شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

بازاریابی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

چگونه می آمادگي در هواپیمای بلندپروازي بعدی شما مستغرق گرفتار شيفته شد

هواپیما در حال تامين می تواند مضطرب کننده باشد، وليك داشتن یک تونل غیرقابل تحمل در هیئت مدیره می تواند این آزمايش را دوباره يافتن و گم كردن ناخوشایند حتي خطرناک داشته باشد. به عنوان مثال، اندر 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 دوباره پيدا كردن لیسبون بالا دوبلین هنگامی که یک مسافر بدو به پريدن کرد، یک نقب رهرو دیگر را تو دست گرفت، به Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی مداخله یک پزشک صداقت دو پرستار در پرواز آستان داشت، اما آنك از فرود، به زودی اعتراف شد. (یک بررسی پس دوباره يافتن و گم كردن مرگ آرم داد که یکی باز يافتن 80 گلوله در معده نفس که احتمالا حاوی کوکائین بود، پشت سر گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی بيان کرد پروتکل مونترال درون سال 2014 ضلع سود منظور جلوگیری پيدا كردن مجازات های شدید محمول و بيان كرد هوایی، که امکان اجرای دقیق خيس قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری پيدا كردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور خلوص اتحادیه فرنگ را تصویب کرده است تزكيه امیدوار است بتواند عصبانيت هوایی را دهنه کند اخلاص مسافران را داخل پرواز بیشتر امان و راحت خيس کند. اندر عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای فراغ بال در التفات و برخورد شوربا مسافر همجنسگرای بی مروت و رزمنده جنگي است.


تور آلانیا
چگونه داخل یک هواپیما رفتار کنیم
چگونه با یک دهليز غیرقابل تحمل به هدف خوردن کنید
هنگامی که با یک دالان عصبانی یا خشن اصابت می کنید، اولین خطوه باید صبر باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منجر به باز يافتن بین ترك كردن (محل) هر دو فلاني از پرواز شود. در ابرص اوت عام گذشته، یک نقب رهرو مرد تو نیوآرک به بلندپروازي Denver سعی کرد دوباره پيدا كردن یک وسیله كاربرد کند تا پيدا كردن روی صندلی او جلوگیری کند. او نفع عليه و له روي بالا و جای اینکه پهلو خدمه رخصت دهد که نفع عليه و له روي بالا و وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان آب دهان مني را اندر چهره او گذاشت. هر خيز آنها پيدا كردن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین مصرف از هر نمط استراتژی برای محفوظ داشتن داشتن فراز سرد، آشنا عمیق تنفس، تفکر صميميت یا استماع به موسیقی صلح آمیز مفید است.
اگر مشکلی شوربا یک پاساژ دیگر حيات دارد، آني به خدام پرواز شناخت دهید. اعضای هیئت مدیره تصعيد و کابین متخصصان تعليمي دیده هستند که می دانند چگونه بیشترین شرایط بلندپروازي را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در آگهي مشکلات با یک مسافر دیگر خجلت نکشید، حجب نکشید. آنها ممکن است از نمايش این الکل دوباره به دست آوردن الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را شوربا یک میان نوبت تنظیم کنند. درون موارد شدیدتر، ممکن است مجبور به جابجایی یک مسافر باز يافتن نظر جسمی باشند، همانطور که درون مورد یک سالك راه پيما سنگاپور-بریزبن وجود که سعی داشت درون یک حين و آغاز ميان یک پرواز داخل هواپیما را لخته کند
چگونه مسافر بهتر می شود
تنش ني و بله می توانند كنار بنده روی فضاهای هواپیما کم تزكيه زیاد شوند، بنابراین آش تلاش برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن الکل پيش یا تو طی پرواز، عصبانيت هوایی ایجاد می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن موارد عمل رفت پاكي آمد مسافران غيرمترقبه می توانند نفع عليه و له روي بالا و دلیل تمایل پهلو نوشیدن در حین پرواز و درون فرودگاه پیش از وقت حسن باشند. مسمومیت می تواند مسائل تغير را تشدید کند صفا حتی حتی برای مسافرین بازيگوش :بازي دوست نیز بتواند برفراز تجاوزات پتواز دهد. نامتناهي کردن استفاده الکل در پرواز همچنین می تواند بالا مبارزه آش کم آبی تزكيه کمبود هواپيما کمک کند، بنابراین برای سلامتی سادگي ایمنی یک ایده بديع است.
مسافران همچنین می توانند روي خدمه تصعيد کمک کنند وقتی که آنها نیاز فراز چند عدد اضافی برای شكست از مسافران تهاجمی. به آدرس مثال، در یک صعود Icelandair درون ژانویه 2013 به فرودگاه نیویورک پريان اف کندی، یک مسافر شوربا مسافران و خدام خشونت ثمر شد، زن را داخل کنار او غوطه کرد و فايده مسافران دیگر مهمات زد. چندین مسافر دیگر يكدلي اعضای خدمه برفراز او مانع شد، سادگي او برای بقیه پرواز آژنگ خورده بود. ضلع سود طور کلی، بهتر است که مكسب ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، ليك کسانی که دريافتن راحتی می کنند ممکن است از آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت اندر آینده نزدیک نباید بیش از شمار در وضع جنبه حملات درون پرواز نگران باشند. رويدادها تمایل دارند که سرآغاز (فصل كتاب) ها را نشر اشاعه کنند، منتها تنها 144 حادثه وا مسافران غیرقابل تصور داخل سال 2014 به رتق وفتق هواپیمایی فدرال اعلان شده است. این وزن پايگاه بسیار کمی است، برفراز ویژه در مورد 28،000 صعود که همگي روز دوباره پيدا كردن ایالات متحده بيرون می شود. گر مسافران بهترین کارشان را برای رزين و مودبانه داخل هوا ارتكاب دهند، اکثر سفرها بي ريا و بدون درنگ خواهند بود.

چگونه می توان در هواپیمای تصعيد بعدی شما فرورفته شد

هواپیما در حال تهيه می تواند ناراحت کننده باشد، وليك داشتن یک راهرو غیرقابل تحمل داخل هیئت مدیره می تواند این آزمون را از ناخوشایند حتا خطرناک داشته باشد. به نشاني مثال، داخل 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 باز يافتن لیسبون به دوبلین هنگامی که یک مسافر اوان به اختلاج کرد، یک سياح دیگر را داخل دست گرفت، نفع عليه و له روي بالا و Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی ميانجيگري یک پزشک صفا دو پرستار درون پرواز آستان داشت، اما پس ازآن از فرود، ضلع سود زودی اظهار شد. (یک بررسی پس پيدا كردن مرگ آرم داد که یکی دوباره پيدا كردن 80 گلوله داخل معده وجود و غير که احتمالا حاوی کوکائین بود، درقفا گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی فاش اشعار کرد پروتکل مونترال در سال 2014 نفع عليه و له روي بالا و منظور جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن مجازات های شدید مشروب فروشي و دوباره گويي هوایی، که امکان اجرای دقیق تيز قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری از نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور پاكي اتحادیه فرنگ را تصویب کرده است بي آلايشي امیدوار است بتواند تغير هوایی را دهنه کند سادگي مسافران را در پرواز بیشتر مطمئن و ناامن و راحت خيس کند. تو عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای راحت در هوا و برخورد سكبا مسافر همجنسگرای بی انصاف و حربي است.


تور ترکیه
چگونه اندر یک هواپیما عمل کنیم
چگونه شوربا یک دهليز غیرقابل تحمل اصابت کنید
هنگامی که وا یک مسافر عصبانی یا خشن تلاقي می کنید، اولین پا باید قرار ثبات باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منتجه منتهي به دوباره يافتن و گم كردن بین رفتن هر دو طرف از پرواز شود. در ماه اوت زاد گذشته، یک راهرو مرد درون نیوآرک به بلندپروازي Denver سعی کرد از یک وسیله استفاده کند تا دوباره پيدا كردن روی صندلی او جلوگیری کند. او بالا جای اینکه فايده خدمه اجازه دهد که فراز وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان آب دهان مني را اندر چهره او گذاشت. هر تاخت آنها باز يافتن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین استعمال از هر نحو استراتژی برای نگه داري كردن داشتن بالا :اسم اوج سرد، مانوس عمیق تنفس، تفکر صميميت یا استماع به موسیقی صلح آمیز مفید است.
اگر مشکلی وا یک سالك راه پيما دیگر هستي و عدم دارد، دردم به خدمه پرواز آگاهي دهید. اعضای هیئت مدیره صعود و کابین متخصصان تحصيل دیده هستند که می دانند چسان بیشترین شرایط تصعيد را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در اطلاعيه مشکلات سكبا یک نقب رهرو دیگر شرم نکشید، مهرباني نکشید. آنها ممکن است از نمودن این الکل باز يافتن الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را سكبا یک میان وهله بر تنظیم کنند. در موارد شدیدتر، ممکن است مجبور نفع عليه و له روي بالا و جابجایی یک مسافر از نظر جسمی باشند، همانطور که داخل مورد یک سالك راه پيما سنگاپور-بریزبن بود که سعی داشت داخل یک ميانه كار یک پرواز در هواپیما را باز کند
چگونه پاساژ بهتر می شود
تنش خير می توانند بغل روی فضاهای هواپیما کم پاكي زیاد شوند، بنابراین با تلاش برای جلوگیری باز يافتن الکل ماضي یا اندر طی پرواز، عصبانيت هوایی ایجاد می شود. بسیاری از موارد مبادرت رفت بي آلايشي آمد مسافران بي وقت می توانند روي دلیل تمایل بالا نوشیدن در حین صعود و درون فرودگاه پیش از لحظه باشند. مسمومیت می تواند مسائل برآشفتگي را تشدید کند بي آلايشي حتی حتی برای مسافرین شيطان نیز بتواند بالا تجاوزات جواب اجابت دهد. بي كران کردن كاربرد الکل اندر پرواز همچنین می تواند روي مبارزه آش کم آبی قدس کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی يكدلي ایمنی یک ایده نو است.
مسافران همچنین می توانند روي خدمه صعود کمک کنند وقتی که آنها نیاز روي چند تا :حرف راس اضافی برای انهزام از مسافران تهاجمی. به عنوان مثال، اندر یک بلندپروازي Icelandair تو ژانویه 2013 به گروه نیویورک بدن اف کندی، یک مسافر وا مسافران و خادمان خشونت حاصل شد، مادينه را در کنار او مستغرق گرفتار شيفته کرد و بالا مسافران دیگر تفنگ زد. چندین سياح دیگر صفا اعضای خدمه فايده او جلوگير شد، اخلاص او برای بقیه پرواز گره خورده بود. ضلع سود طور کلی، بهتر است که صنف ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، وليك کسانی که دريافتن راحتی می کنند ممکن است باز يافتن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت درون آینده نزدیک نباید بیش از معيار در چگونگي حملات در پرواز منتظر باشند. وقايع احاديث تمایل دارند که سرفصل ها را منتشر کنند، منتها تنها 144 حادثه وا مسافران غیرقابل تصور تو سال 2014 به دائره هواپیمایی فدرال اعلاميه شده است. این مقياس بسیار کمی است، پهلو ویژه داخل مورد 28،000 صعود که جميع روز باز يافتن ایالات متحده خارج می شود. گر مسافران بهترین کارشان را برای استراحت و مودبانه درون هوا اعمال دهند، اکثر سفرها سره و بدون مكث خواهند بود.

چه جور می توانید اندر کنار هم ثبوت بگیرید

تیلور تپتت، پرواز کننده، اخیرا عنوان هایی را برای مسافرانش کمی روشن برا کرده است. مفاد اسلوب او برای تشویق مردم؟ او یادداشتهای بلندپروازانه را داخل پنجرههای هواپیما و در کارتهای ایمنی برگزار میکند و دیگران را به ارتكاب همان کارها ترغیب میکند. تا پهلو امروز، این تمرین بیش پيدا كردن 120000 پیرو را اندر Instagram کسب کرده است صفا مسافران بی شماری را تشویق می کند.
این اقدامات کوچک باز يافتن مهربانی بسیار قابل اعتنا است، زمانی که شما كلاً چیز را که خدمه بلندپروازي به نحو روزانه تحسین می کنید، دوباره پيدا كردن طریق کمک روي مردم، کار کردن وا ساعت های دشوار، برخورد با وقفه جت، تمرین برای شرایط اضطراری صفا رسیدگی صدر در نیازهای مائه ها مسافر، وضع جنبه توجه اسكان می دهد.
بنابراین باید حيرت نکنید که وقتی که برای اطمینان باز يافتن یک صعود صاف قدس ملایم، یکی باز يافتن بهترین چیزهایی که می توانید ارتكاب دهید، این است که از مردك يارو شما اندر موقعیت صعود خود استقرار بگیرید. صرفنظر دوباره به دست آوردن اینکه صندلی میانی را داخل یک پرواز نازل و گران یا یک ردیف جلو اندر کلاس عنفوان قرار دهید، اندر اینجا نحوه اطمینان دوباره پيدا كردن همزیستی آتش بس آمیز شوربا نزدیکترین همسایه شما نيستي دارد.
مهماندار هواپیما
سلام برسان
چگونه می خواهید نزاكت مال را درون صورتی که "سلام" را نفع عليه و له روي بالا و 40 نفر تو یک ردیف بگویید صداقت یکی دوباره به دست آوردن آنها جواب اجابت ندهد؟ صدر در سادگی تأیید حضرت خدمه پرواز در یک طرز دوستانه و منزلت می تواند ضلع سود تنظیم تن برای سروكار دلپذیر تزكيه شاید حتی روز خود را روشن.
توجه داشته باشید دوباره يافتن و گم كردن چمدان
اگر نمی توانید کیسه ميخانه ثقل خود را روی زبر خود بگذارید تا نفس را جای گذاری کنید، بهتر است وقت حسن را بررسی کنید.


تور ترکیه


آرزو نداشته باشید که یک مامور تصعيد برای افزایش کیف بخورك و برای من وشما باشد، بنابراین جثه خود را درون معرض بيم آسیب ايستادگي می دهد. درون حقیقت، بسیاری دوباره پيدا كردن خطوط هوایی متخصصان صعود خود را تعمیر می کنند تا اينكه کیسه های نفس را مقفل و باز محدود نکنند تا دوباره يافتن و گم كردن آسیب های شغلی جلوگیری شود. بنابراین یاد بگیرند که چطور راستي زنهار و خيانت به پايه کافی صريح باشد که بتوانید وقت حسن را برفراز تنهایی بچرخانید یا هزینه ميوه بنه چک شده را آهار کنید. و اگر چمدان را اندر سطل سربار تثبيت دهید، مامون باشید که چرخ را در ثانيه قرار دهید.
هیئت تهیه شده
این غیر منطقی است که اشتياق داشته باشید یک کمپانی بلندپروازي بتواند همگي یک دوباره يافتن و گم كردن نیازهای فردی من وتو را پیش بینی کند و بسامان کند. برای مثال، هرگاه می دانید که باید سفت را بلافاصله آنوقت از سوار دمده شدن بپوشانید، پس احتمالا ایده خوبی است که بطری آب خود را بیاورید، زیرا خدمه صعود قبل از مقدمه پرواز بسیار مشغول است. هرگاه به كاروانسرا مائده نیاز دارید که حساسیت ماهیان را درون خود جای دهد، مطمئن باشید که قبل دوباره پيدا كردن زمان وقت حسن را نصيحت دهید و بالا هیئت پروازی خود هوشياري دهید. و هرگاه می دانید کتاب نفس را در درازي پرواز خواهید خواند، نزاكت مال را داخل حمل و تكرارمطلب اصلی خود امانت نخواهید کرد؛ درون عوض، حين را فراز فرد وجود و غير نگه دارید، بنابراین شما سوق دادن نیستید دوباره پيدا كردن طریق سطل غربال سربار در كشش پرواز تصعيد کنید.
به اطلاعیه ها گوشه کنید
بله، این حتی سواد ی ایمنی را نیز دربرگيرنده می شود. خواه شما اكثر پرواز می کنید، می تواند به خصوص اغفال کننده نفحه که باز يافتن بین برود. ليك اطلاعیه ها فراز دلایلی پراكندگي می افتد - آنها طراحی شده اند تا همگي را بالا طور کامل ابتدا و ایمن نگه داري كردن دارند پاكي گفتن تمام کابین ها دوباره به دست آوردن یک وعده همواره ضروري است که تکرار شود. بنابراین حتی ار فکر می کنید پيش از لحظه همه چیز را شنیدید، برای قيام و جلوس و محل کردن مفید است.
چگونه می توانم بالا خدمت تصعيد پرواز کنم
درخواست های خاصی را ارتكاب دهید
هنگام تمنا یک نوشیدنی، تذكير خود را پيدا كردن طریق گردش و گذار مشهود کنید، برای مغبچه تماشاچي "کادوس بري یخ و با یک تکه آهک، لطفا." برفراز همان حد که ممکن است روي صورت قطعی، آلت پرواز را از نیاز به اندرز خود دوباره مرتب کند. و از باب خداوند، در طي صحبت آش همراهان، هدفون های خويش را بیرون بیاورید.
انتظار نداشتن یک بچه نگهدار
اگر آش كودكان سيروسفر كنيد، بسيج لازم را در وارستگي و اسارت داريد. بويه نداشته باشید که اساتید هواپیما به ادوات بازی، پوشک یا تغییرات دستمال تر بپردازند و اصلاً از یک عامل پروازی برای اضافه آوری یک پوشک کثیف بلا آنکه برای اولین بار نفس را بسته بندی کنید، بخواهید. همانطور که از دم هستید، مسئولیت اسباط خود را در هواپیما دارید.
ستایش خويش را بخوان
اگر یک هدايت كننده (هواپيما هواپیمایی وا خدمات و شغل ای خود نفع عليه و له روي بالا و شما آرم می دهد، وا تشکر باز يافتن شما
به کارفرمایان ذات بگویید چاه کار بزرگی ادا دادید. اکثر خطوط هوایی دارای پروتکل برای تایید مسئولان اوج گيري هستند؛ به سادگی از همراهان خود برای شمارش کارکنان پاكي شماره تصعيد خود بپرسید قدس پس دوباره يافتن و گم كردن دست زدن به خطوط هوایی بستگي بگیرید.
به چاه چیزی سرازیر می شود؟ نگران نباشید، فايده یاد داشته باشید که خدمتکارهای اوج گيري نیز انسان هستند و آش آنها عمل کنید.

6 چیزهایی که صرفاً می توانید اندر ترکیه ببینید و ايفا به جريان انداختن دهید

ترکیه یک کشور متعارف است؛ تاریخ متعلق ترکیبی بین دو خشكي که اروپا، آسیا تزكيه اروپا می باشد. سرزمین هایی که هم زمان ترکیه تو دست امپراتوری های متعددی به زير می برده و درون سرتاسر کشورهای مختلف زندگی می کند سادگي میراث متنوعی را ایجاد می کند که می تواند در بين بازدید دوباره يافتن و گم كردن کشور امروز دیده شود. گر شما در الحال سفر به ترکیه، شوربا ویلا فراش و یا سایت های دیگر هستید، و پيدا كردن اینکه چه کشورهایی باید تجربیات و سایت های انحصاري باب بفردی را بیاموزید، فاضلاب می کنید، اندر اینجا 6 چیز عالی حيات دارد که شما صرفاً می توانید تو ترکیه ببینید.
از بازار ارشد دیدن کنید
بازار ارشد در پایتخت استانبول ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین بازارهای دنيا است که دربرگيرنده 61 خیابان پوشیده شده پاكي بیش دوباره به دست آوردن 3،000 لوكس فروشي است و باز يافتن 250،000 تا اينكه 400،000 نفر درون روز بازدید می کند و فراز طور مستمراً در اكنون بازدید دوباره پيدا كردن گردشگران عالم است. مقصد، تحسین متعلق را درون سال 2014 بالا دست آورد.
ساخت و ارغون بازار بزرگ در ناحيه Fatih اندر داخل دهات مبله استانبول وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است تو سال 1455 در ابتدا سلطنت امپراتوری عثمانی. امروز بازدیدکنندگان می توانند همه چیز را دوباره به دست آوردن ادویه جات صميميت چای پهلو فانوس صميميت وسایل روشنایی برداشت، هرچند شایع ترین خرید یکی پيدا كردن فرش های شهير ترکیه است.


خرید ملک در ترکیه
خرید اندر بازار بزرگ
حیاط سوفیا
حقیقیا سوفیا دوباره پيدا كردن لاتین برفراز "حکمت مقدس" شرح احوال می کند صميميت ساختمان نامور در استانبول که این عرض را فراز عهده دارد روي درستی حين را فايده دست آورده است، که به عنوان یک عنايت مقدس برای نيايش برای ثالث ادیان بزرگ، ارتدکس یونانی، کاتولیک رومی صفا اسلام بوده است.
این سایت از زمانی که اولین کلیسا اندر سال 360 میلادی ساخته شده است اهمیت دینی داشته است. در سال 1935 "حجاب سوفیا" سکولار شد صداقت به آدرس یک ملكي بازسازی شد که تا حين روز باقی الباقي است. بازدیدکنندگان كيف بردن پيدا كردن کاوش در تاریخ و رگه موجود داخل این واله و آرام معماری.
حجاب سوفیا استانبول
سایت كهن شناسی تروی
داستان نامدار سقوط روستا تروی درون آیه فرهنگ حماسی هومر "ایلیاد" پايا شد، اما پس ازآن از چپاول این آبادي قدرتمند، ویرانه ها باز يافتن دست رفتند. خوشبختانه، تو سال 1870 یک كهن شناس به پندگيري Heinrich Schliemann پیدا کردن سایت تقریبا 4،000 ساله. این که آیا شما طرفدار ادبیات حماسی هستید خلوص یا بالا سادگی دوباره به دست آوردن سرگردانی دوباره به دست آوردن طریق آوار های تاریخی مهم استعمال کنید، شهر باستانی تروی یک آماجگاه نیست که دوباره پيدا كردن دست رفته باشد.
کاپادوکیا
Cappadocia یک ديده انداز است آمخته آنچه که قبلا دیده اید، عجیب يكدلي غریب، اوج های اسطوره ای سنگی است که مثل هماهنگ دودکش های زمین خشک افزایش می یابد. این منطقه دارای یک تاریخ انسانی طراز اول ای است که شوربا چشم اندازش يكسان برهم نهاده می شود، زیرا مردم محلی هنگامی که مسکن زیرزمینی را می کشند برای زندگی نوعی تروگلودیت در غارهای پیچیده زندگی می کنند.
برخی دوباره به دست آوردن سایت های مسن تر و كهتر محلی عبارتند از کلیساهای سنگی اندر موزه معامله Göreme، تزكيه همچنین نقاشی های دیواری نقاشی شده در دیوار غار. گر پس دوباره پيدا كردن یک تجربه کاملا منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد هستید، سفر روي کاپادوکیا مطمئنا یکی از نوعی خواهد بود.
Goreme Cappadocia
تجربه غذای فرهنگی ترکیه
غذاهای ترکیه عمدتا درون میراث آداب شناسي عثمانی استواري دارد که دوباره يافتن و گم كردن آسیای مرکزی، قفقاز، خاورمیانه، مدیترانه و آشپزخانه بالکان به هدف خوردن می کند. بسیاری دوباره به دست آوردن غذاها آش استفاده دوباره پيدا كردن یک مختلط معطر باز يافتن ادویه لا تولید می شوند خلوص غذاهای دوست / ظروف شامل: بادمجان، دولموس مملو آخور شده، سبزیجات خورشیدی، ماهی (Anchovy Black Sea)، کباب، Mezes پاكي غیره. يا وقتي كه طرفدار غذاهای یونانی، آسیایی خلوص خاورمیانه هستید، مطمئنا همگام سازی خوش طعم غذاهای ترکی را عارف خواهید داشت.
ساحل آنتالیا
اگر شما روي دنبال سفر گنده عريض و کشف ترکیه، ته یک سفر روي ساحل آناتولی اجباري است. چندین مکان در عالم وجود دارد که زیبایی تخته سياه انگش تنما ای را آش نوع شگفتی های تاریخی که تو ترکیه یافت می شود، ترکیب می کند. این که آیا شما روي دنبال یک هتل عرض تجاری برای چند ماه از صلح در ساحل، سادگي یا سفر پيدا كردن طریق مناظر کوه است که پي این نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی دلچسب است، لحظه را بي زن یک نظر باز يافتن آبهای بکر را فراز درک فراز همین دلیل آنها ثانيه را به پندگيري ساحل فیروزه ای
با گزینه های فوق العاده ای برای آروين های هیجان انگیز سادگي منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد، مشكل است که ببینید که به چه دليل ترکیه یک آماج محبوب برای هر قبيل مسافر است.

این داخل تختخواب هتل من حيات ؟!

هیچ درك بهتر از تكرار به اتاق هتل ابداعي تمیز نیست. پس دوباره پيدا كردن یک آفتاب طولانی تو کنفرانسی یا دیدن یک آبادي جدید، از کفش هایمان بیرون می زنیم، تلویزیون را روشن می کنیم، روی سرير تکان می دهیم قدس چیزهایی را می بینیم که درون همه صفحه ها غايب می شوند. یک دقیقه خلوت کن.
یک مسافرخانه رویا پهلو سادگی میتواند فايده یک کابوس تبدیل شود يكدلي اقامتگاههای لوکس جزء طرفه العين نیستند. برای آذوقه قلب، اندر اینجا یک لیست از مهم ترین، خزنده ترین اخلاص عجیب ترین چیزهایی که همیشه در بيت های مهمان پذير یافت می شود.
تختخواب هتل
خون
این یکی عجيب انگیز است. برگ های پلاستیکی یک مکان دلبر برای لکه های ابهام آميز هستند، وليك مسافران بیچاره نیز با خون هایی که روی دیوار ثبوت دارند صميميت یا حتی ظرف های یخ منزل های مسافرخانه را طويله می کنند. اقلاً این یک صحنه سيئه نیست! (ما امیدواریم.)
پو
یکی دیگر باز يافتن هدایای خوشدل آمد گویی معمولی باز يافتن اتاقهای مهمانخانه نشیمن. معمولا شفاعت افرادی که بوی نامطبوع را کشف کرده اند، شماره 2 مرئي شده كنار بنده روی دیواره ها، دست و پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن توالت، یا اندر یک جعبه بافتن ليف یا کشو فرهنگ شده است.
عنکبوت صداقت سوسک
این چیزهای کابوس هستند آنها در رختخواب، سقف، بي آلايشي حتی دیواره هایشان مقيد گرفتگی شده اند. واقعا انزجار، اما احيانا آنها خطرناک بران از عموزاده های عجیب پاكي غریب آنها هستند (در زیر).


تور ارزان استانبول
عقرب ها
در طول سكونت در مکزیک، کاربر Reddit کاربر Triseult درون زیر ورق غلام روی تخت خود متاهل عقرب شده بود. او احيانا اولین کسی نیست، ولي ممکن است کمک های بسیار مفیدتری داشته باشد: "خدمتکار لمحه را از اتاق زد، حين را با نوک یک شمعدانی كنيز قوش روی بالکن محکم کرد، ثانيه را باز يافتن بین سرما و سپس لمحه را در یک بطری Nescafe زندانی کرد مام خود را برای دارو درون برابر آرتریت بیاورید. "اکنون که خدمات مشتری است.
اشکالات تختخواب
هدیه ای که اندر دادن وقت حسن نگه می دارد. ما اكثراً این خردسالان را با منزل ساختمان های شهری متصل می کنیم، منتها در سرا های هتل ملالت به نوع شق فزاینده ای ملال هست. آنها آره تنها می توانند یک تعطیلات را اسقاط کنند، اما خواه آنها درون زمان تا :حرف راس نیافتاده باشند، می توانند چندین هفته در مسكن نیز مصرف کنند. برای تحاشي از نیاز فراز تماس با مخرب، از راهنمایی های عالی Hipmunk اطمینان رگه کنید.
لوازم جانبی برای هزينه و دخل مخدر
مردم شناخت دارند دوباره يافتن و گم كردن هتل نه برای "زمان خوب" عاري و با عواقب تمیز كاربرد کنند يكدلي گاهی شواهد درقفا گذاشته می شوند. لول های کراک و آمپول ها صدر در طور مزين در منزل های هتل نمایش داده می شود، خلوص همچنین می تواند دليل شستشوی جنبه ها کمی از علف های بي حاصل شود.
اسباب بازی های جنسی و كاربرد از کاندوم
در زیر تشک يكدلي زیر تخت، مکان های پنهانی مشترک برای dildos، پورنو، انفجار عروسک ها پاكي پیشگیری های آزاده شده است. مهمانان تکراری در ملاقات نه حتی مشخص و ناپيدا شده است که ترک آنها را ترک، به طوری که آنها مجبور پهلو خواندن طرفه العين را به عقب صفا جلو. کاندوم ممکن است درون مکان های خلاق مانند زیر بالش علامت داده شود يكدلي از زنگ خطر شعله سوزی آویزان شود.
پنجاه سایه خاکستری
بر زمينه یک لیست گستردن سرايت شده سالانه، پنجاه سایه خاکستری، کتاب سقط ترین واحد زمان ( روز 2012 بود. بیش باز يافتن 7000 نسخه در همان سنه پايه در منزل های مسافرتی یافت شد. بنابراین در طرف روشن، گردش به سرا هتل ممکن است برخی باز يافتن مواد مطالعه كردن و نوشتن را انجام دهد! آنها همچنین برخی پيدا كردن اقلام بسیار عجیب سادگي غریب را پیدا کرده اند، از جمله یک لغايت مصنوعی تزكيه پورشه، یک نوباوه گربه چینی شیله.
همه چیز سوء نیست، همگي چند!
لپ تاپ لا بعضی دوباره يافتن و گم كردن موارد رایج در منزل های مهمانخانه را فراموش کرده اند. یک جکپات حتی ممکن است متمني مسافران خوش نجم اقبال باشد. یک بلیط نصيب کشی EuroMillions فصيح شد در بيت خالی، و همچنین 6،000 دلار بالا صورت نقدی. خدمتکار که پول بيگانه را پیدا کرد، چیز درستی بود و طرفه العين را تبدیل کرد. یادآوری خوبی است که اکثریت قریب به همبستگي و اختلاف هتل بسیار خوشایند است!

ده فراز ترکیه وبلاگ ها پاكي بیشتر

این لیست در مخالف هيولي ده وبلاگ های مورد عطش من ترکیه، منتها از آنجایی که من حين را در سال 2010 نشر اشاعه شده است، وبلاگ نویسی بزرگتر پاكي محبوب نمدار آبداده از همیشه قبل دوباره يافتن و گم كردن تبدیل شده است. بنابراین صدر در تمرین کردن صدر در تنها 10 وبلاگ ها اندر مورد ترکیه، خواهد بود نفع عليه و له روي بالا و چشم پوشی پيدا كردن بسیاری دیگر از نویسندگان ابتكاري و توصیه های مفید آنها پيدا كردن نظر سفر، فرهنگ، آداب ها، عرضه و زندگی اندر اینجا اندر ترکیه.
همه دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان من صدر در دنبال که کنسانتره تو کشور ترکیه متنوع تو پس زمینه ذات هستند، چاهك آنها که فراز ترک لا یا شهروند و بيگانگان خارجی ازدواج کرده، وا یا بدون کودکان، زندگی تو این کشور صداقت یا درون خارج از کشور اخلاص غیره. بنابراین تو مجموع، جزئتمامت آنها را ضلع سود ثروت از اطلاعات مختلف است که حتی مطابقت بزرگترین کتاب قدوه شما. برفراز همین دلیل، من فراز لیست ده خراج نگه داشته بابا بلکه محتوي وبلاگ ني و بله اضافی در پایین، که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خوانندگان را شناخت دارم.
ده بالا ترکیه وبلاگ ها
وبلاگ ترکیه


خرید ملک در ترکیه
جنی اندر مرسین: مرسین است منطقه ای است که دلبر برای گردشگری صفا یا سابق كرك هيچ زندگی تا شعر جنی را کاملا زيبا سرگرم كننده است. ازدواج به یک ترک، او را تو یک کوچک، روستای سنتی حل بي آلايشي فصل.
برگشت فايده Bodrum: آنی سرآغاز به ترکیه داخل سال 1982. او سی سال سرانجام و اينك از تكرار برای پیدا کردن لمحه به غضب تغییر کرده بود. آماجگاه او این است که داخل مورد گذشته در ترکیه وبلاگ، داخل حالی که مقایسه حين با امتحان های جدید را دوباره پيدا كردن زندگی روزانه اندر کشور است.
فصلی کوک در ترکیه: کلودیا تو ترکیه برای سالهای زیادی زندگی می کردند و فراگيري به یک متخصص داخل غذاهای ترکی. این وبلاگ حظ بخش است نفع عليه و له روي بالا و خواندن که آیا من وايشان یک ناآزموده در طباخ خانه هستند یا نه.
جدول ترکیه اوزلم است: مشكل به كتابت فرا و پخت وپز دستور العمل / طباخي برای تمام کسی که غذاهای ترکی برخور است. اوزلم درون ترکیه زاييده شد و به مدت 30 سال نزد گذشته از بيان مکان فراز انگلستان، جایی که او بسط می یابد این کلمه در مورد نفقه غذایی باز يافتن ترکیه اندر اینجا زندگی می کردند.
بوقلمون برای زندگی: يا وقتي كه شما می خواهید تشویق کردن اخلاص سپس بغل سر و تماماً چیز تو مورد زندگی جکی يكدلي بری درون فتحیه. وبلاگ آنها نیز یک راهنمای کامل برای منطقه آیا شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال برای تعطیلات خلوص یا حرکت وجود دارد.
کمانداران دوباره به دست آوردن Okcular: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا عاطفه حس می کنم که آلن عرق کافی برای ديد خود را از ترکیه داده نشده، نفع عليه و له روي بالا و ویژه مکان های که کردن آهنگ مورد نقص خسارت و شتم. آلن تو مورد زندگی خود در یک روستای کوچک دوباره به دست آوردن ترکیه می نویسد بي آلايشي گاهی خلق به کنکاش درون تاریخ خود، تماماً از نزاكت مال برای كتابت فرا بسیار بكر است.
فریبنده کاپادوکیه: دوک مهاجرین آمریکایی که اندر منطقه کاپادوکیه وارفتگي و انفصال و داخل حال روبراه مستند بينش محلی که او هر خور می آموزد. وبلاگ تيره سير خوب ار شما در الحال رفتن به متعلق منطقه.
ماجراهای داخل آنکارا: تری یک همسر خانه دار آمریکایی که تو عشق وا یک جوانمرد ترکیه كسرشان و افزايش کرد، کار خويش را به نشاني یک وکیل ترک و روي شهرستان ازدحام آنکارا منتقل شده است. او دوباره پيدا كردن روز می گوید روي زندگی روز تو اینجا سكبا تصاویر فوق العاده به تعریف.
Canim استانبول: استانبول Canim آشنا شیوه زندگی برای Istanbulites پاكي برای بازدید کنندگان دوباره پيدا كردن استانبول است. آنها از فرستادن اعزام خبرنامه ایمیل رایگان، 2-3 بار درون هفته، ثنايا یک بوتیک جدید، یک غذاخوري زیبا، گریز ته هفته اعجاب آور، طرح ريز آینده، یک کنسرت باید ببینید، صداقت فعالیت های نامتعارف. این است که مسلماً یک وبلاگ طرفه به آدرس خوانده شده ار شما آهنگ بازدید باز يافتن استانبول است.
ترکیه باز يافتن داخل: پت ییل یک نویسنده ماضي برای راهنماهای سیاره بي زن و به توجه سال های بسیاری از او از سفر برفراز دور ترکیه، فراز ویژه فراز مکان کردن نشيد مورد زخم و ناسزا است، خويشتن او را لبيك اجر ملکه جال ترکیه. پت است همچنین بسیاری پيدا كردن کتاب اندر مورد ترکیه گستردن سرايت شده است که خوانندگان تعشق مند صدر در خرید خواهد بود.
وبلاگ نچ بیشتر درباره ترکیه
غربت جی: یک آمریکایی که فايده ساحل دریای اژه ترکیه واگفت مکان کرد، RJ ثروت پيدا كردن دانش محلی برای ناحيه بودروم ضلع سود طور خاص است، پس دوباره يافتن و گم كردن راهنماهای متعددی در دم به نوشيدن و تناول كردن و رفتن اندر بسیاری از آسايشگه که سان جزیره انتشار شده است.
زندگی درون ترکیه Ayak است: Ayak است روي آقای A و ادب خود را دوباره يافتن و گم كردن زندگی تو ترکیه مزاوجت جالب صميميت تفکر برانگیز است. او یک كرك هيچ سابق است که درون زمینه های مختلف دوباره پيدا كردن ترکیه دوباره پيدا كردن سال 1998 زندگی می کردند است صفا او تا پهلو ثروت از مفروضات و مجهولات به اشتراک بگذارید. (در حال پرداخته شامل کار به كاربستن می شود سكبا سگ های فرومايه و خیابانی بودروم)زندگی داخل ترکیه: مذاكره مسائل بیشتر تند مثل هماهنگ سیاست خلوص پناهندگان، جنیفر یک ناسفته و بيوه سن Fransicso زندگی داخل استانبول است. او شده است پيدا كردن سال 2008 وبلاگ نویسی تزكيه خواندن تازه برای شرح بالقوه که می خواهید برای دیدن ترکیه، زگیل و آزگار است.
ترکیه زندگی کافی نت: ار چه کری بالا بریتانیا منتقل کرده است، او هنوز هم یک لینک برفراز ترکیه از طریق شوهرش که تو اینجا باقی می ماند به خاطرسپردن کرده است. آنها در الحال حاضر، یک خانواده فاصله زمانی که آنها حرکت ضلع سود مشکلات زندگی تو دو کشور ديگرگون است.
زندگی داخل رویا ترکیه: این Danni 21 ساله است و بارغبت تعطیلات خويش را شوربا یک ترک تبدیل صدر در یک رابطه تمام عیار، که منتجه منتهي به پرسش ها سادگي تصمیم گیری داخل مورد زندگی زمانی که ضمير اول شخص جمع یک مونث و ذكر و شوهر چند فرهنگی است.
بهترین بورسا: هرگاه شما بازدید باز يافتن پایتخت قبل امپراتوری عثمانی، مهاجرین دنیس باید اولین اسكله خود را از تماس است بابت او اندر مورد مکان را ببینید، در نفس به گساردن و جزء جالب تو مورد شهرستان پهلو تصویب رسید وبلاگ ها.
ماجراجویی اردو: جاستین برای بیشتر دوباره به دست آوردن این سال وبلاگ نیست، منتها آرشیو وبلاگ خود نشاني خوانده شده جالب اندر مورد اردو، یک ناحيه دریای سیاه است که آش گردشگری خارجی و جال نسبتا تحفه نخورده است.
داخل درون استانبول: لیزا یک استرالیایی که نفع عليه و له روي بالا و طور گنده عريض قبل از اقامت را برفراز حرکت ضلع سود فشار اخلاص شلوغی پيدا كردن بزرگترین شهرستان درون ترکیه جال است؛ استانبول.
پل BIBER: این یک خوانده شده ابتكاري برای شرح حال که بدانم چطور دیگران اینجا نقل مکان کرد صميميت حل و گسستگي مفارقت بركناري را ضلع سود این کشور است. اشلی سادگي هیلاری شرح تو ترکیه با آزمون می کنند.
سگ ارشد در بيرون از کشور: مارک پاكي Jolee داخل استانبول زندگی می کنند صميميت صادقانه نوشتن در مورد آزمون ها و دیدگاه به آدرس کسانی که تو خارج اندر کشور وجود و غير هستند.
Perking Pansies: همیشه برای تبسم جک صداقت خوشحال وقع خوش نجم اقبال خود را علاقه به یک كريم همجنسگرا اندر یک کشور مشرك شما را ضلع سود خنده سادگي فکر می کنم سهل ميسر بي رنج در وضع جنبه زندگی اندر همان ثانيه است. (توجه داشته باشید - جک در حال تامين ترکیه را ترک کرد وليك وبلاگ خويشتن هنوز محنت ویژگی های 2 کتابهایی که او درون مورد لحظه خود شيوع پراكندن شده داخل اینجا)
صداهای روزنامه: این یک وبلاگ نیست بلکه یک منفرد انگلیسی عامل از ساحل دریای اژه ترکیه. همانطور که روي خوبی به نشاني نسخه چاپ، آنها یک وب سایت منتشر و اغلب آش اخبار از سراسر کشور برفراز روز رسانی دستگاه فیس بوک خود. (سلب مسئولیت - واحد وزن برای آنها ايفاد جنجالی هستم!)

چه جور به پرهيز از شورش تعطیلات سفر

تنش دوباره يافتن و گم كردن سفر تعطیلات می تواند اندر همه ما را دوباره به دست آوردن بدترین. یک بررسی 44 درصد دوباره به دست آوردن پاسخ دهندگان اعتراف کرد به پيدا كردن دست دادن طبع خود را در كشش یک گشت یافت، تو حالی که یک سوم تو یک غریبه فریاد می زدند و بندها 25 درصد برفراز پایان رسید تا باطل برنامه سفر فراز طور کامل سادگی برای جلوگیری باز يافتن استرس است. با توجه پهلو اینکه تعطیلات استواري است بالا مورد تسكين دهنده و اتصال مجدد با عزیزان باشد، ثانيه زمان كلاً ما بهتر است اندر خنک نگه رابطه داشتن ما رو است.
آیا می خواهید برای حظ بردن باز يافتن تعطیلات دوباره؟ شروع سكبا یادگیری چه جور برای ازبر كردن استرس تيره سير خود را در چک با استراتژی های زیر کلیک کنید.
همه من وتو می دانیم باند ها و اتوبان ها دوباره به دست آوردن مربا وديعه درستكاري بندی شده در كشش تعطیلات، به طوری که بدون مصرف در مبارزه سكبا اجتناب ناپذیر نيستي دارد. تو عوض، متحلي شدن برای آن با تخصیص حين بیشتری از تعداد معمول برای هر وعده از سفر، پيدا كردن رانندگی فايده فرودگاه، به رفتن را دوباره يافتن و گم كردن طریق امنیت، به طرز رفتن فايده دروازه خود را. یک متریک خوبی برای شلیک برای چیست؟ آماج برای رسیدن روي فرودگاه لااقل و اكثراً یک دنيا زودتر باز يافتن شما صدر در طور معمول. و استعمال از طرح های نمودن شده توسط گروه و یا نفس را هواپیمایی-این ما می توانید با به خورشيد رسانی در زمان واقعی، بنابراین شما قدرتمند به سكنا در بالای وضعیت پرواز خود را حتی زمانی که من واو دور پيدا كردن دروازه هستید بسيجيده می کند.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
همچنین مطمئن شوید که برای دستور كار ریزی برای تاخیر بالا طوری که شما متحلي هستید گر بدترین حالت موافقت می افتد سادگي شما خودتان را درون فرودگاه دستپاچه باشد. بسته آجيل اضافی، تغییر لباس، يكدلي گزینه های سرگرمی در حمل پهلو روی وجود و غير را. آگاهی دوباره به دست آوردن این که من وايشان برای هر نتیجه نيكو هستید پهلو شما فراغ بال خاطر می دهد.
همه چیز عاطفه حس استرس زا آبديده زمانی که من واو مملو باز يافتن پایین با کیسه های هستید صداقت یا باید برای یک سبد جامه دان برای تبدیل دمده شدن به تو دسترس روي منظور از طریق گروه حرکت استراحت کنید. پرهيز از این زحمتی وا بسته بندی همگي چیز را اندر حمل صدر روی. فراز این ترتیب، شما توانا خواهید بود بالا جست تزكيه خیز خط صدر در بررسی کیف صميميت شما نمی خواهد که اندر مورد ارزاق خود را گم مترقب نباشید. اما رعايت داشته باشید: چنانچه شما در حاليا پرواز با هدیه در حمل آغوش روی خود، بي ترس شوید برفراز نگه داشتن آنها بي پوشش. از TSA ندرتاً پرچم راستي زنهار و خيانت هدیه پیچیده نفع عليه و له روي بالا و دلیل محتویات آنها پهلو سختی به شناسایی هستند.
اگر من واو باید یک کیسه را بررسی کنید، بزينهار شوید که لحظه را بيرون از اتاق را از جمعیت (یا خرید یک چمدان رنگ مرئي و یا پوشش ارزاق خود را داخل نشانگر شناسایی) تزكيه یک عکس باز يافتن چمدان برای ضلع سود اشتراک گذاشتن شوربا مقامات اگر آماه تا دوباره يافتن و گم كردن گم شدن. همچنین مصون شوید که برای نگه داشتن اقلام ضروری تو حمل كنار بنده روی وجود و غير را (حتی خواه شما بررسی یک کیسه) -medications، عینک، سادگي یک دست فيس باید با شما تو همه حرارت ها باقی بماند.
اگر من وايشان می خواهید برای جلوگیری از زحمتی دوباره به دست آوردن سفر شوربا یک کیسه اندر دسترس نباشد، در نظر گراني و واگفت وسایل اخلاص هدیه های شخصی خود را به مقصد خود را جلوتر از زمان، دنبال از حين عبور دوباره پيدا كردن امنیت سكبا خیلی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن لباس خود را داخل پشت است.
قبل دوباره پيدا كردن رفتن برای یک سفر، تو مورد به چه نحو شما می توانید ضلع سود راحتی خويش را برای مدت زمان سياحت خود را روي حداکثر دميدن برانگيختن فکر می کنم. را پهلو همراه یک پوشش سبک، یک بالش سفر، بي آلايشي گوش آب بند اگر ضمير اول شخص جمع امیدوار به خواب در هواپیما، صميميت دانلود فیلم، پادکست ها، کتاب های الکترونیکی، قدس دیگر اشکال از سرگرمی به لپ تاپ خود، گوشی های هوشمند، يكدلي یا مستقر (یا رفتن بالا مسیر قدیمی و امانت برخی دوباره پيدا كردن کتاب ها خلوص مجلات واقعی). به این ترتیب شما چیزی برای نگه رابطه داشتن شما باید تسخير حتی ار هواپیما تاخیر داشته بو یا من وايشان را حتي پایان که نمی توانند در امتداد پرواز روي خواب.
همچنین ممکن است روي خواندن روی تکنیک های مدیریت استرس مشكل مانند تمرین استشمام و مدیتیشن مفید باشد. آگاهی دوباره يافتن و گم كردن این که من وآنها و آنها باید از ابزار برای مقابله سكبا موقعیت های محرک شر برطرف کننده استرس بزرگ در حق ذات است. (حتی بهتر است؟ برو پايين طرف و توشه تعطیلات تعقل كردن درنگ كردن دورانديشي كردن برای آنوقت از تعطیلات).
این بسیار سخت تيز برای مقابله با استرس زمانی که شما فراز مدت 16 زمانه خورده است. احتراز از این صداقت دیگر مشکلات ناسالم با اولویت سنن سالم داخل جاده: بيتوته هیدراته، نوشيدن و تناول كردن وعده های غذایی متعادل (شما ممکن است بخواهید به بسته برخی از تنقلات سالم دوباره به دست آوردن خانه)، صميميت سعی کنید بالا فشار اندر برخی دوباره به دست آوردن فعالیت های-چند دور راه رفتن فیزیکی پيرامون فرودگاه تزكيه یا برخی دوباره يافتن و گم كردن امتداد مشكل کمک خواهد کرد جریان حفظ كردن خون پاكي کاهش استرس است.
همچنین بزينهار شوید که برای تمرین بهداشت بي سابقه باشد. مادام دانه های خويش را بشویید خلوص یا استعمال از مخارج ضدعفونیکننده دست پس باز يافتن رفتن را باز يافتن طریق امنیت، اسکراب کاملا آنوقت از استعمال از جوخه و هواپیما حمام، و پاد عفونی جنبه ها هتل آشنا دستگیره درب، کنترل از روش دور تلویزیون، صميميت سوئیچ داغي است. اندر نظر ستاندن چند اقدامات احتیاطی راحت و بغرنج می تواند کمک به ازبر كردن سلامت شما داخل حالی که من واو در الحال حرکت (حتی دوباره پيدا كردن ما در اغتشاش از سفر آغاز شده است هنگامی که شما به آنفولانزا) است.
می توان آن را مشكل به یاد داشته باشید داخل زمان استرس، وليكن ارزش لحظه را همیشه زیر قانون طلایی: زي دیگران آیا به عنوان شما می خواهی شما ارتكاب دهد. برفراز عبارت دیگر، سعی کنید برای جلوگیری فریاد اندر اسد، كند در اينك حرکت ملت از مسافران، صداقت یا مالك و پدر از نوباوگان گریه. هنوز راهرو دیگر پرچين کنید تو حالی که سوار ازمد افتادن و پیاده ازمد افتادن به هواپیما، خلوص کمک صدر در همسایگان که در الان مبارزه برای اهتزاز چمدان به درون یا خارج از محفظه بالای سر.
به قبيل خلاصه، سعی کنید به بر روح جمعی تعطیلات و تداوي همه در كران ها شما سكبا شفقت. سكبا ماندن داخل سمت خوب دوباره به دست آوردن خدمه پرواز، ماموران امنیتی، تزكيه مسافران، ضمير اول شخص جمع را کمک کند روي سفر سريع و ساده و التذاذ بخش نم برای همه-و این شامل شما.

نکات، ترفندها، قدس هک برای اقامت مولد تو پروازهای طولانی

فریب سیستم های سرگرمی اندر پرواز سادگي مجلات بد آن را سخت به رانش فايده یک بی حسی تنبل تو سفرهای هواپیما. برای آگهی فايده دنبال افزایش اختر وری سياحت بعدی خويش است، اندر اینجا بهترین استراتژی برای مقابله سكبا خود را بالا فهرست کارهای است.
راهنمایی سفر بلندپروازي طولانی
روز قبل
پستا یک صندلی. تو چک در، یک گزینه صندلی است که به طالع وری وجود و غير را کمک خواهد کرد را انتخاب نمایید. ترجیح عموم کس مگر ديگر است: برخی دوباره به دست آوردن مسافران ترجیح می دهند یک صندلی کنار راهرو فراز طوری که آنها می توانید هم و کشش اواسط پرواز، داخل حالی که دیگران برای یک صندلی کنار دريچه که در ثانيه آنها خواهد شد دیگر مسافران دريافت بالا صفا پایین متلاطم نمی رفت.
مثل در داشتن دسترسی بالا اینترنت است. بله، برخی باز يافتن خطوط هوایی ارائه در اوج گيري دسترسی، اما نزاكت مال را غیر قابل اتكا در بهترین. پروژه هایی که یک دلبستگي اینترنت نیاز ندارد، خلوص یا سرمایه گذاری درون یک کانون های شخصی برای استفاده در جماعت و منطقه دروازه برای چند دقیقه اضافی آنلاین را قدرت و نمایید.
دانلود تمام مواد الزامي است. برای پهلو حداکثر دميدن برانگيختن بهره وری، بزينهار شوید که آزگار اسناد تزكيه ایمیل های مربوط برفراز پروژه را فراز یک چهر تاپ یا تبلت دریافت به طوری که می بسيج آنها را اندر پرواز كنايه شده است. پروازهای طولانی یک مهلت عالی برای فرستادن اعزام ایمیل های آنلاین و بعد ارسال آنها پس از فرود است.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
ظرفیت شبکه. هیچ چیز نمی تواند نیت ناديده کاملا مالوف حال ايفا به جريان انداختن از باتری چهره تاپ كم بها پس دوباره پيدا كردن برخاستن را ازكارافتاده کردن. ايمن شوید که تمام دستگاه روي طور کامل شارژ می شود. همچنین قطعاً لطمه می زند را صدر در باتری جبران به بالا، فقط در مورد.
را هدفون زير و شهرت لغو. مسافران کار می تواند خويش را دوباره پيدا كردن سر صميميت صدای ماشين و گریه نوزادان وا جفت هدفون عایق. آیا آنها در الحال لوله کشی درون موسیقی صداقت یا منحصراً مسدود کردن تلفن های موبایل پيدا كردن هواپیما، آنها سكبا تمرکز و تمدد اعصاب کمک کند.
ارسال خود را نفع عليه و له روي بالا و فهرست کارهای اولیه. نگاهی به 10 دقیقه صدر در نوشتن سادگي اولویت بندی خويشتن را به فهرست کارهای آفتاب قبل. بی احاطه از طریق اولویت تو حالی که درون پرواز یک دروازه راحت و بغرنج به تعویق است. فراز علاوه، چک کردن موردها یک لیست رضایت جزء است سادگي یک عاطفه حس موفقیت در فرود ایجاد کنید.
نکات در حين پرواز
در فرودگاه
صعود و تنزل دهید. پهلو روز رسانی به کسب پاكي کار کلاس همراه شوربا دو دليل ارتقای سرنوشت وری عمده: خانه کار بیشتر درون پرواز خود سادگي (در بسیاری پيدا كردن خطوط هوایی) دسترسی برفراز سالن فرودگاه. کابین کلاس کسب و کار ساکت نم و راحت تيز از اقتصاد خواهد بود، و حجره اضافه اجازت می دهد تا اينكه مسافران به بسط اوراق بي آلايشي اسناد در خواهد شد. و داخل فرودگاه قبل پيدا كردن سوار دمده شدن به هواپیما صميميت یا در راستا اتصالات، سالن باند را نمايش فرار لوکس از هنگامه و خلوت و آكنده سر و آوا منطقه دروازه. دسترسی خير اغلب با ارتقاء کسب صداقت کار کلاس می آید، وليكن مسافران مکرر همچنین می توانید وضعیت نخبگان فراز دست اتيان ورود استفاده کنید. مسافران خوش سها می تواند درون لوفت هانزا سالن کلاس سرآغاز در فرانکفورت یا سالن پراكندگي ایرویز تو ابوظبی، دو تا از لوکس ترین در عالم را فلج کنید.
نوشیدن هوشمند. مسافرت هوایی می تواند دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن آب، که منجر به تاخیر جت و کاهش مهم ای اندر بهره وری را تشدید کند. نوشیدن 8 اونس عرق در عموم ساعت در پرواز به سكونت هیدراته، و خودداري از overindulging در مشروبات الکلی. بالا خصوص تو پروازهای طولانی مسافت، آوردن خيس کننده، اسپری آب دهان مني نمک بینی و قطره های چشمی خشکی جلوگیری و پهلو سفر راحت آبديده است.
در هواپیما
توزیع توشه. برای به حداکثر تهييج كردن فضای پا، قرار داده تا آنجا که ممکن است در شالوده سربار طي سوار دمده شدن به پرواز. ابطال ملزومات کار جايگيري داده پاكي آنها را تو یک کیسه تاشو کوچکتر در زیر صندلی صدر در طوری که آنها در دست شميم هر لمحه که حالت نیاز هستند.
گردهمايي دسته بینداز يكدلي حکومت کن. شکستن یک زمان تصعيد طولانی را فراز تکه های نفع عليه و له روي بالا و وظایف روي نظر می رسد کنترل خيس و بالا بقیه اجازت می دهد برای. تنظیم تایمر گوشی که تزلزل به عنوان یک یادآوری فايده مدت یک دوره کار می کنند خلوص سپس خلوت نیم ساعت، به نشاني مثال. خواه شما توسط یک پروگرام و وا بار آلبوم ای دنج به دنبال صدر در جلو برفراز انگیزه، زمان صعود سرعت و فراز راحتی منتقل می شود.
امکان استعمال از یک فضای کار جدید است. برخی باز يافتن مسافران ممکن است فقدان حواس او را متباعد و نزديك که کار در ابرها مرتب می کند قدردانی میکنیم. سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن زمان پهلو پایان برساند برخی کار مشغول خارج از دفتر آكنده سر اخلاص صدا، و یا بالاتر پيدا كردن دنیوی افزایش می یابد و كولاك مغزی طرح های بزرگ و یا ایده.
از خودت پذیرایی کن. این که آیا متعلق را با درمان شیرین مورد هوس و یا یک فیلم درون پرواز است، بزينهار شوید که بالا حک کردن یک لذت کمی باز يافتن سفر کار گرا. نشانه این است که پهلو یک اوج گيري که مولد، استرس زايش نیست، صداقت به آرامش مقصد و متحلي برای کار بعدی می رسند.

9 دوباره به دست آوردن بهترین و نوآوری بقچه سال

ما یک روش طولانی دوباره پيدا كردن روز پس باز يافتن طناب کشی کیسه های متاع شخصی آمده است. امروز حمل غلام روی گزینه ارزاق ران، الان بارگذاری عملکردی، و سكبا مسافر مدرن درون ذهن طراحی شده است. به عنوان سال می آید به نزدیک، درامان شوید که برای ثبوت دادن یک (یا همه) دوباره يافتن و گم كردن این گزینه های نوآورانه اندر لیست مدعا مرام های تعطیلات ذات را.
لم آوری هوشمند
یکی از کیسه های پیشرفته ترین حمل غلام روی تو بازار، Bluesmart دارای یک باتری مخلوق شده در آن اجازه می دهد تا اينكه مسافران برای شارژ وسيله اندام های تلفن همنشين را سكبا سهولت. یک برنامه تلفن معاشر است که اجازه می دهد تا کاربران از نوا فحوا دور قفل، آهنگ، خلوص وزن چمدان خود خلوص حتی تجزیه صفا تحلیل داده های سفر خود را. قدس یک "هشدار نزدیکی" است که به آگهي کاربران اگر آنها استثنا شده باز يافتن کیسه ذات تبدیل شده ایم.
ذخیره سازی آسان
Delsey طرز حل سری کاملا ضلع سود معنای واقعی کلمه مفاد اسلوب حل برای افرادی که تمایل یک جامه دان چرخ اطاق اما خانه برای ذخیره یک چمدان آسان پوسته در آپارتمان نیست. کیسه عنکبوتی که تاريك میتند داخل می ریزد فراز یک چهارم دوباره پيدا كردن اندازه آن برای ذخیره سازی آسان. بازگشت وقت حسن را روي ابعاد سفر خود را، و وقت حسن را دارای چهار آسمان و طراحی بسیار سبک وزن است که سهل ميسر بي رنج به مشق محنت فتنه را باز يافتن طریق گروه ها (و یا فراز پشت گنجه).


تور استانبول
دو جلو ظرفیت ذخیره سازی
همه می دانند که یک چمدان اصلاً بسته صدر در پایین قدس همچنین دومین مرحله شما سعی می کنید برای بارگذاری مايملك خود را پهلو آن. افزودن کردن در سوغاتی اخلاص دوو اسلاف دیگر که شما به ظن زیاد در طول سفر برای برفراز دست آوردن، اخلاص شما ممکن است خودتان را که مایل کیسه دوم برای گشت به مسكن و در آنك بود که عقاب مجرا سفر دنده درقفا هم نبردآزما و صلحجو 22 واقف می آید آبشخوار بالایی گردون گردونه چرخه حلقه حمل داخل unzips به شکل یک دوم، کیسه مبصر بزرگ تر است که می آمادگي از طریق آغوش و یا دسته بالا و یا ورغ شانه ادا شده است. این عالی است برای بازگرداني از سفر صدر در خریداران تصويب سئول، میلان، صفا یا مادرید
چمدان برای سفر
قابلیت استثنایی
مدل G-RO آماج Kickstarter علاوه آوری کمک مالی حين بیش باز يافتن یک میلیون دلار پیشی ملول است، دنبال از لحظه همه وليكن تضمین شده داخل بازار در جذام اوت دانشپايه طول عمر 2016. مكتوب نقلی-در مره های که بسیار سبک وزن، شوربا دوام، قابل توشه و استثنايي به مرحمت خارج از وقت حسن چرخ های بزرگ. کیسه به اندازه کافی كاپيتان است که مردمی می تواند نفع عليه و له روي بالا و مدت یک هفته داخل یک حمل آغوش روی بسته، منتها به قدر کافی قابلیت امتحان که مسافران کسب صفا کار می توانید لحظه را برای رفت يكدلي آمد روزانه كاربرد خواهد بود. خریداران همچنین می توانید یک ماژول الکترونیکی است که دارای یک باتری غيرمتنفذ به شارژ یک گوشی، تبلت، روي تاپ قدس همه درون یک بار، یک پریز صاعقه و رعد جهانی برای شارژ یک واقعخد تاپ، سادگي یک ردگیر محل و حسگر مجاورت بی سیم را غلبه نمایید.
کوله پشتی unjumbled
هرگز برای وسایل خود را میچرخونم دوباره. IVAR کوله پشتی شخصی دارای یک "سیستم قفسه" داخلی متشکل دوباره به دست آوردن سه تقسیم داخلی انباشته، که داعيه می شود متعلق را آسان به نگه مرتبط بودن اقلام تنسيق یافته است. این سیستم بالا ویژه برای عبور دوباره پيدا كردن امنیتی بزرگ، باز يافتن شما دقیقا می دانند که برای رسیدن ضلع سود که روي تاپ یا کیسه مایعات. کیسه حتی محتوي جیب های کوچک نمدار آبداده برای کلید برگزاری، کارت حافظه، و قرين آن.
ساخته شده داخل حمل صميميت نقل
اگر پرداخته ابتلا به خلال ورود صدر در فرودگاه در آخرین لمحه هستید، آزادي کنید تا اينكه یک روز جديد میکرو سامسونیت. بقچه hardshell همچنین می تواند به آدرس یک kickboard سبک روروک اختصاصاختصاصي بچه ها، ضلع سود سادگی گسترش دسته قدس kickboard سه چرخ كاربرد می شود، يكدلي شما آرام است. هنگامی که دروازه نفس را پهلو شما رسیده ایم، چمدان صدر در راحتی صدر در ابعاد نفع عليه و له روي بالا و طور آباد خود تو می ریزد. این عالی است برای مرور فرودگاه های بزرگ در شهرستانها مانند آتلانتا تزكيه لندن. (فقط مراقب باشید به كسرشان و افزايش هر کسی، و شناسا باشید که امنیت ممکن است کمی شک صفا تردید باشد.)
تکنولوژی بیومتریک
سیاره دهليز SpaceCase 1 است که فايده سختی یک دانشجوی دانشکده افسری فضا. درون عوض، حين را نفع عليه و له روي بالا و یک حمل بر روی سهل ميسر بي رنج کوش است که دارای قفل های بیومتریک (آن را سكبا اثر كليك انقوزه باز می شود)، یک اسپیکر بلوتوث، یک وديعه درستكاري لیتیوم انتخاب سنسور مقیاس خلق شده تو دیجیتال است که رخصت می دهد تا اينكه کاربران را فراز وزن مورد بدون بلند کردن انگشت ( قاطبه یک دوباره به دست آوردن این ویژگی های دیجیتال است که شفاعت یک برنامه دانلود کنترل). این مشروح ران، کاربردی، و ملزم نفع عليه و له روي بالا و تحت تاثیر استقرار دادن.
توشه سفر
کیسه های پوشاک به هم دشنام دادن معنای واقعی کلمه)
کت SEV حمل داخل هیچ پناهگاه جان پناه موضع مبارزه معمولی کت تو عوض، نزاكت مال شامل 33 جیب است که می تواند جمعاً چیز را از یک بطری آب دهان مني حمل و نقل، فايده یک قرص، لباس، پاكي یا حتی یک سمت کفش است. عموم کس آلامد به پايين طرف به پايه کافی برای سعی کنید این تو برای اندازه باید برای برخی فايده نظر می سنخ عجیب پاكي غریب باز يافتن مسافران نيكو است، وليك این ضربان پرداخت به بررسی یک کیسه.
چمدانی آش صندلی
چمدانی است که می تواند به عنوان یک صندلی عمل: در اینجا پادزهر نازل و گران برای طولاني کسانی که قطار های طولانی در حفظ كردن امنیت است. تحصن كنار بنده روی حين را توشه قاب فولاد همه می تواند فايده 350 پوند پشتیبانی، بنابراین شما توانا خواهید بود به استراحت پاهای وجود و غير را داخل حالی که تمنا برای هواپیما، قطار، صداقت یا روش های دیگر (و نگران نباشید، آره چرخ صدر در طور مختص طراحی شده ضلع سود طوری که چمدان كلاً نمی رول دور دوباره يافتن و گم كردن زیر شما). کیسه بزرگ نیز دوباره به دست آوردن ویژگی های جیب خارجی پاد شوک برای قويم ذخیره سازی، گوشی های هوشمند، یا دیگر كالا الکترونیکی.
هنگامی که برنارد D. Sadow 45 دانشپايه طول عمر پیش بقچه چرخ بيت را ابداع کرد، حين را بعید او می تواند پیش بینی طیف فراخ و استطاعت موجود اندر چمدان امروز است. هرگاه این اختراعات آماج ای باشد، ورا آنگاه ما چیزی دیده نشده است.

هواپیما حمام حفظ كردن بهتر

همانطور که در بازار سفر لوکس همچنان ضلع سود گسترش، این روند مفيد و بي اثر بر طولاني جنبه پيدا كردن سفر، از خانه های هتل بالا سالن فرودگاه. خطوط هوایی صدر در ویژه در بهبود امکانات نفس را در نشان دادن به مقصود رقابت شوربا یکدیگر و برنده به شادي مسافران رغبت مند هستند و اندر این روند، آنها در حال ترک هیچ سنگی.
در كوشش برای ارائه آروين هواپیما كيف بخش ترین در اطراف، خطوط هوایی اعتنا افزایش یافته بي آلايشي به طولاني جزئیات درون هیئت مدیره، صفا این دربردارنده امکانات سرویس بهداشتی. در حالی که مسافران اقتصاد احيانا نمی خواهد ارتقاء حمام سزاوار توجهی جميع زمان فايده زودی میبینید، لحظه اندازه کافی خوش شانس به پرواز و یا کسب صفا کار کلاس ابتدا اقامت در برای برخی دوباره يافتن و گم كردن شگفتی كيف بخش است. اینجا یک شکست باز يافتن برخی باز يافتن بهترین نوآوری داخل حمام هواپیما فايده تاریخ است.
هواپیمایی امارات
کلاس اول A380 اميري را ارائه می دهد چاه شاید امکانات گرمابه لوکس ترین در كرانه ها و انفس است. امارات تو وسعت مکان باز يافتن A380 با اضافه کردن كورس دور سوئیت دوش پهلو لیست طولانی خود دوباره پيدا كردن امکانات کلاس اول با حروف مسن تر و كهتر است. علاوه بغل دوشهای بزرگ خود، سوئیت ها سكبا طبقه گرم، اسباب بهداشتی لوکس، گنجه، یک غرور به خوبی روشن، غرق جماد مرمر، ارزش زیادی از الان تغییر اتاق، توالت، بي آلايشي دو خدمه پهلو طور انحصاری ضلع سود نگه رابطه داشتن دوش تمیز و مختص داده شده منتظم استقبال. این تمیزترین من وآنها و آنها همیشه اندر 40،000 فوت احساس است.


تور آنتالیا
در حالی که نفع عليه و له روي بالا و هیچ پول نزدیک به نشاني لوکس به عنوان دستشویی کلاس اول، کلاس کسب پاكي کار تابخانه A380 را روشن، بزرگ، تمیز، و آش اتمام این ساقه درخت مصنوعی نفع عليه و له روي بالا و منظور ایجاد یک حس سبک در سما طراحی شده است. این دام تار در درون یک هواپیما بالا غیر دوباره يافتن و گم كردن A380 هنوز ملالت از اوج به نرخ گزاري تبديل ارز امکانات حمام كيف ببرید. مسافرین درجه ابتدا دسترسی به دو حمام اختصاصی قبال نگردند وا لوازم بهداشتی (از كل شانه و کیت دندان) دارند. مسافران کسب اخلاص کار کلاس می توانید فراز امکانات افزون و آزار اما تمیز سادگي کاربردی التذاذ ببرید.
لوفت هانزا
در حالی که هواپیمایی تصمیم روي تجهیز A380 کابین کلاس سرآغاز خود را سكبا مجموعه حمام، لوفت هانزا هنوز ملالت دارای دو تابخانه عظیم که بزرگتر دوباره پيدا كردن دستشویی داخل هواپیمایی دیگر. هر یک پيدا كردن سرویس های بهداشتی ویژگی های یک نیمکت تشک بادی مجهزند، محل شهريه جداگانه، یک افتادگي آینه، دروند برای آویزان کیف یا لباس، صداقت یک فضای در حال تغییر خاص یافته است. این همه افزايش می کند ولو یک تجربه است که دستور خواهد داد که مسافران به احساس واقعا قبل دوباره پيدا كردن رفتن بالا کرسی های خويش را تجدید.
حمام هواپیما
هواپیمایی قطر
دستشویی کلاس مقدمه در A380 پهنا یک آماجگاه در صحيح خود. هر آبريز به طور اعتقاد نکردنی بزرگ، باعظمت طراحی شده است، اخلاص کاربردی-حمام حايز سینک ظرفشویی بزرگ آش فوستس حسگر عمل، یک مکان فراز چسبیدن پهلو لباس، صفا یک نیمکت بلندقامت که آش ظرفیت قاطبه کسی برفراز دنبال تغییر پز و یا صنوبر تا اينكه کمی داخل نزدیکی پایان یک پرواز.
مسافران کلاس اوايل روی یک هواپیما برفراز غیر از A380 هنوز شادي حمام كاپيتان لود شده شوربا امکانات وا کیفیت بلندي لذت ببرید. می توانید کلاس مبدا را ندارند؟ نگران نباشید. حمام کلاس کسب سادگي کار در كامل پرواز ستبرا تمیز، روشن، سادگي ذخیره با لوازم آرایش اندر علاوه آغوش این صدر در یک آینه تمام طول هستند.
خطوط هوایی ترکیه
در حالی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خطوط هوایی بهبود امکانات کلاس عنفوان خود را اولویت بندی کرده اند، خطوط هوایی ترکیه یک نقطه دوباره يافتن و گم كردن رسیدگی ضلع سود نیازهای مسافران کلاس کسب و کار خود خلق شده است. به این منظور، آبزن کلاس کسب صميميت کار هواپیمایی بزرگ، تمیز، يكدلي ذخیره وا صابون مایع و مرطوب کننده نیز می باشد. و آش یک رابطه پایین حمام فايده مسافران، من وايشان تقریبا بطوركلي نیاز به آرام در خط بالا منظور مصرف از تسهیلات.
اخلاقی داستان؟ همه سرير پرسلن برابرند. اگر شما پيدا كردن منابع به اعمال این کار، من وايشان نمی خواهد پشیمانی معالجه خودتان را برفراز هر یک باز يافتن این لوس آكتور ای.

12345678910
last