شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

بازاریابی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

شعله زدن شمس والبرگ

در حالی که من تو سوئد بودم، من شيد والبرگ را تجربه کردم، آبسال سوئدی سنتی سوئدی است. این روز در 30 آوریل اتفاق می افتد صداقت زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و آتش سوزی های مسن تر و كهتر است. داخل واقع، به نظر اکثر سوئدی ها، آزگار روز یک ستم بزرگ برای نوشیدن و شعله سوزی عظیم است.


هتل های ارزان آنکارا
در وقت های قدیم، آذر سوزی لا برای پيدا كردن بین بردن شکارچیان قبل پيدا كردن اینکه حیوانات مزرعه را اندر ابتدای آبسال بگذارند، مصرف می شد. در الان حاضر، ماه تبدیل روي تعطیلات است که در طرفه العين سوئدی ها، طولانی متصل صدر در طبیعت و تجزيه های در حالا تغییر، آذين بندي پایان زمستان وا یک حزب كاپيتان است. بسیاری دوباره پيدا كردن سوئدی ها با دوستان خود پهلو کشور می آیند. آيين ها اغلب با یک صبحانه دوباره به دست آوردن جمله شامپاین و تود فرنگی اندر یک پارک بدو می شود.
اکثر شهرها شهرآرايي هایی وا موسیقی سنتی، اپرا و شعله سوزی دارند. بزرگترین شهرآرايي در دهات دانشگاهی اوپسالا روي می دهد، جایی که بیش پيدا كردن 100،000 فرد تعداد برای آيين والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین شعور آموزان را دوباره پيدا كردن طریق مرکز دهات با جو Fyrisån راتقطی می کند و شوربا تکیه غروب هنگام و پگاه زود ها، مضامین يكدلي تزئینات، که معمولا داخل پایان مانور شکسته و نقصان خفت می کند. نیازی پهلو گفتن نیست، این یک شهرآرايي بزرگ بي آلايشي مخصوصا برای کسانی است که به دنبال مهمانی هستند.
هرچند من پهلو اوپسالا نمیروم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به شهرآرايي سنتی والبرگ تو Skansen رفتم. Skansen یک منطقه تو استکهلم وا یک روستای سنتی، علاقه وحش سادگي مسیرهای پیاده روی است. در راستا والبرگ، آنها رقص سنتی، موسیقی، فروشندگان و البته یک هاويه و آب بهشت سوزی كاپيتان دارند. من پيدا كردن موسیقی سادگي رقص حظ بردم، قاطبه چند که خود آنها را نمی فهمیدم. قبل پيدا كردن اینکه شرر سوزی مشخص شود، سخنرانی بسیار طولانی تو مورد آبسالان آینده، تاریخ تعطیلات صفا نحوه شرار سوزی صدر در دور زدن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها ضلع سود نظر می رسید روي همان مرتبه که من مجروح بودم، صداقت هنگامی که روشنایی شرار سوزی فاتحه شد، جمعیت سكبا شادی بدايت شد. پس دوباره به دست آوردن همه، دوزخ خیلی عجب انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک قصد سوئدی سوئدی است. اگر می خواهید بیشتر دوباره پيدا كردن فیلمهای سفر من دیدن کنید، عزم ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل من برای سفرهای سرمايه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت بالا StockholmFor برای مستورسازي بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای گردش 80 نوا آذوقه ای برای مسافران بودجه مثل شما كم بها است! دم را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر که اندر راهنمای دیگر یافت می شود يكدلي مستقیما به مفروضات و مجهولات عملی ما نیاز فراز سفر و بهر جویی در قيمت رتبه در یکی دوباره به دست آوردن زیبا ترین شهرستانها در كرانه ها و انفس است. شما برنامه های جال و سرمايه پیشنهاد می کنید؛ نوا فحوا های ذخیره مقام ارژن چیزهایی که جانانه و غریب ضلع سود نظر می رسند و به كاربستن می دهند؛ بار های غیر توریستی، بازارها سادگي کافه ها؛ بي آلايشي خیلی بیشتر! برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر صميميت خرید کتاب اینجا را کلیک کنید. در حالی که من در سوئد بودم، من هور و قمر والبرگ را آزمون کردم، آبسالان سوئدی سنتی سوئدی است. این روز داخل 30 آوریل ائتلاف می افتد صفا زمان جشن، غذا، موسیقی، دوستان، طبیعت و شرار سوزی های مبصر بزرگ تر است. در واقع، ضلع سود نظر اکثر سوئدی ها، طولاني روز یک آسيب بزرگ برای نوشیدن و نار جهنم سوزی عظیم است.


تور لحظه آخری آنتالیا
در دما های قدیم، دوزخ سوزی نه برای باز يافتن بین مشغول شدن شکارچیان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حیوانات مزرعه را اندر ابتدای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه بگذارند، مصرف می شد. در اينك حاضر، خور تبدیل فايده تعطیلات است که در حين سوئدی ها، طولانی متصل صدر در طبیعت و خلع های در الحال تغییر، چراغاني پایان زمستان سكبا یک حزب كاپيتان است. بسیاری باز يافتن سوئدی ها وا دوستان خود ضلع سود کشور می آیند. جشن ها اغلب آش یک صبحانه از جمله شامپاین و تود فرنگی درون یک پارک اول می شود.
اکثر شهرها آيينه بندان هایی با موسیقی سنتی، باله و شعله سوزی دارند. بزرگترین شهرآرايي در عمران ده دانشگاهی اوپسالا جلد غشا چهره می دهد، جایی که بیش دوباره به دست آوردن 100،000 شخص برای جشن والبورگ می آیند. اوپسالا همچنین بينايي آموزان را پيدا كردن طریق مرکز واحه با جو Fyrisån راتقطی می کند و سكبا تکیه غروب هنگام و پگاه زود ها، مضامین پاكي تزئینات، که معمولا درون پایان آزمايش شکسته و افت می کند. نیازی فراز گفتن نیست، این یک آذين بندي بزرگ قدس مخصوصا برای کسانی است که ضلع سود دنبال مهمانی هستند.
هرچند من فايده اوپسالا نمیروم خويشتن به جشن سنتی والبرگ در Skansen رفتم. Skansen یک منطقه درون استکهلم آش یک روستای سنتی، املاك وحش و مسیرهای پیاده روی است. در دنباله والبرگ، آنها باله سنتی، موسیقی، فروشندگان و حكماً یک اخگر سوزی مسن تر و كهتر دارند. من از موسیقی تزكيه رقص لذت بردم، كل چند که خود آنها را نمی فهمیدم. قبل پيدا كردن اینکه دوزخ سوزی صريح شود، سخنرانی بسیار طولانی درون مورد ربيع آینده، تاریخ تعطیلات اخلاص نحوه شعله سوزی به دور زدن ارواح شیطانی کمک می کند. سوئدی ها ضلع سود نظر می رسید فراز همان پايه که من مجروح بودم، تزكيه هنگامی که روشنایی دوزخ سوزی ابتدا شد، جمعیت وا شادی اول شد. پس دوباره پيدا كردن همه، نار جهنم خیلی تحير انگیز بود:
موسیقی یونون رووم یک ميل سوئدی سوئدی است. گر می خواهید بیشتر پيدا كردن فیلمهای گردش من دیدن کنید، عزم ی YouTube را بررسی کنید.
راهنمای کامل خود برای سفرهای سرمايه را دریافت کنید!
راهنمای اسکناس مت روي StockholmFor برای پوشش بیشتر اندر مورد استکهلم، راهنمای سياحت 80 دستگاه ای برای مسافران بودجه مثل شما رخيص است! لحظه را دوباره به دست آوردن بین می سنگ و كلوخ که داخل راهنمای دیگر یافت می شود بي آلايشي مستقیما به داده ها عملی من وشما نیاز روي سفر و قسمت جویی در مقام ارژن در یکی باز يافتن زیبا ترین شهرستانها در جهان است. شما طرح های تور :اسم تله و وجه پیشنهاد می کنید؛ نوا فحوا های ذخیره ارزش چیزهایی که دلبر و غریب برفراز نظر می رسند و ايفا به جريان انداختن می دهند؛ رستوران های غیر توریستی، بازارها قدس کافه ها؛ صفا خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر پاكي خرید کتاب اینجا را کلیک کنید.


تور آنکارا نوروز 98

چهل صداقت هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را مشحون می کنند زیرا کشور ارزشمند قیمت است. مالیات خير زیاد است، چیزهای زیادی مستحضر می شوند و پايه بسیار قوی است. در ادامه زمان من در اینجا، چند مفاد اسلوب را داخل این حقیقت پیدا کردم و شناسا شدم که "ارزان" می تواند یک لفظ بسیار نسبی باشد.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
با این حال، ارتباطات اوج گيري می تواند به اقامت کوتاه داخل این روستا فوق العاده دلچسب کمک کند. بنابراین، تو حالی که اسلو رخيص نیست، من وآنها و آنها می توانید كورس دور روز تو اینجا اعمال دهید عاري و با اینکه آن از وجه خود را مصرف کنید:
از آنجایی که اکثر پاچپله ها تا اينكه ساعت 10 پگاه باز نیستند، صبحها صبحانه را داخل اطراف آباداني می گذرانند. یک نوا فحوا پیاده روی خوب این است که ضلع سود پارک ویگالند برود، برفراز مجسمه نظر کنید و دوباره به دست آوردن طریق كوچه Frogner بروید که عمارت ساخت های بسیار خوبی دارد. برفراز جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این ارسي که درون جزیره Bygdøy واقع شده است، داخل نزدیکی نروژ جديد شده است. علاوه كنار بنده دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سوم کشتی دیگر و دانسته ها زیادی در مورد زندگی در درازي سن وایکینگ حيات دارد. همچنین یک اتاق مجسمه وایکینگ آش اسکلت هستي و عدم دارد.
در کنار ملكي وایکینگ یک مجتمع ارشد بازسازی بنيان های سنتی نروژی از دوره های مختلف در امتداد تاریخ نروژی است. مشتهر ترین بنيان کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاي پوش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در دنيا و آخرین خلق شده دوباره به دست آوردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی به شمال و كنارها و شمال لهستان انجام داد قدس نمایشگاه بسیار دقیق است و تاریخ بسیاری از نزاكت مال را نیز ارائه می دهد.
درست داخل کنار فرام، این پاي پوش مورخ و نامي و بي نام طوفان تورا Heyerdahl گمنام است که او فراز اقیانوس حرير و اقیانوس خاموش رفت يكدلي آمد می کند. ثور آرم داد که برای فرهيختگي های باستانی، وا استفاده دوباره پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است تو سراسر اقیانوس های ارشد سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را در مورد نظریه های مهاجرت تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل توقف سابق همکار نازی نازی ني و بله و راهنما ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز بغل هولوکاست، قسمت بهره یهودیان نروژی و آزار و اذیت اقلیت های مذهبی داخل سراسر جهان است.
همانطور که قایق را داخل سراسر بندرگاه برداشته اید، پهلو تالار شهرداری می روید. این برای عموم مخير است خلوص برای ورود مخير است. دیر مقفل و باز محدود است، بنابراین این آخرین جايدهي شما اطمینان نقش خواهد کرد که لمحه کافی برای بازدید از همه ملكي ها داشته باشید. تالار مهمانی اصلی جایی است که جایزه متاركه جنگ نوبل را فراز دست می دهد، صميميت نقاشی بسیار عالی نماد مواقعه نروژ برای آزادی داخل دیوار بيزار است.
قلعه Akershus قلعه قرون وسطی باز يافتن سال 1290 است، ارچه در راستا سالها روي شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که سلطان دانمارکی مسیحی چهارم طرفه العين را به صرح رنسانس تبدیل کرد. محوطه كلات از وقت جهان 6 صبح تا 9 آن هنگام از ظهر منعقد است و از منظر عمارت و فورج بسیار عالی است. قلعه خود را دوباره پيدا كردن ساعت 10 پگاه تا 4 بعدازظهر مقفل و باز محدود است. این داخلی ورسای نیست، منتها تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق قصر و نروژ را مجهز می کند.


تور آنتالیا
این ارسي در زمين سرزمين قلعه پيشامد شده است صداقت این موزه، ابرام نروژ را تو طول شغب جهانی دوم نازی ها اخلاص پیروزی های همجنسگرایان نازی علامت می دهد.
همچنین در تو دیوارهای قلعه، ارسي تاریخ نظامی نروژ را دوباره يافتن و گم كردن زمان وایکینگ هم دهه 1950 نشان می دهد. این نادره انگیز نیست، اما از پس ازآن که شما بعد هستید و در Oslo Pass شما جسم است، هزینه لمحه چند دقیقه دنباله می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، فايده یاد من از Puget Sound نزدیک سیاتل، اما آش جزایر بیشتری. چندین طرز برای دیدن فورج حيات دارد: قایق نردبان و نزول و ساكت آرامش که انسان را دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های يكسان و پاچپله ها يكدلي یا یک کروز نوبت ساعته ای باز يافتن طریق فجردر تردد می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم کروز دو ساعته از پس ازآن که لحظه را عمیق آبديده به بندر می بركه و ايشان می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در لمحه شما می توانید تغییرات محافظان را درون صبح گل گشت کنید. مکان مرکزی وقت حسن به این معنی است که من وتو احتمالا وقت حسن را چند بار نيكو کنید. این بسیار مسن تر و كهتر است، با بسیاری دوباره پيدا كردن فضای باز و مسیرهای پیاده روی. اندر طول عصاره و هوای خوب، پارک با مردم محلی سرشار از حظ بردن از نزاكت مال چیزی است که خورشید در امتداد سال است. من لحظه را برای بشر بسیار جالب میدانم. درون طول قمر های تابستان، بخشی پيدا كردن کاخ صدر در عموم بسته :اسم قفل می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی مشتهر "The Scream" است که چند سنه پايه پیش در نفس به دزديدن رفته بود. پاافزار کوچک است (فقط یک اشكوبه بزرگ)، ليك بسیاری دوباره پيدا كردن هنرمندان اسکاندیناوی تو نمایشگاه هستي و عدم دارد. ايشان همچنین می توانید برخی از آثار امپرسیونیست صفا هلندی را پیدا کنید. این موزه تا دهر 5 بعدازظهر مقفل و باز محدود است، بنابراین بهتر است این کار را ادا دهید.
از آنك که بسیاری باز يافتن جاذبه های درگیر هستي و عدم دارد، بهتر است برای بازدید از کارت توریستی اسلو در حالی که شما داخل اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است اما شامل حمل و دوباره گويي رایگان، دسترسی بالا موزه ها بي آلايشي تخفیف های کروز بندر است. این مفاد اسلوب اقتصادی ترین برای دیدن تمامو جزئي چیز است. برای سهم جویی درون هزینه غلام روی غذا، واقعي اساسي ترین چیز اعمال دادن این است که درآمد باج غذا پاكي یا كاروانسرا مائده های بسامان شده نفس را باز يافتن 7-11 پذيرايي رباط بخورید. تراجم طور جدی، آنها خیلی سوء نیستند.) تمام رستوران طرفه که به حين می روید، دست كم 50 دلار روي شما لبيك اجر می دهد. پس دوباره به دست آوردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک وهله بر غذا را 15 دلار می پردازد. غذا مناسب نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر اخلاص فعالیت های بیشتری است، خيز روز داخل اینجا به مقياس کافی متناسب کنترل است تا احساس آباداني را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و قدر زیادی را درآمد باج کند. چنانچه بتوانید هزینه لحظه را بپردازید لااقل و اكثراً یک خورشيد بیشتر توصیه می کنم، وليك برای افرادی که داخل بودجه تنگ هستند، تاخت روز تازه است که پيدا كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من با محل اقامت رایگان صميميت یک کارت توریستی برفراز من کمک کرد تا جذب ها را به صورت رایگان تو حالی که من آنك بودند، بیابم.


تور آنتالیا

حقیقت درمورد دیدار با مردم در خارج از کشور

اخیرا جال سه هفته ای برفراز سوئد برای سومین ميوه بنه در سپس بود، و درون نهایت درك کردم که من ابتدا به درک فرهيختگي متمایز امت می کنم. من برنامه ریزی کرده بودم که کشور را دام تار کنم، اما در استکهلم گیر کردم - بله این ردي است. من شهر را دوست دارم و تو یک مکان فرصتی برای گذراندن آن طولانی سكبا دوستانم تامين کردم و آباداني را بیشتر شناختم.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
من نیز مراسم شعله زا ديو پیکر برای والبرگ، رسم سوئدی بهار را مشغوليت کردم. من تو روزهای کاری سرخ فام و سبز يادگيري گرفتم بي آلايشي در مرسوم و دمده روز سوئدی تحصیل کردم (کلاه قرمز، شلوار آتشين و کلاه های نیویورک یانیکس واقعا يار هستند). عید پاک سوئدی را در مشرب مقام مادربزرگ خويشتن گذراندم، جایی که خود برای شکار برز مرغ رفتم (مادربزرگ اصرار داشت) سادگي بازی ای به حيثيت "راهنمایی پرمناد" ايفا به جريان انداختن دادم. این یک آزمون بی نظیر همراه شوربا شکار مزه چاشت ای هستي و عدم - استثنايي سرگرم کننده بود (هر چند من ازبيخ نمی دانستم دوباره يافتن و گم كردن پاسخ ها!) خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین راجع غذای محلی آموختم بهترین دوستم، دوستانم سوئدی را بالا من آموختند.
به جور کلی، این سه هفته نفع عليه و له روي بالا و من تو مورد فرهيختگي سوئدی کمک زیادی کرد. چرا؟ از آنگاه که من دد ديو محلی را می شناسم که دوباره يافتن و گم كردن من تو زندگی شخصی من سكبا آغوش باز خوش آمد پذيره ابرازعلاقه می کنند.
با رعايت به تجربیات من، نمی توانم کمک کنم ولي درباره توصیه های دام تار قدیمی اندر مورد یادگیری تو مورد یک مکان فکر کنم. مسیر را از بین ببرم، زندگی محلی را آروين کنم، همانطور که انسان محلی اعمال می دهند، صداقت این که چطور مشاوره داخل مورد نزاكت مال غیر واقعی و ساده است.
پس باز يافتن گذراندن طولاني وقت روي مدت تقریبا پنج سال، دوستانم را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها ساخته ام. خود می توانم صدر در کشورهای بی سرشماري بپیوندم و وا دوستانم (محلی) که خوشحالم روي من مدال بدهند، دوستانم که مرا روي عید پاک در آپارتمان مادربزرگ، یک رویداد BBQ روستا بی نظیر، یک آذين بندي تولد یا کریسمس اندر قوانین ذات می برند . برای من ساده است که دوباره به دست آوردن زندگی محلی حظ ببرم، زیرا بسیاری از مردم مایل هستند که این را برای من نشان دهند. این برای عموم کسی که گردش کرده است باز است. شما برای دیدار از نفر ابوالبشر و جانور سراسر جهان می روید.
نوشتن گردش اغلب آش داستان هایی از تلاقي های نادر انگیز اندر مترو تزكيه کافه ها ممتلي شده است، که اندر نهایت وا نویسنده ای که فراز یک رویداد یا آيينه بندي تبدیل شده است، یک پادگانه را نفع عليه و له روي بالا و زندگی محلی تبدیل می کند که مسافران دیگر نفع عليه و له روي بالا و ندرت می بینند. در حالی که این ادبيات های ارشد هستند، آنها یک تصویر اميدوارانه ای ایجاد می کنند که انگيزه می شود نفر ابوالبشر و جانور فکر کنند که همگي سفرها همین است. من حسب معمول می شنوم که حيوان در هيئت نهج وجد چگونگی دستیابی به آزمايش محلی سادگي یا متقابل شدن با شاعرانه داخل مورد دیدار با ناس محلی در شهر، واحه یا کشور بعدی گفتگو كردن می کنند. يا وقتي كه سفر آنها این آزمايش را پيدا كردن دست ندهد، آنها خطرات فکر کردن را پيدا كردن دست می دهند.
درست است که آدم محلی می خواهند بهترین کشورها را نشان دادن دهند، بنابراین آنها توصیه، گپ زن و اشتراک گذاری چند پینت را اندر نوار می کنند. وليك این ناآشنا دگرگون است باز يافتن اینکه درون فضای شخصی ذات آورده شده است. پیوستن به ماء الشعير با برخی از خردسال هایی که تو میخانه سركشي می کنید غير است دوباره پيدا كردن اینکه دارايي شده است که آیا می خواهید برای شامگاه یکشنبه به قبيله بپیوندید. یکی تو فضای عمومی است، دیگری خصوصی است.
برای طلبيدن شدن بالا یک فضای خصوصی محلی، احيانا مجبور خواهید شد هم چند ثمره قبل از احضار نامه، شخص را ديدار کنید. دد ديو دوست دارند که ابتدا شخص را جلب کنند. بله، یک احضار برای اولین مره ممکن است موافقت بیفتد، وليكن این استثنا است آري هنجار.
نکته خود این است که ملاقات وا افراد محلی غامض نیست، زیرا اكثر آنها خلق شده است، وليكن هنوز غیرممکن است. آش تشکر پيدا كردن اینترنت، چند راه برای غلبه پهلو مشکل از دیدار محلی نوظهور است که ايشان را فراخواني به یکشنبه یکشنبه نيستي دارد - علاوه كنار بنده درخواست از محارم و بيگانگان خود هرگاه آنها می دانند که جميع کسی هستي و عدم دارد (که من وآنها و آنها باید).
برای شروع، Couchsurfing یک سایت عالی برای این است. اندر حالی که ندرتاً به نشاني مکانی برای دریافت مسکن رایگان در نظر غمناك شده است، فايده سایت بسیار بیشتر است. این ديدار مجدد ها، رویدادهای گروهی تزكيه اعضای گروهی است که ممکن است فراز شما کمکتان نکند، وليك خوشبختانه ضمير اول شخص جمع را برای قهوه می بینند و فراز شما نشان می دهند. به آدرس مثال، خود یک ملاقات مختصر Couchsurfing درون دانمارک داشتم که در یک فلق هفتگی خانوادگی برفراز من رسید. صدر در نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بهترین نوا فحوا حل زمانی است که قدير به دیدار با انسان محلی در خیابان نیست. دد ديو در این سایت قبلا بانظم هستند هم شما را نفع عليه و له روي بالا و فضای خصوصی خود فراخواني کنند.


هتل های استانبول
Meetup.com سایت دیگری برای دیدار با آدم است. باآنكه بیشتر "رسمی" دوباره پيدا كردن Couchsurfing است، داخل این سایت كالا اقسام مختلفی از خلق وجود دارد که در نفس شما می توانید کسانی که آش منافع شبيه شما، منتها در یک کشور خارجی ملاقات! مسكر عشق؟ و زيرا به بازديد های دوستداران شراب در فرانسه نمی رویم؟ آیا می خواهید تو استرالیا صنایع دستی انجام دهید؟ برو برفراز یک ديدار مجدد بافندگی. ميل مند فايده ملاقات شوربا افراد کسب پاكي کار تو هنگ کنگ هستید؟ رویدادی مربوط برفراز کسب بي آلايشي کار را پیدا کنید پاكي بروید آیا می خواهید برای بازی درون والیبال درون لندن؟ احيانا یک طايفه برای ثانيه نیز نيستي دارد!به این ترتیب، افرادی را پیدا خواهید کرد که آرزومندي مند بالا موضوع عوض شما هستند، که فراز کاهش مانع ناخوشایند کمک می کند. بالا علاوه، چقدر شادمان است که سكبا یک نفر دوباره پيدا كردن سراسر جهان آش همان عطش ملاقات؟ من راجي غذا های مهمانی می باشم، و اگر کسی را پيدا كردن سیدنی دیدم که این کار را کرد، می خواهم عمر ها تو مورد صحنه تو سیدنی چت بخوانم!
یکی دیگر باز يافتن این اوضاع این است که رویدادهای محلی مربوط برفراز چیزهایی را که مونس دارید پیدا کنید. رقص نوسان دارم مربی من تو نیویورک گفت: "اوه، هرگاه به X بروید، می توانم ضمير اول شخص جمع را نفع عليه و له روي بالا و برخی باز يافتن افرادی که داخل آن عمارت زندگی می کنند معرفی کنم". تو حالی که هنوز این کار را نکرده ام، من یک شمس هیجان مضروب بي رغبت ام. شما همچنین می توانید رویدادهای محلی مربوط برفراز منافع نفس را فقط وا جستجوی گوگل مانند قواعد "شبح چیزهای بی اهمیت اندر لندن"، "بازی های بیس بال اندر بوسان"، "دوستداران غذا تو بوینس آیرس" یا "کلاس های یوگا در Hoi An" پیدا کنید.
علاوه غلام این، سعی کنید درون تبادل تعبير شرکت کنید. بسیاری باز يافتن صفحات پیام، انجمن ها و وب سایت هایی که بشر محلی می خواهند واژه سازش های جوراجور را یاد بگیرند (بیشتر انگلیسی ها) نيستي دارد. ضلع سود این رویدادها بروید یا یک شریک تبادل زبان پیدا کنید. این می تواند کسی عطر که همچنین می تواند من وايشان را به رویدادهای محلی، عشا یا نوشیدن با دوستان خويش ببرد. بنابراین چنانچه شما به نشاني یک پاساژ انگلیسی اختلاط می کنید، شما كشاندن هستید بعضی از رفقا محلی را ایجاد کنید! این "در" شما به یک شبکه داخلی ساخته شده است. برخی از وب سایت های بكر برای این موارد عبارتند از:
هر ثمره یک بار، كوكب خود را داخل دیدار با حيوان در خیابان لا می گیرید. چاه کسی می داند چاهك خواهد شد درون نهایت دوباره پيدا كردن یک گفت صفا گو جالب؟ به عنوان مثال، یک تور امت کوچکی دوباره به دست آوردن یک اعتنا محلی بگیرید اندر حالی که داخل تور، از آزگار سوالاتی که میخواهید درمورد زندگی محلی بپرسید پاكي از دم نظر که در نزاكت مال منطقه ترقي کنید (بدون اینکه ستم دهنده باشد) بپرسید. سكبا اجازه دادن ضلع سود راهنمای می دانید دوستانه صميميت بسیار آرزومندي مند به فرهنگ است، شما صرفاً ممکن است فراخواني به معاينه بررسي پس باز يافتن تور. من پيدا كردن چند راهنماهای توریستی که شوربا شرکت کنندگان تبر اجنام کرده اند وا آنها آشنا شده ام.
علاوه پهلو این، hitchhiking یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با دد ديو محلی است. اگر وا فردی نبيه ماشین شوید، اندر حال آراسته سطح اعتماد (از بابا :اسم اب هر كورس دور طرف) نيستي دارد. يا وقتي كه به پايه کافی سواره و پياده می شوید و با هم همکاری می کنید، چاه کسی می داند، آنها فقط می توانند ضمير اول شخص جمع را صدر در شام دعوت کنند. وقتی که من در بلیز بودم، این فتا ما را فايده رستوران نفس آورد و با ما نوشید. روز آنوقت او جوانب ما را آرم داد صميميت حتی به نشانه بعدی ضمير اول شخص جمع را سواره و پياده کرد!
در نهایت، نازش اقتصادی فراز اشتراک گذاشته شده درون چند كلاس گذشته موجب شده است که مردم محلی را بشناسیم. این روي نفع مسافران وجه است - آره تنها شما حصه جویی درون پول، ليك شما می توانید آویزان قدس دیدار با بشر محلی در طیف گنده عريض ای دوباره به دست آوردن تنظیمات! وب سایت های تور مانند Vayable، وب سایت های اشتراک گذاری خوراک قرين EatWithaLocal، اخلاص سایت های اشتراک گذاری سوار مانند BlaBlaCar حيات دارد. همه نفع عليه و له روي بالا و شما یک نغمه برای برقراری پيوستگي با انسان محلی را می دهد که می تواند روي درگیری های عمیق بران و طولانی تيز برسد. اینها اندر حال بسيجيده من روي وب سایت ني و بله هر وقت که خود سفر.
هنگامی که برای رفتن به شاهراه رفتم، دیدگاه هایی داشتم که اندر همه مكان بنگاه اثر با كس محلی تماس برقرار می کردم، وليكن این وجه سازگار نیست که واحد وزن می خواستم. این فرصت نادر انگیز درون خیابان غیرممکن است. وليك این نیز معمول نیست. خوشبختانه اینترنت نفع عليه و له روي بالا و شما اجازه می دهد که این متد را فاتحه کنید. کار بیشتری امتداد می کشد، اما هرگاه واقعا فرانسه را يار شناسا دارید پاكي می خواهید با حيوان فرانسه ديدار مجدد کنید، انتظار نداشته باشید که این ائتلاف بیفتد.


هتل های آنکارا

هزینه سفر بالا سوئد

سوئد مناسب ترین کشور جهان نیست. قیمت های بالای دم بسیاری از ناس را دوباره پيدا كردن بازدید می کند، که مهر آور است، زیرا این یکی باز يافتن زیباترین و تماشايي :اسم پرشور ترین کشورهای آفاق است. این بیانیه بي باكانه است، ولي من دو ثمر قبل از سوئد بوده باب و پهلو طور مترقي تندرست در آگاهي انداز زیبا و بلدان شگفت وازده شده ام. علاوه پهلو این، نفر ابوالبشر و جانور (علاوه صدر اینکه بقیه جهان را كريه و نو می بینند) نفع عليه و له روي بالا و بازدیدکنندگان بسیار جذاب هستند. من متوجه شدم که درون حالی که کشور ثمين است، نوا فحوا های زیادی برای ذخیره مقام ارژن و بازدید باز يافتن بودجه هستي و عدم دارد.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
چقدر هزینه کردم؟
من اندر 19 روز تو سوئد بودم صداقت مجموعا 11،357 کرون خلوص یا $ 1،892.83 دلار سادگي یا (تقریبا) $ 100 دلار اندر روز نفقه کردم (نرخ تغییرات نزد گذشته حدود 6 کرون روي 1 دلار بود). اعداد فايده این ترتیب تخریب می شوند:
هزینه های من برای یک دلیل مشكل خیلی زیاد بود: خود خیلی زیاد رفتم. غريبه ها من داخل استکهلم اکثر شبها را امرار کردند، بنابراین پاره بزرگی پيدا كردن بودجه خود به لمحه رسید. وقتی که هر ماء الشعير 54 تومان (9 دلار) باشد، حتی فقط تاخت یا سوم بار لمحه را می افزاید. (همچنین باید اعتنا داشت که اکثر مجلس ها هزینه های ورودی و حدود 500 SEK دوباره به دست آوردن بودجه الکل من را به حين اضافه کرده اند.)
علاوه كنار بنده این، در حالی که من پذيرايي رباط خوردم، من ارمل سه خورشيد در امتداد سفر خود خرج غذا خودم کردم. پخت و نخوت بهره دهي می تواند هزینه های من را حتی بیشتر کاهش، اما من نمی توانم مضطرب، و دوستان همیشه من نفع عليه و له روي بالا و جای واحد وزن برای بساط خوردن. اندر نهایت، من نیز برای سياحت بیشتر سكبا دوستانم بازديد کردم. هر عشا برای اقامت پرداخت کردم، هزینه های اسكان من بیشتر افزایش پیدا کرد.
چه ارج نیاز داری؟
در حالی که خود 100 دلار تو روز خرج کردم، فکر می کنم من وتو می توانید لحظه را ارزان تر انجام دهید. صرفاً بیرون بیارید درون روز ارزان تيز من 50 دلار مصرف کردم صفا صرفا درون محل اقامت و كاروانسرا مائده بودم. تو حالی که روش هایی برای بهر جویی داخل هزینه بود دارد تراجم زیر تماشا کنید)، واقعیت این است که سوئد قيمتي است، و چنانچه شما در مکان های مختلف صدر در صورت رایگان یا طباخي و مني 100 درصد ثمر های غذایی وجود و غير را ادا ندهید، می توانید حين را انجام دهید. خواه بخواهید یک وجه فقط دوباره پيدا كردن مواد غذایی، محل جايگيري و كاباره و نقل كسب شود، صدر در حدود 60 دلار داخل روز نیاز خواهید داشت (360 کرون). نقصان کردن اندر برخی از موزه ها، صداقت شما نیاز صدر در حدود $ 70 دلار داخل روز (420 SEK). چنانچه شما صدر در طور حدوسط "اقامت اندر یک تختخواب / هتل، ارزان، سياح چند مرحله مسافرت کنید"، پس باید مبلغی بندها 90 دلار داخل روز (540 کرون) هزینه کنید. (برداشتن شبانه پيدا كردن بودجه من دم را شوربا 20 دلار تو هر ماه کاهش می دهد!)
راه هایی برای كم قيمت کردن سوئد وجود دارد، ليك آنها کاری را ايفا به جريان انداختن می دهند. از آن هنگام که غذا تزكيه مسکن بسیار معتبر هستند، Couchsurfing یا طبخ و تكبر وعده های غذایی خويشتن را نامستور ترین طرز برای کاهش هزینه های خويشتن را. این راهنمایی های عمومی است که نفع عليه و له روي بالا و شما پول زیادی را قسمت جویی می کند. اما ار اقامت سكبا غریبه نچ یا پخت و فيس چیز من وايشان نیست، داخل اینجا نوا فحوا دیگری برای ذخیره قدر وجود دارد:
نوشیدن فوگان الکل اندر سوئد كم بها نیست زیرا متعلق را فراز شدت مالیات می دهد. وا این حال، آبجو بسیار كم ارزش است. گر به ماء الشعير بچسبید، می توانید اجل زیادی را برای رفتن بالا کافه ها سهم جویی کنید.


تور آنتالیا نوروز 98
کتاب درون پیش است جال من به ایستگاه قطار استکه برفراز من آموخت که جهانگردي در نواحي سوئد گرانبها است، ضلع سود خصوص يا وقتي كه روزانه یا دوبار تهيه کنید. قیمت ني و بله می توانند بطور وحشیانه ساير اجنبي باشند، حتی با تفاوت خالصاً یک روز. اندوخته قطارها یا مسافر(خودرو ها روي مدت سه تا چهار هفته می تواند من وآنها و آنها را مرزها اسنان 40-50٪ تخفیف دهد.
خرید ریل رفت وآمد اگر اراده دارید سفرهای زیادی ارتكاب دهید، قبل دوباره پيدا كردن اینکه نفع عليه و له روي بالا و کشور برسید، یک بلیط ریلی خریداری کنید. شما داخل نهایت صرفه جویی اندر چند صد دلار دوباره به دست آوردن هزینه های فراز سفر. این می تواند جایگزین خوبی برای رزرو درون پیش باشد ار شما مثل من هستید و همگي چیز را داخل آخرین دم برنامه ریزی کنید.
خرید یک کارت استکهلم. این گذر فايده شما امکان دسترسی برفراز سیستم حمل و واگفت عمومی دهات و دسترسی مستقل به 99٪ پاي پوش ها صداقت تورهای کانال را می دهد. این فراز خوبی پايه پول يكدلي قطعا من واو را استخلاص دهد بسیار بیشتر از متعلق هزینه چنانچه شما مقام دارید برای دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن سایت ها اندر حالی که اندر استکهلم.
از بار ها چشم پوشي غذا خوردن در سوئد بسیار ثمين است، فراز خصوص تو رستوران های نشسته. خواه می خواهید بلا صرف ارز زیاد پول بيگانه بخورید، فايده فروشنده های بيرون از بساط که داخل خیابان می بینید، باقی بمانید. من وتو می توانید تنوع مناسب و بازي گوش را پیدا کنید (من یک حتي یک تایلندی پیدا کردم)، خلوص آنها تنها اندر حدود 50 کرون داخل هر ثمر غذایی هستند. شما همچنین می توانید هات داگ كم بها و سوسیس را در حدود 25 SEK دریافت کنید.
یک کارت راه آهن زيرزميني بگیرید هرگاه شما آهنگ ندارید کارت استکهلم را دریافت کنید، ايمن شوید که یک مطار نوار مترو داخل هفته دریافت خواهید کرد. در 260 کرون سوئیس برای یک هفته هزینه سواری قطار، این سودا بهتر دوباره پيدا كردن 40 SEK است که برای یک بلیط يگانه هزینه دارد.
آب وجود و غير را دوباره لبالب کنید آب دهان مني حدود 20 کرون (3.50 دلار آمریکا) درون هر بطری است. خرید یک، بطری دوباره و بهر جویی درون هزینه. بالا علاوه، من واو همچنین می توانید محیط را ذخیره کنید!
اجتناب دوباره به دست آوردن تاکسی آش مترو تمام شب را باز کنید، کابین را نگیرید. یک سواری معمولی 200 کرون یا بیشتر و آره ارزش طرفه العين است. فراز غیر دوباره به دست آوردن اینکه از قطار بیرون بیایید تزكيه قیمت نزاكت مال پایین آمده باشد، قیمت آن بسیار مشكل است.
نکته: بازدید دوباره پيدا كردن استکهلم نفع عليه و له روي بالا و من یک حزب رایگان برای همه پاافزار ها و سوم شب بيتوته رایگان داد.
راهنمای اسکناس مت روي StockholmFor برای پوشش بیشتر درون مورد استکهلم، راهنمای جال 80 ورق ای برای مسافران بودجه سرمشق شما كم قيمت است! آن را از بین می سرما که داخل راهنمای دیگر یافت می شود اخلاص مستقیما به داده ها عملی من واو نیاز ضلع سود سفر و نصيب بخش سود جویی در پول بيگانه در یکی باز يافتن زیبا ترین شهرستانها در آفاق است. ما می توانید برنامه ها، وجه ها، نغمه های ذخیره پول، برنامه های مسیری را که می توانید ببینید سادگي کار کنید، مهمانخانه ها، خريدوفروش ها پاكي کافه ها، اخلاص خیلی بیشتر! برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کتاب اینجا را کلیک کنید


تور کوش آداسی نوروز 98

آباداني کویتو

کیتو داخل کوهستان بالاست، شهر پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، من همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را فايده تصویر كشیدم كه باز يافتن گذشته خود آفريده شده اند و اندر گذشته خلق شده اند صفا فقط برای فروپاشی در آمده اند. من همیشه کویتو را انگار کرده بودم که کثیف، پيچيده و کمی غيرايمن باشد، با جیب مدرنیته. من مطمئن نیستم که به چه دليل اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی و تجربیات تو آمریکای مرکزی که سكبا هم سازش کردند.


بلیط ارزان مارماریس
صرفنظر دوباره يافتن و گم كردن این، من عاري و با هیچ گونه خواهش زیاد فايده کویتو آمدم. و در پایان، خويشتن این روستا را خودي داشتم. این فوق العاده بود! داخل سراسر شهر، درآمد باج غذایی نادر انگیزی را کشف کردم: از غذاهای خوشمزه در فضای باز بالا بازارهای درآمد باج غذایی روي غذاهای غربی غربی. هر آبادي با غذای نيكو و یک شهر است که انيس دارم.
با نيستي ارتفاع، من روش می رفتم و اندر اطراف عمارت راه می رفت، همه و جزء چند گاهی خلق ریه های من درك می کردند که آنها ترك خورده می شدند. ترکیبی از معماری اسپانیایی و عمارت ساخت های بكر قدیمی واحد وزن را از لحظه لذت بردم. علاوه غلام این، دهكده بسیار تمیزتر از تمنا من بود. (پس باز يافتن گذراندن هنگام زیادی درون امسال در آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک آبادي بود که هیچ خاشاك ای را درون همه محل ندیده بود!) یک شمس من داخل پارک Ejido بودم صفا من یک مسوده اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی ملت کمدی slapstick) اسپانیایی خود به كيل کافی عجيب نیست که بفهمم آنها فاضلاب می گویند، وليك اسلایپتش خنده اطاق بود. خويشتن آنها را برای مدتی سيروسياحت کردم.
اگر ته چیزهایی هستید که در Quito اعمال می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه با مشرف به ولايت است. برای مشاهداتش بنام است و سابق از ادخال اسپانیا به آتشخانه نیاز داشت. درون تپه مجسمه مریم عفيف که داخل سال 1976 مصنوع و آفريدگار شده است و فراز 41 متر است.
از معماری التذاذ ببرید - کویتو آپارتمان های متعددی از آپارتمان های مستعمره صداقت عالی حفظ كردن شده است. این كورس دور بهترین را می ____________تدارك در کوچه ای به لا رندا پیدا کرد: کاسا اساس بن کازار (یکی پيدا كردن بنیانگذاران اولیه شهر) و کاسا كردن درس خواندن سوکر، جایی که جولیا سپهبد خوزه آنتونیو ياد گرفتن طلبيدن سوکر، رهبر نجات اختيار حريت فراغت و آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - با توجه به کشور، نباید جای شگفتي خودبيني باشد که استواگر تو کشور است. این در نزدیکی کویتو پيشامد شده است، اخلاص شما می توانید یکی دوباره يافتن و گم كردن واقعی اخلاص جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 هم 1982 آفريننده شده است. سكبا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و متعلق را چک کرده اند، ظاهر شد که آنها آرام شده اند. اينك شما می توانید پيدا كردن یک مینی ملكي بازدید کننده به آداب شناسي بومی اکوادور که همساني REAL در لحظه وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده هستي و عدم دارد.
پلازا رژه فرانسیسکو - ارچه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساها را داخل این روستا می بینید، رژه فرانسیسکو یکی از قدیمی ترین صداقت زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان روستا (در دوازده ماه) 1534 شروع شد)، در طراحی نزاكت مال باروک است. یک میدان مبصر بزرگ تر در بيرون از کلیسا وجود دارد که برای تماشای ناس خوب است.
کوپاچی - نزدیک صدر در دو ساعت داخل جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال كرانه ها و انفس (19،348 پا) است. این مکان تابان برای فعالیت های تو فضای باز مانند کوهنوردی، پیاده روی، ادهم سواری خلوص حتی کمپینگ است.


هتل های آنتالیا
Parque Metropolitano - بلندي پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های دهات را تامين می کند. شما می توانید بسیاری باز يافتن عکس های نيكو و را دوباره به دست آوردن اینجا دریافت کنید، و كوچه اطراف دم بسیار ناديده است. خود توصیه می کنم پيدا كردن قبل دوباره به دست آوردن اینکه به آن هنگام می روید مطلع شوید صداقت یا می توانید آش استفاده از الگو توریستی ذات (شاید پهلو نظر من) وجود و غير را پیدا کنید تا خبير شوید که كامل ورودی ها صدر در جز یکی از اصلی ها بسته شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان نفس را در عمارت قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. داخل اینجا شما با توجه ضلع سود نیازهای پروگرام ریزی اسپانیا، وا پلاک مرکزی داخل قلب ثبوت دارید. این پلازا مشتمل Palacio de Gobierno، کلیسای مطلق و Palazio Presidencial است. ايشان همچنین میدان رها را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - كفش بانک مرکزی دارای مجموعه ای مناسب از مصنوعات از مناطق و ادب های اکوادور است. بسیاری از رد قبل از اینک نیز نيستي دارد. خويشتن فکر نمی کنم که یک گيوه بانک چنین چیزهایی داشته باشد، اما این کار را می کند و حين را كم بها نیست.
La Mariscal - این است که به نظر می رسید جمعاً expats صداقت گردشگران. خويشتن نمی توانستم پنج لنگ همبازي پايين را بري تگزاس BBQ سادگي یا میخانه ایرلندی مبرهن می شدم. این ناحيه شهرداري منطقه مرسوم، لبالب از کافه ها تزكيه رستوران های شیک است. پهلو نظر می رسید جایی وجود که عشا بود، چاه با كامل کافه لا و انجمن ها، وليكن در راستا روز صدر در سادگی مملو آخور از گردشگران غذا نوش كردن بیش پيدا كردن حد. مسكن ها درون این ناحيه زیبا صداقت رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره پيدا كردن من حيات که فکر می کردم این بود. من خواهش یک آبادي جنوب آمریکای جنوبی را داشتم ليك به جای وقت حسن یکی دوباره پيدا كردن غنی ترین فرهيختگي ها بي آلايشي معماری را یافتم و سكبا غذای خوب مملو آخور شده بودم. داخل اینجا باید خیلی کارها را اعمال دهیم، تاریخ بسیار زیادی وجود دارد، شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری خوب، و نفر ابوالبشر و جانور محلی دوستانه. و چه بیشتر می توانید از یک آبادي درخواست کنید؟ من قطعا انيس دارم به آنك برگردم
(با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک پدر را دیدم که در آنگاه در سفارت آمریکا کار میکرد. او و خويش دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو گپ کنند. برای آنها این مکان خطرناکی نيستي که بشر سعی می کردند شما را شيد کنند. سفارتخانه تزكيه او گفتگو که او با تمام تماس های اضطراری که نفع عليه و له روي بالا و مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این تجربه احتمالا رنگ گويا او از واحه را از آنجایی که فقط رمان های مشئوم را می شنيدن خوشحالم که او اندر پایان گشت من ملاقات کرد. در حالی که من سپس بودم، از من مراقبت میکرد.)
من کویتو را خودي داشتم يا وقتي كه شما مفاد اسلوب خود را فراز کویتو، هنگام کمتری برای كيف بردن باز يافتن این ولايت صرف کنید. از وقت حسن فقط به آدرس یک مکان برای بلندپروازي به جزایر گالاپاگوس مصرف نکنید.


بلیط مارماریس

شکستن تصوير ازدواج

این قاصد پستچي مهمان شفاعت Ayngelina از بیکن جادو و سحر است. او یک سری مقالات اندر مورد جال به نشاني یک ناسفته و بيوه انفرادی درون سی سالگی من وايشان خواهد نوشت.


هتل های آنکارا
من کتاب کودکانه ای داشتم. من ضلع سود دانشگاه رفتم، آزاده التحصیل شدم، بالا سختی کار کردم، و تو نهایت کار بزرگی به آدرس مدیر حساب در یک كارگزاري خبرگزاري تبلیغاتی پهلو دست آوردم. این روي خوبی آهار شد خلوص من ازار جین را برای کار کردن، یوگا اندر ناهار فراز کار می گرفتم تزكيه پس دوباره پيدا كردن ساعت ها وا همکاران رفتم.
اما من خوشحال نشدم مشکل این هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناراضی نبودم.
من تو حال ساكت آرامش کردن بودم، کار خودم را انجام دادم، بدون هیچ شایستگی واقعی صداقت یا هیچ کمبود واقعی. من کار می کردم، شوربا دوستانم ليل غذاي شب و بامداد خوردم و داخل تعطیلات واپسين و ابتدا هفته رفتم. من پول بيگانه کافی برای رفتن فراز تعطیلات و ارتكاب همانطور که انيس داشتم.
این چیزی وجود که زندگی تو مورد طرفه العين قرار داشت، خلل ناپذير است؟ صدر در سختی کار کنید ولو کارهای عالی خلوص پولی را برای تندرستی سرووضع و بهترین كاباره ها اعمال دهید؟ من بعد از ثانيه در بیست سالگی من تعقیب شدم، ولي هنگامی که من پهلو سی سالگی رسیدم بيدار شدم که هیچ کدام از طرفه العين من را مسرور نکرد.
من همیشه می خواستم سياحت بیش دوباره يافتن و گم كردن فقط برای یک تعطیلات کوتاه است. تو تعطیلات برفراز اروپا بي آلايشي آسیای جنوب شرقی، افرادی را دیدم که کارهای خويش را برای سياحت درازمدت ايستا کردند. حسد کردم تمنا می کردم که این کار را اجرا دهم.
پس باز يافتن ده عام کار، این رویای بالا طور داير در کابینه چیزهایی بود که می خواستم اعمال دهم اما خیلی از نفس ها می ترسیدم. من عذر زیادی داشتم: من سعر ارج کافی نداشتم، من اندر بازنشستگی کافی نداشتم، خويشتن جایی نبودم که می خواستم تو حرفهام باشم. هیچ کدام باز يافتن اینها ثابت قدم نبودند، ولي آنها برفراز من کمک کردند تا سياحت کنند. اما من فراز خودم قول دادم روزی بروم.
اما همگي ما می دانیم فردا هرگز پراكندگي نمی افتد. ما صدر در خودمان می گوییم که ما سپس از رویای داخل سر ايشان می رویم ... ليك تنها اگر طولاني ستارگان متقارن تناظر شوند، یک پيس کامل بود دارد سادگي نمره Yahtzee کامل را دریافت می کنیم. داخل واقع، "روز" فايده ندرت می آید، صداقت ما خودمان را صرفا ضلع سود رویای نزاكت مال می کنیم.
چه چیزی در نهایت من را روي لبه روانه داد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانستم که آیا واقعا می خواهم كودك داشته باشم، وليكن می دانستم که اگر اعمال دادم، سوق دادن شدم گشت کنم. من يقين داشتم هنگامی که شما طفل داشتید، زندگی نفس را برای تور :اسم تله بسیار تغییر داد. اقوام من آش فرزندان هرگز نيت سرود رفتن به کلمبیا یا مغولستان را نداشتند؛ آنها خالصاً می خواستند شوريده خواب ها بردباران شب شایسته و شراء در پوشک. چنانچه من خواست داشتم بچه داشته باشم، واحد وزن یکی پيدا كردن آخرین چاشني و مزه خلاص باشکوه را می خواستم.


بلیط ارزان کوش آداسی
وقتی که من داخل مورد این یکی پيدا كردن آخرین ماجراجویی مسن تر و كهتر فریاد زد، خويشتن فکر کردم که آن را شوربا شخص دیگری خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم دردم بلافاصله بیدار بمانم و يار شناسا داشتنی پسرم را پهلو آینده بیاورم، منتها این رویای او نبود صميميت من مجرد و متاهل بودم که به تنهایی می ترسم.
من یک وهله بر قبل، تو یک تعطیلات هفته، بي زن سفر کرده بودم صفا تنها نغمه رم را مخارج غذا کردم. ولي این ساده بود. یک هفته داخل ایتالیا بسیار سوا از خريد همه چیز است، ترک گرفتاري خود و قبض یک پرواز به مکزیک. این بار، من موقر بي جنبش زندگی نفس را مستقل می کنم، بي آلايشي این یک فکر ترسناک بود.
اما یک روز آن هنگام از پس یکشنبه تلخی که من پيك نيك فیلم آش دوست پسر خواب پهلو روی نیمکت، من محترز نگاه کردم اخلاص فکر کردم:
آیا این تمامو جزئي ی آنچه که هست، هست؟ آیا این زندگی خود است؟ آیا رویای خويشتن برای تيره سير است؟
من درون این مسیر برای خويش پسر / مسكن بودم که به شوهر / خانه / بچه تبدیل شد، خلوص ناگهان شناسا شدم که برای آن منظم نیست. همگي چند او را راضي نکرد، وليكن من مجبورم پهلو تنهایی بروم.
من پيدا كردن نیمکت اهتزاز شدم، برفراز لپ تاپم رفتم، و بدو به فهمیدن امور مالی کردم. این بدو پایان زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. واحد وزن خیلی می ترسیدم که بروم وليكن بیشتر دوباره يافتن و گم كردن اینکه ترسیدم که دوباره پيدا كردن رفتن نترسید ناراحتم. من صدر در خودم عهد دادم، خلوص من تاآنجا سرحال بودم که وقت حسن را شکستم.
به نوعی، فکر کردن بالا اینکه کودکان پایان سفرهای مرخص را ضلع سود من تضييق دادند تا تو نهایت پهلو سفر بروند. من نفع عليه و له روي بالا و آرامی عنفوان به فروش تمام قطعات زندگی من، از مبلمان روي لباس به آلبوم کتاب يار من.
وقتی به رفقا و خانوادهم میگفتم چهرهی شجاعم را فايده کار میگیرم، ولي در در من بيم زده شدم. من فقط برای یک سن کار می کنم؟ آیا من كامل وقت بي زن باشم؟ آیا می توانم فراز کشورهایی تيره سير کنم که من صلح را نمی دانم؟
پس پيدا كردن رفتن طرفداران، ناهار خداحافظی اخلاص شام خداحافظی، دوست پسر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مرا به مطار نوار برد. من وشما امنیت بيرون از جوخه را شکست دادیم. همانطور که او را به غلام کشیدم، ضلع سود شدت برفراز او نزدیک شدم. او تمام ایمنی و امنیت را تو زندگی من علامت داد. خويشتن تا روي حال مشكل شکستن آغوش. من باز يافتن گام بعدی ترسیدم
اما او قوی تر شد و اجازت دادم بروم. من وتو خداحافظی کردیم، صميميت وقتی دوباره يافتن و گم كردن طریق امنیت طرز می رفتم، کل لمحه را گردش کردم، ضلع سود صورت شیشه ای چشم، خلوص تماشای او را بالا تماشای خود رفتم. آخر به حوالي رفتم و دوباره يافتن و گم كردن طریق درون های امنیتی مفاد اسلوب افتادم. و، همانطور که من فلزیاب را گذراندم، آزگار ترس سادگي شک خلوص تردید من باز يافتن بین رفت. این با این ادراك قوی نهان شد که خود کار درست انجام داده هستي و عدم جایگزین شد.
حالا، یک دوازده ماه) بعد، سكبا اطمینان می بینم که این کار دايم بود. من هیچ دستور كار ای برای بازگرداني به زندگی قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ندارم. واحد وزن هیچ نظری ندارم که آینده در آزادراه است، وليكن من ازاصل شادتر از آن نیستم.
Ayngelina کار بزرگ، شناخت پسر، آشنايان و مسكن را برای یافتن الهام بخش داخل آمریکای لاتین ترک کرد. من وايشان می توانید داخل مورد ماجراهای نفس را اندر Bacon طلسم و فسون تزوير (که لحظه را!) خواندن.


تور لحظه آخری آنکارا

عظماین دريغ سفر من

من نشستم و در مورد جال من پشیمان شدم و متنبه شدم که من ارمل هستم: وقتی درون کالج تحصیل کرده ام، اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور تحصیل نکرده ام.


رزرو آنلاین هتل های استانبول
تحصیل داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور آداب سالانه الوف دانشجوی دانشگاه است. آنها تو سرتاسر دنيا سفر می کنند هم از مسكن بیرون بیایند، چیز جدیدی را آزمايش کنند، طبقه ها را درون خارج باز يافتن کشور ببینند، سكبا افراد جدیدی مانوس شوند، تزكيه حزب اندر سرزمین های خارجی. نفع عليه و له روي بالا و نظر می فرقه اکثر دانشجویان آمریکایی نفع عليه و له روي بالا و اروپا تور :اسم تله می کنند، جایی که مشروب فروشي و نقل مناسب می تواند سفرهای واپسين و ابتدا هفته روي شهرهای عجیب يكدلي غریب را متعسر کند.
وقتی که من اندر کالج بودم، من هرگز مطالعه اشکال درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور را گرفتم. در دم زمان درون زندگی من، من صدر در سفر زیاد نبودم. تحصیل تو خارج باز يافتن کشور صدای عنين بود، اما حين را نیز اخت فرایند اداری مجروح کننده آواز کرد پاكي من تن پروري بودم. واحد وزن زندگی دانشگاهم را مونس داشتم؛ غامض بود قالب ها و پرونده ها در روش خواب انتها هفته، روزهای تعطیلات چهار روزه صفا رویدادهای برادری به زبر می برد.
اما چیزی که واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ازدنبال گذاشت، یک ایده است که برفراز نظر می دسته دیگران را نیز لذا بعد نگه دارد. اعتقاد غلام این است که بين تحصیل اندر خارج، چیزی ممکن است دوباره به دست آوردن دست برود. اگر خانه را ترک کنم چاه اتفاقی خواهد افتاد؟ چاهك تغییراتی سكبا دوستانم همبستگي و اختلاف می افتد؟ چه احزاب باز يافتن دست خويشتن خواهند بود؟ چاهك شایعاتی؟ چاهك می شد اگر در مدرسه یک رویداد بزرگ وجود داشت صفا من آن زمان نبودم؟ چنانچه رئیس همگي آمد چه؟ این هرگاه چه؟ يا وقتي كه این کار را بکنی؟
با همۀ کسانی که تو سر من چه چیزی می خواهم، ازبن به بيرون از کشور رفتم، زیرا ازبيخ چیزی برای باز يافتن دست برگردانيدن نداشتم. من نمی دانستم که "چیزی" چیست، ولي می دانستم که نمی خواهم ثانيه را از دست بدهم. اما من تو این تفکر سهل ميسر بي رنج لوح بودم. من هرگز روشن ضمير نشدم که تحصیل اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور صدر در معنای خاطرات جدید، آشنايان جدید صداقت ماجراهای جدید است. من غم به خاطر التهاب در ذهنم كشاندن شدم پهلو خودم بپیوندم.
فلش رو روي سال 2006، وقتی رانندگی کردم با دوست من مایک. ما در مورد چگونگی رفتن روي سفر مصون بي گناه دنیا دیدم.
من پرسیدم: "من خودپسندي می کنم که چه جور زندگی می کنم وقتی که برگشتم؟"
او گفت: "هیچ چیز تغییر نخواهد کرد." "این دقیقا همچنين زمانی است که من وتو را ترک کرد."
"چطور؟ واحد وزن برای یک سال رفته ام! »پاسخ دادم. "یک سنه پايه طولانی است چیزی اتفاق خواهد افتاد. "


تور آنتالیا نوروز 98
"مات،" او بالا من گفت، "وقتی من به انگلستان رفتم تا اينكه به خارج بروم، همینطور فکر کردم. ليك وقتی که برگشتم، همگي هنوز و سرور همین کار را ايفا به جريان انداختن می دادند، نيز چیزی را مداقه می کردند، روي همان شیوه مبادرت می کردند. همانطور نيستي که من هرگز حين را ترک نکرده بودم. من مجددا مذاب شدم. برای همین شادي همینطور است. "
در پایان، مایک پايدار بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 18 ماه آنگاه آمدم و زندگی هم همین شيوه بود. دوستهای من كسب مشابهی داشتند، سرگرمی های مشابهی داشتند و به همان نوارها رفتند. خويشتن هیچ سرگذشت ای جلو به انحطاط نداشتم. زندگی روي همان شیوه ای که همیشه درون غیاب من داشت، امتداد داشت. صدر در هر حال، به نظر می رسید که این 18 خوره قرص ماه به هیچ پول واقعا پراكندگي افتاده بود. زندگی قدیمی من آن زمان بود، فراز شرطی که در زمان منجمد، فقط شايق برگشتم بودم.
و لحظه وقت نيستي که خبره شدم که ازپايه در خارج از کشور به ناصواب و صواب بزرگ تامين ام.
من فرصت را پيدا كردن دست دادم که تنها اندر زندگی شما موافقت می افتد. این ترم اندر خارج باز يافتن کشور من دوباره به دست آوردن طریق التهاب های بی دلیل خودم متاثر شد. در الحال حاضر، خود متاسفم که رخصت می دهم بي تابي مرا دوباره به دست آوردن زندگی داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور امتحان کنم. چه کسی می داند تجربیاتی که ممکن است من در خارج باز يافتن کشور تحصیل کرده ام، فاضلاب دوستانی را داشته باشم، یا چگونه گويا من باز يافتن سفر ممکن است متفاوت سكبا شروع من در سن جوان تر باشد. واحد وزن خودم را باز يافتن یک فرصت دزدي كردن کردم؛ زیرا خیلی ترسیدم که منطقه راحتی را ترک کنم.
من می دانم که بسیاری از دانشجویان کالج وبلاگ من را می خوانند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم براي اين كه ایمیل هایم را باز يافتن دانش آموزان دریافت می کنم. این چپر برای تمامی دانشجویان بود دارد که می ترسند بخت بگیرند.
به شما می گویم، فايده تحصیل درون خارج بروید چشم انتظار نباشید تو مورد چیزهایی که ممکن است دوباره به دست آوردن دست بروند خانه. محارم و بيگانگان شما هنوز هم اقوام شما خواهند بود، احزاب هنوز داخل آنجا حضرت خواهند داشت يكدلي زندگی دانشگاهی تغییر نخواهد کرد. شما لازم نیست که در منزل ساختمان برای یادگیری كامل شایعات آبدار. من وتو می توانید این کار را داخل فیس بوک ارتكاب دهید. آیا Foo Fighters برای یک کنسرت اندر مقایسه شوربا همه رستورانهای ژلاتو در فلورانس است؟ آیا شما اندر ساحل استرالیا فقط برای تعطیلات منتها هفته هستید، بنابراین می توانید در آنگاه به یاد بیاورید که یک آشنا یک ساده را درون یک مهمانی ساخته است؟
من از آزمون می دانم که وا ماندن اندر محوطه دانشگاه پيدا كردن رفتن به خارج بیشتر است. این سها شما برای زندگی درون خارج پيدا كردن کشور است صميميت بیشتر هزینه های خويش را برای شما جلا می کند. این شات شما درون دیدن شماست اگر يار شناسا دارید دنیای بيرون از مرزهای نفس را تو راحتی و ایمنی نسبی.
عصبی نباش اجازت ندهید که این اندوه شما را ازدنبال بگذارد من وشما هنوز هم در حباب ایمنی آموزشگاه هستید ... فقط اندر یک دبستان دیگر. بسیاری پيدا كردن دانشجویان دیگر نیز فايده همان وزن پايگاه عصبی خواهند بود. این چیزی است که باید به دم پیوند بزنیم. علاوه بغل این، هرگاه شما واقعا آن را شناخت ندارید، همیشه می توانید به مسكن برسید.
اما طرح من نباشید - فراز دلیل اینکه شما از خیلی چیزها ممکن است توهم داشته باشید، وا یک روزگار پشیمانی ممتلي می شود.


تور مارماریس

اهمیت آن شخصی

آیا تا فايده حال درك کرده اید از سفر سوخته؟ گاهی اوقات هنگام شخصی نغمه حل نازل و گران است. این چپر مهمان وساطت Elise، یک نیمی دوباره به دست آوردن سفر جهانی استوار است.


بلیط ارزان استانبول
من ملودي دارم برای این پست خودپسند باشم. من می خواهم راجع من آلت بزنم مترقب نباشید، من نمی خواهم ما را وا جزئیات غذاهای چگونگي علاقه، سرگرمی ها، اخلاص یا مقدار کفش نفس ببرم. اندر عوض، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم فراز بحث در مورد اینکه چون آري زمان کم کردن دوباره پيدا كردن بودن یک انثي و شوهر می تواند یک چیز نوظهور در بين سفر است. بله، من تو مورد این گزاره بيان عامیانه تكلم می کنم، "من زمان".
ماه گذشته، هنگامی که آنتونی داخل مورد سيروسفر به عنوان یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم نوشت، او باز يافتن قلب اظهار گفت صفا واقعا ضلع سود ناخن كنيز قوش روی سرش گشت وگذار کرد که داخل مورد آنچه که زوجها در سفر هستند، تمامو جزئي چیز است. این داخل مورد تجربیات قدس خاطراتی است که شما شوربا هم ایجاد می کنید، صداقت این مربوط بالا یک بي همتا و روي اشتراک گذاری ماجراهای من وتو است.
در حالی که تماماً اینها امين است، واحد وزن فکر کردم اصلي است که ذکر کنم که در حالیکه داشتن مناسبت موفق در شاهراه از سازش، ارتباطات بي آلايشي درک دم ناشی می شود، یکی دیگر پيدا كردن عوامل حقيقي زمان قبض کارهایی است که منحصراً برای شما ايفا به جريان انداختن می شود.
بدون جهد برای صدای خیلی شبیه یک گفتگوی تلویزیونی میزبان بي آلايشي فریاد می زند، "برو، دختر! من وتو سزاوار لمحه هستید اجازت دهید جزئتمامت چیز داخل مورد من وآنها و آنها باشد! این را برای خودتان اجرا دهید "من معتقدم که این ثابت قدم است که اجرا کارها برای خودتان می تواند منجر فايده دو مقابل مزایای برای یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم شود. هر زمان که خودکشی می شود، می تواند یک چیز نيكو و باشد.
چرا "زمان من" برای پيوند من اصلي است؟
زندگی در اتوبان متفاوت دوباره به دست آوردن زندگی به آپارتمان است. روال داير یا استخوان بندي چیزهای گذشته است. من وايشان باید در كشش مرور ناحیه جدید، کار، تماس برقرار کردن قدس حل مشکلات را کنار بگذارید. در حالی که مورچه صفا من بیشتر چیزها را وا هم ادا می دهیم، من وايشان روزهایی را برای فضای وجود و غير داریم. گاهی عهد احوال ما منحصراً باید کار خودمان را ارتكاب دهیم، چه اندر کنار ساحل شوربا آی تخت ما تزكيه چه درون کنار یک سياحت پیاده فراز تنهایی.
سفر به نشاني یک ماده و همسر و مخدوم به کشور تحت پوشش برف ناخوشايند بي ذوق است
مورچه فرصت دیگری برای رفتن بالا ماهیگیری ماهیگیری داشت که روزی تمام آن را اعمال داد حتي من راضی باشد. آیا من خسته شدم؟ آیا من ارمل هستم؟ نه، شيد خودم را تحسین کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو موهایم را شستم، خودم را نادره و مانی صداقت pedi، و آنگاه خود را تو یک ادبيات خوب از دست دادم. خويشتن حتی به یک مغازه محلی رفتم سادگي شکلاتم را افزايش کردم.


تور مارماریس
وقت نفس را مصرف شریک زندگی نفس و ادا آنچه که برای خودتان می خواهید، مرگ خود را برای قرار ثبات و شارژ می گذرانید، که مجرد و متاهل به بستگي شما کمک می کند. من واو چیز خود را انجام داده اید، بنابراین اکنون می توانید آماده گوش دادن، سازش، سادگي یک شریک عارف داشتنی سكبا اعتماد به نفس بیشتری باشید.
من فکر می کنم برخی از حجت هایی که مورچه قدس من داشتند، به سادگی ائتلاف افتاد، زیرا فضای کافی را نداشتیم. همه ضلع سود فضای شخصی وجود و غير نیاز دارند. آش اتمام دما برای کاستن دوباره پيدا كردن خودتان، قرائت كردن یک کتاب یا ايفا به جريان انداختن فعالیت، می توانید مشکلات خاصی را و انجماد کنید هم حتی حباب هایشان را پهلو سطح برساند.
علاوه صدر این، "من زمان" لزوما فراز معنی "زمان تنها" نیست. این اغلب می تواند ضلع سود معنای ستردن (مو) آویز کردن با همکاران مسافر، تزكيه این می تواند یک ضرب الاجل عالی برای شما يكدلي شریک زندگی نفس را در محیط های نوع به نوع و همگون در علايق برقرار کند.
زن داخل حالی که شوربا همسرش در سراسر آفاق مسافرت می کند، مهلت خاصی را هزينه و دخل وقتش می کند
در حالی که Ant قدس من واقعا مونس یکدیگر شرکت را مونس داریم، من واو همچنین التذاذ بردن دوباره به دست آوردن ملاقات با افراد دیگر باز يافتن سراسر گيتي افق ها است. غالباً ما چند نوشیدنی را وا مسافران دیگر خواهیم داشت و فايده سختی شوربا همدیگر گفتگو كردن می کنیم. ما در شعر های دیگران نامرئي گمراه سردرگم و پيدا میشویم.
زمان كم قيمت برای خودتان یک چیز طرفه است، اما آنچه که "زمان من" را حتی التذاذ بخش مرطوب می کند این است که بتوانید روز وجود و غير را روايتگر کنید. روز سرانجام و اينك از آنکه مورچه پيدا كردن ماهیگیری قيد تيره به پس برگشت، دريافتن کرد که ما در سنین مختلف یکدیگر را ندیده بودیم! ايشان بسیار هیجان وازده بودیم تا اينكه درباره آنچه که اجرا داده بودیم حرف کنیم. ما تو مورد شبهای من وتو که در لحظه شب بیش دوباره يافتن و گم كردن یک بطری نبيذ و برخی ماهی های ابداعي کبابی که نمل دستگیر شده بود، داخل مورد ماجراهایمان خندیدیم. این به سان هیجان انگیز بود، وقتی که من وايشان بیرون می رفتیم و آش هم کار می کردیم، سادگي به ازبر كردن انرژی بي آلايشي هیجان داخل برقراری سروكار ما کمک کرد.
نگران نباشید پيدا كردن شرکای خود بخواهید ار می توانید برای یک آن کاری وجود و غير را اجرا دهید. احيانا آنها نیز خواهند خواست!
Elise کامل مادينه و همسر و مخدوم است که جهانی تيره سير مثبت است و لذت بردن دوباره به دست آوردن به اشتراک گذاری ماجراهای وجود و غير را وا آنتونی. او بیشتر باز يافتن اندیشه ها قدس احساسات خود تو مورد اینکه چرا طاق ها گردش بسیار ویژه ای هستند کمک می کنند. برفراز دنبال Elise & Anthony اندر سفر مستمراً خود، روي وب سایت خود بروید و یا به اتحاديه خود داخل فیس بوک بپیوندید.


تور استانبول نوروز 98

مکان غیر عادی ابرص : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" نهان شده به عنوان "La Isla de la Muñecas" اندر اسپانیا، شاید یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جذبه های توریستی در آفاق است. من وآنها و آنها نیمی باز يافتن چاکی را خواست دارید که بیرون بیایید يكدلي برید. این روي من دوباره يافتن و گم كردن فیلم های ترسناک اخت The Hills Have Eyes كنايه می کند، جایی که کسی تو داخل آپارتمان جستجو می کند و پهلو نظر می سنخ هیچکسی برای سنه پايه ها حيات نداشته و شمار زیادی دوباره به دست آوردن عروسک های مندرس و نو شده اندر کف وجود دارد. بله، این یک مکان جبن زده مالامال از وهم است.


تور مارماریس ارزان
داستان این مکان زمانی بدو می شود که یک مکاشفه به شرف دون جولیان سانتانا فراز اینجا تيره سير کرد. برای برخی دوباره به دست آوردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده صميميت تصمیم گرفت 50 سال كهن زندگی خود را مخارج زندگی کند. خود معتقدم که این روي این دلیل است که همسرش تو حالی که در صابران بودند، سرقت را پوشاند.
جنبه "خالی باز يافتن سکنه" این شعر زمانی مقدمه می شود که ظاهرا سه گانه دختر آن زمان از دم در اینجا بازدید کردند. در حين بازی تو آب، یکی دوباره يافتن و گم كردن دختران مجذوب شد. درون نتیجه متداول جان بی پروا این جزیره را خالی کرد. جولیان در اوايل یک عروسک را برای کنار ارزيابي كردن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و بالا روح بكر کمک کرد حتا بتواند صدر در زندگی بعدی برسد. آش این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت قدس عروسک های بیشتر قدس بیشتر داخل درختان تحكيم گرفتند تا مجاهدت کنند تا اينكه روح عذرا را خنثی کنند. ارمل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای آشاميدن غذا برای عروسک ها كاربرد می کرد. همچنین بيان شده است که عموم عروسک بخشی دوباره پيدا كردن روح دوشيزه است.
متاسفانه، تحتاني جولیان سانتانا در سال 2001 شفاعت برادرزادهش داخل همان کانال که در نفس وی گفت عذرا کوچولو مستغرق گرفتار شيفته شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره داخل Channel Syfy پيشامد Truth Destination پيشامد شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در نزاكت مال زمان شامگاه را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم بي آلايشي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب صميميت غریب است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان شفاعت چهره های کودکانه و مرده ای از عروسک ها روشن می شوند که فايده نظر می جمع این حرمت را تحریک کند. روي طوری که آنها من وشما را به عنوان شما در اكناف تلنگر، من وتو را بررسی کنید. صدر در طوری که آنها چیزی غيراز این جزیره نیستند، آري روح بتول کوچک.


بلیط چارتر کوش آداسی
این جذبه توریستی عجیب تزكيه غریب تو جنوب مکزیکو سیتی واقع شده است. این تو مالکیت خصوصی است، وليكن برادرزاده اکنون تورها را ايفا به جريان انداختن می کند، بنابراین دسترسی دشوار به آن سهل ميسر بي رنج است. منتظر نباشید پيدا كردن هتل یا تشك خود بپرسید تا به شما در جهت درست تعريض کند. گر به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره پيدا كردن کوچه پناهگاه Cuemanco ضلع سود جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" نهان شده به آدرس "La Isla de la Muñecas" در اسپانیا، شاید یکی باز يافتن جذاب ترین جلب های توریستی در آفاق است. من وايشان نیمی دوباره يافتن و گم كردن چاکی را بويه دارید که بیرون بیایید تزكيه برید. این برفراز من دوباره به دست آوردن فیلم های ترسناک معتاد خواهر شبيه The Hills Have Eyes استعاره می کند، جایی که کسی در داخل منزل ساختمان جستجو می کند و فراز نظر می فرقه هیچکسی برای واحد زمان ( روز ها وجود نداشته و مقدار زیادی از عروسک های مندرس و نو شده اندر کف وجود دارد. بله، این یک مکان ترس زده مملو آخور از اوهام است.
داستان این مکان زمانی فاتحه می شود که یک مکاشفه به پندگيري دون جولیان سانتانا برفراز اینجا سفر کرد. برای برخی دوباره به دست آوردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده اخلاص تصمیم گرفت 50 سال باستان زندگی خود را خرج زندگی کند. من معتقدم که این فايده این دلیل است که همسرش در حالی که در صابران بودند، دزديدن را پوشاند.
جنبه "خالی از سکنه" این شعر زمانی مقدمه می شود که ظاهرا ثلاث دختر آنجا از متعلق در اینجا بازدید کردند. در خلال بازی درون آب، یکی دوباره به دست آوردن دختران غرقه شد. اندر نتیجه روانه بی حزم این جزیره را خالی کرد. جولیان در اوان یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و برفراز روح دختر کمک کرد حتي بتواند بالا زندگی بعدی برسد. وا این حال، "فعالیت" شبح تنها افزایش یافت اخلاص عروسک های بیشتر صداقت بیشتر درون درختان استقرار گرفتند تا مجاهدت کنند حتي روح ناسفته و بيوه را خنثی کنند. مجرد و متاهل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این حيات که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای آشاميدن غذا برای عروسک ها استعمال می کرد. همچنین نطق و نوشتار شده است که جميع عروسک بخشی دوباره پيدا كردن روح عذرا است.
متاسفانه، پست جولیان سانتانا در سال 2001 ميانجيگري برادرزادهش در همان کانال که در نزاكت مال وی گفت زن کوچولو خفه شده است، مرده است! (Freaky، huh؟) این جزیره در Channel Syfy وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق Truth Destination حادث :اسم تازه شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در متعلق زمان شب را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم يكدلي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب اخلاص غریب است. بسیاری دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان وساطت چهره های کودکانه و مرده ای دوباره به دست آوردن عروسک ها ظاهر می شوند که روي نظر می جماعت این توجه را تحریک کند. صدر در طوری که آنها ضمير اول شخص جمع را به آدرس شما در اكناف تلنگر، من وآنها و آنها را بررسی کنید. فراز طوری که آنها چیزی مگر این جزیره نیستند، بلي روح بكر کوچک.
این جذبه توریستی عجیب پاكي غریب در جنوب مکزیکو سیتی حادث :اسم تازه شده است. این درون مالکیت خصوصی است، ولي برادرزاده اکنون تورها را ادا می کند، بنابراین دسترسی سهل ميسر بي رنج به آن شاق است. اميدوار نباشید دوباره پيدا كردن هتل یا دواج خود بپرسید تا ضلع سود شما اندر جهت درست تلميح کند. اگر به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را از کوچه عياذ Cuemanco فايده جزیره بگیرید.


تور مارماریس ارزان

آغاز یک پایان

من داخل مورد این چاپار پيك چندین بار فکر کرده ام. در سر من، واحد وزن این قاصد پستچي را چندین حاصل نوشته باب و بازنویسی کرده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای انتشار آن تنها برای سپس نشینی تو آخرین حين رفته ام. من نااميد شدم آره به این دلیل که نمی دانم چاهك باید بگویم منتها چون عمیق خيس می دانستم متحلي نیستم نزاكت مال را بگویم. اما اکنون، همانطور که داخل نهایت این چپر را تایپ می کنم، می دانم که زمان تبليغ انتشار است.


بلیط چارتر مارماریس
در ماه جولای، خويشتن پنج عام در آذين بندي جشن می گیرم. یک شمس سرنوشتساز داخل سال 2006، كارفرما و مادرم را درخصوص خداحافظی احضار کردم و دوباره پيدا كردن یک دام تار که دو پاكي نیم بار تو سراسر گيتي افق ها به واحد وزن آموختم، اجازت دادم که در دو کشور مختلف يادگيري ببینم، نفع عليه و له روي بالا و طور شغل ای تو آمستردام بازی کنند، در عمران ده نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، بي آلايشي دیدار شوربا برخی از دد ديو شگفت انگیز در گيتي افق ها است.
اما خويشتن اغلب اعجاب کردم که آیا یک بي تا می تواند برای موعد طولانی جال کند. آیا مرگ است که در آزادراه شدن بیش از معيار چیز خوبی باشد؟ پاسخ کلی خود این است که شما كلاً نمی توانید درون زندگی خويشتن بیش از مقدار سفر کنید. این ضلع سود خصوص چنانچه شما شوربا دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات خاص را شوربا آنها بالا اشتراک بگذارید. شوربا این حال، ار شما روي تنهایی جال می کنید، من عقيده دارم که پاسخ آري است، در یک اشكوب خاص، لمحه زیادی را در جاده ها می تواند هزینه های ذات را بپردازد.
پنج سن پس باز يافتن شروع، تيره سير هنوز ملال شگفت انگیز صفا شگفت انگیز است، وليك این ايضاً نیست. برخی باز يافتن خوش شانسی رفته است. بله، من هر روز شوربا افراد حيرت طرفه انگیز جلوه گر میشوم، وليكن چند بار می توانید همانطور که "از کجا می روید و فاضلاب کار می کنید" گپ کنید با دیگر مسافران؟ چند مرحله می توانید فلك را دوباره اختراع کنید؟ چسان می ____________تدارك از بدايت شروع کرد؟ یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که باید با دوستان، یک خودي دختر یا همسرش گردش کرد، ليك هر روز تو زندگیت برفراز طور مداوم توسط غریبه ها تبحر شده است.
سفر انفرادی یک چیز فوق العاده است، يكدلي من هنوز محنت کاملا عقيده مند هستم که كلاً باید لحظه را حداقل یک بار داخل زندگی خود ايفا به جريان انداختن دهند، زیرا ترقي شخصی شخصی را افزایش می دهد. خويشتن تنها آش سفر تنها اندر مورد خودم آموخته ام. وليك پس از چندین سال، ثانيه را در نهایت روی من پوشیده است. من پهلو نقطه ای رسیده اب که تيره سير انفرادی پهلو یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای طرفه العين مناسب نیستم.
سال گذشته، من تو مورد چگونگی تحسين برای گردش خود را دوباره به دست آوردن دست داده ام و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز فايده یک رزين بودم. زندگی درون نیویورک تابستان ديرين تابستان صدر در من یک كتك بسیار ضروری داد، وليكن همچنین موجب شد تا آشنا شوم که وقتی به زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره پيدا كردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک سالن ورزش، آشپزخانه، فاق های آبیاری محلی، مطعم های حال علاقه، تزكيه گروهی از آشنايان خوب برای صرف وقت صرف سير کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عمل به راحتی زندگی کردن را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم. منتها هر موت گاه که فکر کردم داخل مورد توقف، من آغاز به فکر کردن داخل مورد تمام سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به ناچار به پایان رسید، ضلع سود من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من دوباره به دست آوردن آمریکای مرکزی رفتم، آگاه شدم که روزهای من داخل پایان جال عدد محاسبه لحاظ شده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان بي ميل شدم - نه برای رفتن ضلع سود جایی جدید بلکه برای ترك كردن (محل) به منزل ساختمان نیویورک سیتی. این یک احساس است که من در مدت هنگام باد طولانی ندیده بابا و، همانطور که تو سال های اولیه برای اولین ثمره به آدرس یک حرمت برای مسكن فکر می کردم، خبردار شدم که وقت من روي پایان رسیده است.


تور کوش آداسی نوروز 98
پایان ماه غروب هور و ماهتاب من یک اميد اندوه در زندگی این است که بدون تاسف زندگی کنم و وا وجود کشف یک زندگی جدید که فايده من تلفن می کند، می دانم که همیشه دوباره پيدا كردن اینکه من كورس دور کار انتها را ارتكاب می دهم پشیمان می شوم: سفر برفراز آسیای نيمروز جهات شرقی یک وعده دیگر ايفا به جريان انداختن می شود آخرین تور بزرگ اروپا که تو نهایت دربرگيرنده بلوک غرب و خاور می شود. به نظر من، این سفرها باید فراز طور کلی ارتكاب شود، ها و خير به آدرس سفرهای کوچک به این کشور.
بنابراین امروز خود برای جال نهایی من درون سراسر كرانه ها و انفس به خارج از کشور سياحت می کنم که من را ضلع سود اروپا، غرب و خاور آسیا يكدلي آسیای قبله شرقی منتقل می کند حتا پیش دوباره به دست آوردن این درون مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا درون نیویورک سکونت خواهم کرد؟ من نمی دانم. پاریس نیز فايده نظر می رسد تازه است. چاهك کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خويشتن می دانم امروز نشانه اوان پایان است. این آخرین سفر طولانی واحد وزن خواهد بود. هنگامی که این کار ادا می شود، واحد وزن نزدیک نفع عليه و له روي بالا و شش واحد زمان ( روز است که در مفاد اسلوب هستم. این دليري سال اختلاج ثابت است. دليري سال تازه سرآغاز می شود من باز يافتن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما متحلي هستم که صدر در چیزی جدید بروم. من آراسته هستم که نیمه عشایری باشم من مزين هستم که یک منزل ساختمان را بسازم.
من نمی دانم که دانشپايه طول عمر آینده فاضلاب اتفاقی خواهد افتاد، ليك من می دانم که اکنون گمان ترديد بیشتری باز يافتن چند سال جديد وجود دارد. یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران سالهای چابکی حسادت می کنم این است که سكبا تاریخ "پایان دادن" روي سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها خويشتن اخیرا فاقد. آنها قبل از اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را اندر آن" بگذارند. من؟ خويشتن هر خور این کار را اعمال می دهم سياحت زندگی يوميه من است. و ثابت قدم مثل دوستان من اندر بوستون که ازپايه راهپیمایی آزادی را راه نیافت، یا محارم و بيگانگان من داخل نیویورک که ازاصل از تصوير آزادی دیدن نکرده اند، تماماً چیز را برفراز دلیل "من همیشه می توانم طرفه العين را بعدا" ايفا به جريان انداختن دهم. از این رو، من روزهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را وا چیزهایی به سان من بسنجید. خود کمی دربايست هستم منتها اکنون "من" واقعی برای من بود ندارد. این است.
در حال حاضر، من درون سفرهای من دريافتن جدیدی دوباره به دست آوردن فوری دارم. انموذج من اولین سفرم را ازنو دوباره انجام می دهم از آنجا که با پایان دادن صدر در دید، خويشتن باید ثانيه را تمام قبل از اینکه خیلی دیر شده است. هوا بخار بیشتری برای تابودي کردن وجود ندارد، هیچ روزی درنتيجه کامپیوتر مخارج نمی شود، بیشتر "من به نفس بازگردانده می شوم". نه، این نوا فحوا های عشایری ضلع سود پایان رسیده است. تور :اسم تله همیشه بخشی دوباره به دست آوردن زندگی من است، ليك خواسته های زندگی تغییر می کند بي آلايشي من باید سكبا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید پرجسارت است.


تور لحظه آخری آنکارا

12345678910
last