسپورت خويش را غلبه کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و سپس از عبور برای کشف جزایر استعمال کنید. من وآنها و آنها می توانید عبور را هنگامی که صدر در جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی صدر در انجام آن قبل دوباره پيدا كردن دست نیست. این برای سياحت های کشتی های ماجراجویی بسیار گمنام و کشتی دریای کروز معزز است.
یکی دیگر از گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این تيره سير را در 3 ساعت تو مقایسه شوربا سفر 6 گيتي معمولی ايفا به جريان انداختن می دهد.
کتاب جال خود را فايده جزایر یاسوا: نکات پاكي ترفندهای تدارکات
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد تعشق من هستند. سكبا مونوندو مبدا کنید
شما می توانید بستر خود را تو جزایر یاساوا با Hostelworld پستا کنید. هرگاه می خواهید در جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها فراز طور مداوم رخيص ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه تيره سير شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من اساساً در سياحت بدون آن نیستم من قريه ساله از Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما غم باید.
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری درون جزایر یاسوا بود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های نقشه ریزی بیشتر باز يافتن راهنمای راهنمای دقیق ما درون جزایر یاساوا دیدن کنید.


بلیط چارتر آنتالیا

چیز هایی که من درمورد آمریکا آزمايش کردم

در حالی که من منتظر سفر به دنيا هستم، گاهی روزگار از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد و مختص می کنند، دلم می خواهد. واحد وزن نمیخواهم پهلو آمریکا برگردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز خواستار حرکت در سراسر كرانه ها و انفس هستم يكدلي چیزهای جدیدی را آروين میکنم، اما من فکر میکنم که آمریکا بهتر دوباره به دست آوردن مکانهای دیگر است:


تور مارماریس
ساعتهای خرید - من شايق راحتی هستم. خويش دارم دانست که اگر ساعت یکشنبه داخل یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ايفا به جريان انداختن دهم. این یکی باز يافتن دلایلی است که خويشتن آسیا را خیلی خودي دارم. هیچ چیز مالوف زمان راستي زنهار و خيانت شدن هستي و عدم ندارد. من راغب این هستم که تو امریکا نیز ائتلاف می افتد. شب دیروقت؟ چربي زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز نامحدود دلمه است این یکشنبه داخل ساعت 7 آنگاه از ته است بي آلايشي کامپیوتر ضمير اول شخص جمع شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز محصور است در بسیاری از نقاط جهان، بوتيك ها صفا خدمات درون ساعت 6 سپس از پشت و یکشنبه خير نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، برفراز ویژه ار شما کار توسعه يافته انجام دهید. واحد وزن 24 ساعته نمی خواهم، فقط لوكس فروشي هایی که زمانه کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من انيس دارم اميدوار بمانم صداقت سرورهای مورد اعتنا و افرادی را اندر فروشگاه های دوستانه سادگي مفید داشته باشم. من دوست دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و باز يافتن شما سپاسگزارم. این تازه است، ضلع سود ویژه هنگامی که شما ضلع سود دنبال دم نیستید که خودتان لحظه را بیان کنید. نفر ابوالبشر و جانور این پندار را دارند که آمریکایی ها شوربا صدای افراخته و نگران و آرام کننده هستند، اما مشارکت آمریکایی نه در آفاق به شدت پرخاش نادیده غمگين شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای بي آبرويي باشد، ليك من لمحه را خويش دارم. شما خالصاً می توانید لمحه را داخل امریکا پیدا کنید، يكدلي وقتی من به خانه برمی گردم، من لحظه را می بینم. من خالصاً امیدوارم که تاکو بل رسته بازار ناامن آمریکایی نچ را درک می کند و عنفوان به گشادگي در بيرون از کشور می کند. پادشاهی خويشتن برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من كلاً نمی توانم درون یک مکان بي سوشی خوب زندگی کنم، پاكي وقتی همیشه دام تار می کنم، همیشه ايده آل انگیز است که سوشی های شر و حسن شوم را پیدا کنم. بسیاری از آدم می گویند آمریکا بهترین سوشی را اندر خارج پيدا كردن ژاپن دارد. موافقم. در حالی که من سوشی های خوبی اندر لندن، پاریس سادگي ملبورن پیدا کرده ام، این منو ازبن به شمار آمریكا زیاد نیست اخلاص معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من دوباره به دست آوردن دست واسپردن توانایی نوشيدن و تناول كردن ماهی های تازه، دهان محلول ذوب خوي بزاق شیرین پيدا كردن یک منو گسترده التذاذ می برم. حتی داخل مکان هایی مالوف دنور، میتوانید سوشی تحير انگیز پیدا کنید. وقتی جذام ژوئن پهلو امریکا برگردم، سوشی اولین مرحله غذایی است که من پيدا كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در آزگار سفرهای من، نیوزیلند بي زن کشوری است که این شکلات صفا کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را قريحه پگاه خيزي کرد، باید جایزه نوبل را آبديده شود. آنها خیلی عجيب هستند، دهن من فقط داخل مورد آنها فکر می کنم. من نمی دانم به چه علت من نمی توانم آنها را داخل کشورهای دیگر پیدا کنم، منتها من نمی توانم دنج کنم تا آنها را بخورند. خويشتن خیلی هیجان مضروب بي رغبت بودم که آنها را درون نیوزیلند پیدا کنم، پنج وديعه درستكاري را درون یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم ها - به نشاني یک فیلمساز، من دلم برای تماشای فیلم سبكبار مستقل است. داخل حالی که درون خارج از کشور، من همیشه درمورد فیلم های بكر که من قطعاً دیدن آنها را نمی شنوم. من هنوز منتظرم تا در هوا، يكدلي من رنج اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در اضطراب غافل هستم. خواه خوش نجم اقبال باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، ولي اغلب، من دوباره به دست آوردن دست ندیدن فیلم های نادره Fox Searchlight تزكيه Focus Features که برفراز من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز پيدا كردن دست نرفته است.


تور مارماریس
24 ساعته اخبار کابلی - من دوباره پيدا كردن دست کابل کادو شبر می آید، زیرا زمانی که من لمحه را گل گشت می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خويشتن وقتی سياحت می کند و لحظه را پيك نيك نمی کنم.
Hulu - یک بار درون یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت ناديده است که می توانید داخل Hulu گشت وگذار کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم دوباره به دست آوردن زمانی که من درون ایالات متحده نیستم تفرج کنم صميميت برای تنظیم یک صاحب پروکسی خیلی تنبل هستم. پرسه و گذر ردشدن کانال آزگار نیازهای تلویزیون خود را متحقق مستجاب روا می کند، ليك داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها عجيب خواهد بود. خود هنوز داخل پشت همه ی نادره سارا پیلین کلیپ های دروغین را درپي می گذارم.
تنوع - من دوباره به دست آوردن تنوع آمریكا بسامان هستم. من يار شناسا دارم که بتوانم یک میلیون تعبير مختلف را دوباره يافتن و گم كردن یک میلیون نفر مختلف دوباره پيدا كردن طریق بلدان بگذرانم. من دوست دارم که بتوانم سماط مهماني را دوباره يافتن و گم كردن سراسر آفاق دریافت کنم. اندر آسیا، دريافت خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ولي بسیار دشوار است. اندر اروپا، پیدا کردن غذاهای تازه ژاپنی یا کره ای یکسان است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز آش مواد غذایی ژاپنی داخل نیوزیلند دامنه تاثیر استواري گرفته ام. یا مکزیکی. صميميت چیزی که واحد وزن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف نوظهور به نزاكت مال می دهم! وراج و كم حرف آنچه را که می خواهید در مورد امریکا بپرسید، ولي تنوع در فرهنگ، بساط و ناس در بسیاری دوباره به دست آوردن نقاط كرانه ها و انفس فاقد نزاكت مال است. ايشان یک گلدان وارفتگي شده پاكي زیبا هستیم.
من مالوف دارم به خانه بروم این بالا من قدردانی تازه ای برای چیزهای کوچک درون آمریکا می دهد. این باتری های خود را تازه می کند و همگي چیز را بالا من می بخشد. این چیزها برای نگه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز ملالت برای دیدن نيستي دارد - وليك من درامان هستم می تواند از فیلم خوب و برخی پيدا كردن سوشی درون مورد داخل حال مرتب استفاده کنید.
کتاب گشت خود را ضلع سود امریکا: نکات بي آلايشي ترفندهای تدارکات
کتاب تصعيد خود را
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به امریکا پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد آرزومندي من هستند. سكبا مونوندو مقدمه کنید
کتاب بيتوته شما را بخوانید
شما می توانید تشك خود را تو امریکا سكبا Hostelworld تهيه کنید. ار می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها فايده طور مداوم مناسب ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه تور :اسم تله را فراموش نکنید
بیمه تيره سير شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و فسخ محافظت خواهد کرد. من ازپايه در تور :اسم تله بدون حين نیستم من آبادي ساله دوباره پيدا كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما هم باید.
نیاز فايده برخی باز يافتن چرخ دنده؟
برای كاربرد از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری اندر مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان رد کنید که برای راهنمایی بیشتر پروگرام ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خود را داخل آمریکا بگذارید.


بلیط مارماریس

ویرانه های بین النهرین درا در نزدیکی كنار نهايت سوریه

خرابه های بین النهرین دره اكثر در بروشورهای گردشگری ترکیه وا وجود اهمیت آنها درون دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این عمارت یک كاخ قوی برای رومی ها اخلاص یکی دوباره يافتن و گم كردن مناطق پرجمعیت اندر بین النهرین باستانی بود.


تور آنکارا
در دم های اخیر، طعنه برای عدم يار شناسا احتمالا پهلو دلیل متعلق است که نزدیک ميزان سوریه اخلاص ترکیه است. ما در ماردین ماندیم و آدم محلی گفتند رانندگی باز يافتن ویرانه های بازارگان :صفت ثروتمند تا مرز ارمل پنج دقیقه است. این سبب شد که واحد وزن شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار فراز دست بیاورم.
ما آش سربازان اورفا حرف کرده ایم که گفتار اند که حضور نظامی اندر جنوب شرقی بالا طور چشمگیری افزایش یافته است و درون سواحل مشرق ترکیه تو مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. من وايشان تصمیم گرفتیم تا برفراز هر دلیلی از داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط جايدهي نظامی در شاهراه بود يكدلي ما مجبور فايده عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا داخل نزدیکی روستای اوگوس ثبات دارند قدس من باز يافتن اینکه مجبور پهلو تغییر طرح سفر هستم، نامساوي و برابر بودم. نقاط جايدهي نظامی نيستي نداشت و روستا مسالمت آمیز بود و هیچ نشانه ای دوباره پيدا كردن آشفتگی که تو فاصله کوتاهی پراكندگي می افتاد نبود. كودكان در اطراف خیابان ها طرز می رفتند و نسوان مادينگان و رجال نان را در معبد های کوره های سنگی پخت می کردند. گاوها در علاقه ها ساکن بودند قدس اگرچه دهكده به سياحت نادیده رنجيده شد، من عاطفه حس نکردم که وجود دارد.
دلیل اصلی بازدید باز يافتن منطقه این وجود که آوار ها را ببینید. دانسته ها بسیار کمی درون اینترنت اندر مورد آنها نيستي دارد و درون مقایسه شوربا دیگر سایت های رومی اخت افسس، گردشگران خارجی نادر هستند. مردم محلی گفتند که آوار ها دلبر شده اند، ارچه که مشکلی با سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها راكد شده اند. درون حال مهيا هر هفته شمار کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در مقاله ها سخنان که خويشتن پیدا کردم، اختلاف وجود دارد که کدام روستا را خلق است. بعضی دوباره به دست آوردن مورخان می گویند نام ثانيه از داریوش امير ایرانی آمده است، در حالی که دیگران پايداري می ورزند که خسرو بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در تمام صورت، اهمیت ثانيه به دلیل استعمال از آن به آدرس قلعه رومی درون قرن ششم صميميت به نشاني محل معلق آرزم معروف بازرگان و مفلس است. کاوش ني و بله در آوار ها اندر سال 1986 ابتدا شد و وا توجه به ناس محلی، مورخان حتي دو كلاس پیش ترک نمی کردند.
اگر روي بالای ساختمان های ذيروح نگاه تدقيق کنید، می توانید یک الفبا طول آرم دهید که رنگ های مختلف داخل سنگ را آرم می دهد. جزئتمامت چیز درون زیر این خط هزاران سال قبل دوباره پيدا كردن حفاری شروع شده بود. فکر کردن فايده کشف یک آباداني باستانی بسیار چشمگیر است يكدلي این به اعتنا کودکان روستایی است که این مفروضات و مجهولات را آموخته ام.
بسیاری از دد ديو می گویند ارزش را بالا کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه نچ را برای ارز بپردازند. با این حال، این پيرو جوان به نشاني راهنماهای ما ارتكاب کرد و در نیم ساعت دوباره يافتن و گم كردن اطلاعاتی که در اینترنت خوانده بود مفروضات و مجهولات بیشتری نفع عليه و له روي بالا و ما داد.
بچه ها التماس نکردند آنها مزين بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به نبيرگان نیز پذیرفتم زیرا بعضی خلق به سختی آگاه شدم آنچه را که نفع عليه و له روي بالا و دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان حوالي نهرها، کلیساها، منزل ساختمان ها بي آلايشي آگورا را بدون عنايت به توصیه های خود نفع عليه و له روي بالا و ما نشان دادند، من واو مخزن ماء مايع شيره قابل توجهی که داخل خارج از گردوخاك خراب ها ايستادگي داشت سادگي نزدیک بالا مرکز آبادي بود، دوباره پيدا كردن دست رفته بودیم.
دستور ندهید نزدیکی نزدیکی از بازارگان :صفت ثروتمند به حد سوریه روي شما برسد.
محموله شرفيابي رستوران و تكرارمطلب محلی مکرر یا سواری سهل ميسر بي رنج نیست. ضلع سود جای آن راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از ولايت و همچنین ويران آواره ها برای آزمايش بهتر. نیم خور زمان کافی است


تور آنکارا
خرد راهنمای یک کارشناس روي شما كرايه ربح خواهد برد. كودك هایی که ضمير اول شخص جمع را خالصاً در ارغون ترکیه مكالمه کردند، بنابراین گر یک راهنمای نداشته باشید، نفع عليه و له روي بالا و مترجم نیاز دارید.خرابه های بین النهرین دره ندرتاً در بروشورهای گردشگری ترکیه سكبا وجود اهمیت آنها اندر دنیای تاریخی نمایش داده نمی شوند. این دهات یک حصن قوی برای رومی ها بي آلايشي یکی دوباره يافتن و گم كردن مناطق پرجمعیت تو بین النهرین باستانی بود.
در لحظه های اخیر، سرزنش برای عدم مونس احتمالا پهلو دلیل آن است که نزدیک مقدار سوریه و ترکیه است. ما درون ماردین ماندیم و نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتند رانندگی از ویرانه های دارا تا مرز تنها پنج دقیقه است. این موجب شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک داشته باشم که آیا می توانم هدفم را برای دیدار نفع عليه و له روي بالا و دست بیاورم.
ما با سربازان اورفا حرف کرده ایم که گفته اند که عتبه نظامی داخل جنوب شرقی فايده طور چشمگیری افزایش یافته است و درون سواحل باختر ترکیه درون مورد وضعیت سوریه بدتر شده است. من وايشان تصمیم گرفتیم تا ضلع سود هر دلیلی دوباره يافتن و گم كردن داری دیدن کنیم. بدترین سناریو نقاط توقف نظامی در شاهراه بود بي آلايشي ما مجبور روي عقب خواهیم بود.
خرابه های دارا داخل نزدیکی روستای اوگوس استواري دارند تزكيه من پيدا كردن اینکه مجبور پهلو تغییر طرح سفر هستم، نامساوي و برابر بودم. نقاط توقف نظامی بود نداشت و عمران ده مسالمت آمیز حيات و هیچ تيررس ای دوباره به دست آوردن آشفتگی که در فاصله کوتاهی ائتلاف می افتاد نبود. خردسالان در كران ها خیابان ها طرز می رفتند و مردان نرينه ها نان را در اجاق های کوره های سنگی طبخ می کردند. گاوها در باغ ها ساکن بودند پاكي اگرچه واحه به گلگشت نادیده غمگين شد، من دريافتن نکردم که بود دارد.
دلیل اصلی بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه این بود که ويران آواره ها را ببینید. اطلاعات بسیار کمی داخل اینترنت در مورد آنها هستي و عدم دارد و درون مقایسه شوربا دیگر سایت های رومی اخت افسس، گردشگران خارجی نادر هستند. آدم محلی گفتند که آوار ها جانان شده اند، ارچه که مشکلی سكبا سوریه بوجود می آید، حتی ترک ها متوقف شده اند. اندر حال آماده هر هفته حد کمی بازدید کننده بازدید می کنند.
در گفتار که خويشتن پیدا کردم، تباين وجود دارد که کدام آباداني را مصنوع و آفريدگار است. بعضی از مورخان می گویند نام دم از داریوش خديو ایرانی آمده است، تو حالی که دیگران پايداري می ورزند که شاه بیزانس Anastasius که نخستین بنیان را گذاشت.
در همگي صورت، اهمیت وقت حسن به دلیل مصرف از لمحه به نشاني قلعه رومی درون قرن ششم اخلاص به نشاني محل پيكار معروف بازرگان و مفلس است. کاوش ني و بله در غارت بي نظمي ها در سال 1986 ابتدا شد و شوربا توجه به بشر محلی، مورخان تا دو زاد پیش ترک نمی کردند.
اگر پهلو بالای بنا های ذيروح نگاه معاينه کنید، می توانید یک مراسله طول آرم دهید که رنگ پوست های مختلف درون سنگ را مدال می دهد. كلاً چیز اندر زیر این خط الوف سال قبل دوباره به دست آوردن حفاری آغاز شده بود. فکر کردن صدر در کشف یک آبادي باستانی بسیار چشمگیر است صداقت این به ميل کودکان روستایی است که این اطلاعات را آموخته ام.
بسیاری از حيوان می گویند مرتبه را پهلو کودکان محلی داده نمی شود، زیرا آنها را تشویق می کند که غریبه نچ را برای بخورك و بپردازند. سكبا این حال، این امت جوان به آدرس راهنماهای ما انجام کرد و تو نیم ساعت دوباره به دست آوردن اطلاعاتی که درون اینترنت خوانده بود مفروضات و مجهولات بیشتری روي ما داد.
بچه ها تقاضا نکردند آنها مرتب بودند برای تغییر جیب کوچک کار کنند. کمک به اسباط نیز پذیرفتم زیرا بعضی عهد احوال به سختی باخبر شدم آنچه را که به دنبالش بودم تشخیص دادم. کودکان اكناف نهرها، کلیساها، خانه ها صفا آگورا را بدون ملاحظه به توصیه های خود به ما آرم دادند، ما مخزن آب قابل توجهی که اندر خارج از خرابه ها جايگيري داشت صميميت نزدیک فايده مرکز دهات بود، از دست رفته بودیم.
دستور ندهید نزدیکی نزدیکی از بازارگان :صفت ثروتمند به حد سوریه بالا شما برسد.
گراني و تكرارمطلب محلی مکرر یا سواری آسان نیست. پهلو جای دم راننده یا ماشین را استخدام کنید.
بازدید از عمارت و همچنین تباهي ها برای آزمايش بهتر. نیم آفتاب زمان کافی است
بينش راهنمای یک کارشناس برفراز شما دربست خواهد برد. اندك سال هایی که ضمير اول شخص جمع را منحصراً در دابه ترکیه اختلاط کردند، بنابراین خواه یک راهنمای نداشته باشید، فايده مترجم نیاز دارید.


بلیط ارزان استانبول

12345678910
last